X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insoomnia temperatura jest tylko jednym z czynników, który może świadczyć o ciąży.
    U mnie tempka była w drugiej fazie cyklu cały czas wysoko i niestety dostałam @. Zdenerwowałam się wtedy bardzo, schowałam termometr, odpuściłam sobie mierzenie tempki, sprawdzanie szyjki i śluzu i w następnym cyklu zamiast @ zobaczyłam II kreski :-)
    Także wydaje mi się, że nie ma reguły, ja bynajmniej w swoim przypadku przestałam wierzyć w tempkę :-)
    Jeśli masz na myśli ułożenie szyjki w ciąży, to powinna być wysoko i zamknięta.

    insoomnia lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki matylda, a z ta szyjka to jako tako sprawdzam to wydaje mi sie,ze jest wysoko ale czy otwarta-zamknieta to juz dla mnie czarna magia ;)

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel też myślę,że to pozytywny ale powtórzę test jutro jednak ja juz sie ciesze bo zaden z tylu testów ktore robiłam w poprzednich cyklach tak nie wyszedl;) na razie boli mnie brzuch i strasznie piersi i od kilku dni ciagle jestem przeziebiona i mam katar a nigdy tak nie mialam dluzszy czas.
    Moze jeszcze ktoś zinterpretuje test? ;)

    lprktv73nye615w2.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel ja sadze, ze to wczesna ciaza dlatego fajnie ja widac na tescie z porannego moczu, kolejne testy sa juz pozniej robione wiec moga byc zaburzone odczyty... najlepiej uciekaj dziewczyno na bete a daj znac jak wyszla ;)

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka a beta wykryje wczesna ciąże? robiłam test 2 dni temu bo nie wytrzymałam i był negatyw a dziś juz blada kreska....

    lprktv73nye615w2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki,
    u mnie też dzisiaj pojawiło się takie dziwne plamienie/upławy, sama nie wiem co to...tak samo jak u migotki, dużo brunatnego śluzu o konsystencji kisielu, tylko że u mnie dzisiaj jest 8 dzień cyklu...bolą mnie plecy z lewej strony, taki uczucie jakby nerka bolała. Boję się, że znowu mi się jakas cysta zrobiła :-( aha, jeszcze dzisiaj w godzinach popołudniowych tak dziwnie zaczął mnie boleć brzuch, zrobiło mi się słabo, trochę mnie roztrzęsło a jak wróciłam do domu to zauważyłam na wkładce trochę ciemnej krwi...sama nie wiem co o tym myśleć???


    Kochane ponawiam moje pytanie, pomóżcie! Miałyście tak kiedyś???

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta wcześniej wykrywa ciążę niż zwykły test ciążowy. powtórz test za 2-3 dni i potwierdz.
    nie wiem czy powinnam to pisać akurat w tym wątku ale ja w październiku też miałam test z ledwo widoczną drugą kreseczką i chciałam go powtórzyć za 3-4 dni ale niestety nie zdążyłam... :( nastąpiło samoistne poronienie.. ginekolog powiedziała mi że prawdopodobnie zarodek był uszkodzony i organizm sam go wyeliminował.
    Zrób jeszcze jeden test albo idź na bete. Dopiero wtedy będziesz miała pewność.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    beta wcześniej wykrywa ciążę niż zwykły test ciążowy. powtórz test za 2-3 dni i potwierdz.
    nie wiem czy powinnam to pisać akurat w tym wątku ale ja w październiku też miałam test z ledwo widoczną drugą kreseczką i chciałam go powtórzyć za 3-4 dni ale niestety nie zdążyłam... :( nastąpiło samoistne poronienie.. ginekolog powiedziała mi że prawdopodobnie zarodek był uszkodzony i organizm sam go wyeliminował.
    Zrób jeszcze jeden test albo idź na bete. Dopiero wtedy będziesz miała pewność.

    poczekać do jutra z testem i beta na czczo czy moge zrobić to już dzis?

    lprktv73nye615w2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia musisz iść do ginekologa. Może się okazać że coś sie zaczyna dziać niedobrego.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan doktor zdziwiony moim pozytywnym testem zrobionym w domu ( u niego rzekomo negatyw) dał skierowanie na betę. I tak nie wierząc pewnie w ciążę bo skoro było krwawienie to ciąży nie powinno być. Jutro idę na pobranie krwi bo dziś już nie mogłam bo pan doktor nie napisał że pilne ha ha. Uwielbiam tutejsza służbę zdrowia!

    paula22 lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Pan doktor zdziwiony moim pozytywnym testem zrobionym w domu ( u niego rzekomo negatyw) dał skierowanie na betę. I tak nie wierząc pewnie w ciążę bo skoro było krwawienie to ciąży nie powinno być. Jutro idę na pobranie krwi bo dziś już nie mogłam bo pan doktor nie napisał że pilne ha ha. Uwielbiam tutejsza służbę zdrowia!
    Przecież nie każdy lekarz wykryje wczesną ciąże wiec nie rozumiem czemu nie przypuszcza nawet tylko od razu na nie...

    ja zrobiłam przed chwila drugi test i to samo nadal pozytyw tylko ciut wyraźniejsza kreska....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2013, 12:56

    insoomnia lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 no to pięknie :) zapisz się do gina i zrób bete. a narazie wielkie gratulacje :)

    paula22 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bete tez mozesz zrobic prywatnie, to nie jest drogie badanie i nie musisz czekac na wizyty u lekarzy...

  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    paula22 no to pięknie :) zapisz się do gina i zrób bete. a narazie wielkie gratulacje :)


    Dziekuję;*
    niby wiem co widze i sie bardzo ciesze ale ciężko mi uwierzyć jeszcze;)

    lprktv73nye615w2.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka- gratuluję przyszłym mamusiom - ja dziś odbieram betę mam trochę stresa i nie wiem co myśleć - może zobaczycie mój wykres i powiecie co myślicie ? Temperatura bez zmian stała i nie opadła - ciekawa jestem jaki będzie wynik bety ?

    zem3i09keg891u11.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    poczekać do jutra z testem i beta na czczo czy moge zrobić to już dzis?
    Bete możesz zrobić o każdej porze dnia. nie musisz być na czczo.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • ewka358 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was mogłaby zerknąć na mój wykres i pomóc w interpretacji? Ja jakoś nie mogę ostatnio nic wywnioskować. Ovufriend wyznaczył mi owulkę w 9 dc (śluz w tym dniu niesprzyjający biały i test owu wyraźnie negatywny. Zauważyłam, że w 6dc miałam bardzo dużą ilość śluzu rozciągliwego z niteczkami krwi - potrafił się rozciągnąć na 10cm!! Ale dzień wcześniej były przytulanki i nie wiem czy mogę ten śluz brać pod uwagę :( pomóżcie bo już głupieje!!!


    007c2e1f3e39caef06c3969e6b5408b4.png

  • gonia30 Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,jestem nowa. Czy możecie mi jakoś pomóc? Czy z mojego wykresu coś można już odczytać? To mój drugi cykl i nadal nie wiem o co kaman....372536825e966fb7a28ab85be047f33a.png

    gonia30
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś rano zrobiłam trzeci test tym razem był inny <Pre test> i kreska byla bardziej widoczna niz wczoraj;) na bete ide po niedzieli ponieważ 30 powinnam miec miesiaczke więc chyba lepiej po tym dniu;)
    Mam nadzieje,ze beta potwierdzi ciąże jak te trzy testy;)

    wisnia11, rabarbarka lubią tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny czy to mozliwe,ze taki spadek mam w wykresie przez to,ze wczesniej zmierzylam temp dzis ?/ :o podejrzewam,ze juz lipa pewnie bedzie z tego cyklu :/

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ