X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • motyla noga:) Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 21 marca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możecie mi pomóc zinterpretować wykres?to mój pierwszy cykl z ovu:)

    28df381155355487e6d6b46efa91079b.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 23 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, dawno mnie nie było. Ja dostałam @ ale nie wiem czy to konkretnie @ bo 1 dnia miałam lekkie krwawienie, 2 prawie wcale i tak aż do teraz (możecie zerknąć w wykres to same zobaczycie). Nie wiem co to się porobiło bo nigdy tak nie miałam, muszę chyba się udać do gina i zapytać czy jest coś nie tak. Martwię się, że coś się pozmieniało w moich cyklach i mogę w najbliższym czasie zapomnieć o fasolce.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym mogla prosić zerknijcie na moj wykresik. Jestem strasznie niecierpliwa...po objawach i tempce są jakies szanse?

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 23 marca 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia- te plamienio/krwawienia faktycznie troszkę dziwne. Może tak jak wspomniałaś najlepiej wybrać się do gina i sprawdzić czy wszystko jest ok :)
    Anika- wykresik wygląda ładnie i mam nadzieję, że coś się z niego "wykluje" ;) Ale mimo wszystko jest jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić cokolwiek. A co do objawów- najlepiej wogóle o nich nie myśl bo tak na dobrą sprawę jest trochę wcześnie na "objawy". Nasza psychika lubi sobie z nami pogrywać ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 23 marca 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wszystko ustało, piersi mnie mrowią i czuję się do kitu, nie mam ochoty na nic. Może jednak coś zaskoczyło?

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 24 marca 2013, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia- życzę Ci żeby właśnie tak było :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 24 marca 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karoam, martwię się żeby nic poważniejszego nie było. Ale dziwnie czuję w dole brzucha, pobolewa mnie raz lewy, raz prawy jajnik i mam dziwny ból podbrzusza. Dziś mierzyłam rano tempkę i tak samo mam jak wczoraj-o 5:30 rano 36,54 a za 3 godziny cały czas leżąc i nie wstając oczywiście 36,81. Plamienie od 6 dni tylko przy podcieraniu (pierwszego dnia miałam tylko lekkie krwawienie). Dziś niedziela to i tak nic nie zdziałam ale jutro zadzwonię do lekarza i zapytam o wizytę.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Lilianka Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 26 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co powiecie o moich wykresach? prosze o pomoc w interpretacji oraz jakieś porady
    pozdrawiam :):):)

    18528c2f0f9fc65974eb67cbf1e5883d.png

    Lilianka
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 28 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możecie mi powiedzieć czemu komputer najpierw wyznaczył mi ovu na 20 dzień cyklu, a teraz pisze, że jej nie było jeszcze ???

    Australijka
  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    470c16da4dada59d1948070ca753e9f1.png

    proba czy uda mi sie wkleic moj wykres...
    Kochane pomozecie mi zinterpretowac moj wykres? owulacje mialam ladna i potwierdzona przed monitoring usg i testy owul. mam wyzsza tempke od owul a dzis nagle spadla o 2 kreski,,, moze to zagniezdzenie zarodka? :) testje za jakies 6 dni
    pozdriawma cieplo

    Mrowwwka
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianka - u Ciebie temp lekko w dół, test ovu pozytywny więc ovu na dniach. Jedyna rada - działać <3 i się nie stresować ;)

    Australijka - ovu przewiduje kiedy ovu może wystąpić. Być może wprowadziłaś dane, które zinterpretował w taki a nie inny sposób. Na wykresie widzę, że temp zaczęłaś notować od 15dc, śluz płodny był kilka razy. Program nie jest pewien na 100 % kiedy masz ovu. Zazwyczaj kilka razy zmienia termin, w zależności od wprowadzanych danych.
    Nie przejmuj się tym, obserwuj siebie i działaj :)

    Mrowwwka - wykres ładny. Spadek o 0,15 jest lekkim wahnięciem i może oznaczać wszystko, zagnieżdżenie ale i gorszy sen czy osłabienie organizmu. Nie przejmuj się za mocno. Życzę zieloności na końcu wykresu :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa dziekuje Ci za odpowiedz i pomoc :)
    a wiesz moze cos o luteinie? czy po niej moge nie odczuwac zadnych dolegliwosci bolowych typowych przed @? no kurde nic mnie nie boli ja sie ciesze bo zawsze cierpie tylko sie zastanawiam ze to chyba nie za dobrze,,, tez Ci zycze II kresek na tescie, a kiedy testujesz? ;)

    Mrowwwka
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero ovu na tapecie więc do testowania jeszcze daleka droga.
    Co do luteiny to nie mam pojęcia. Możesz zapytać na ogólnych staraniach, tam któraś z dziewczyn powinna wiedzieć.

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzieki lece tam :)a Ty jak mozesz to kontroluj ze mna wykresik bo ja czuje ze wlasnie w tym cyklu sie udalo :D :)

    Mrowwwka
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę zerkać :) Jak się zazieleni to pierwsza zamawiam ciążowe fluidy ;) Tylko się nie nakręcaj, jeszcze kilka dni zostało do testowania :) Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2013, 11:15

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 29 marca 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki aisa :) myślisz,że się uda w tym cyklu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2013, 19:12

    Australijka
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Australijka, mam nadzieję, ze się uda. Jak długie masz zazwyczaj cykle? Ovu masz zazwyczaj ok 20 dc czy może wcześniej? Śluz był też wcześniej i testy ovu pozytywne. A potem widzę, że już ich nie robiłaś..

    Australijka lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 31 marca 2013, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle miałam 31 dniowe, ale grudniowy już 35 dniowy, a teraz od kiedy lekami bromokryptynę znowu standardowy czyli 30. Nad ovu - wstyd się przyznać - nigdy się nie zastanawiałam. Testy przestałam robić jak mi się skończyły, bo uznałam, że to bez sensu, że przez tyle czasu wychodzą mi dwie grube krechy. Poprostu kontynuowaliśmy boboseksy.

    Australijka
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 31 marca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boboseks jest najlepszy na dzidziusia ;)
    No ciekawe z tymi testami ovu. Już wkrótce się okaże jak z tym cyklem wyszło. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 31 marca 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thx :)

    Australijka
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ