X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera
Odpowiedz

POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera

Oceń ten wątek:
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wybacz nie doczytałam :-) co do śluzu to nie zaznaczam go jak nie jestem pewna jego rodzaju, wolę zaznaczyć pewne czynniki czyli np. temperatury. Dziękuję Ci za odpowiedź :-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o interpretację mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/6d9182932356f6ce56fe07cb9c012768

    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Na USG wyszło, że mam pełno pęcherzyków w jajnikach. Lekarz podejrzewa, że mam PCOS i z moich siedmiu wykresów tylko jeden ocenił jako normalny :( mam zbadać hormony (ciekawe czy potwierdzą przypuszczenia o PCOS) i na kolejnej wizycie zaczniemy działać z leczeniem.
    Czyli tak jak myślałam większość moich cykli jest bezowulacyjnych :/
    Oj, wiem co to za ból... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    Redhotka wybacz nie doczytałam :-) co do śluzu to nie zaznaczam go jak nie jestem pewna jego rodzaju, wolę zaznaczyć pewne czynniki czyli np. temperatury. Dziękuję Ci za odpowiedź :-)
    Niestety jest potrzebne jedno i drugie... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Poproszę o interpretację mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/6d9182932356f6ce56fe07cb9c012768

    Pozdrawiam
    Prawidłowa interpretacja nie jest możliwa ze względu na brak kluczowych sąsiadujących ze sobą temperatur i śluzu z 14 i 15 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja mierzę temperaturę termometrem bezstykowym - z czoła
    Od dwóch dni mierzę również termometrem owulacyjnym, do którego link zamieszczam w stopce.

    W komentarzach pod kalendarzem ovufriend dodaję zdjęcia testów owuacyjnych. Prosze o pomoc. Boję się, że moje cykle są bezowulacyjne. Poroniłam w styczniu i staram się o dziecko 3 miesiące. Dziś 17 dzień mojego cyklu i byłam u ginekologa, jednak on nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: czy jajeczkuję, czy moje cykle są bezowulacyjne. Nie był w stanie powiedzieć , czy owulacja nastąpiła. Nie widział ciałka żółtego a endmetrium wskazywało, że jest to druga faza cyklu. Z góry dziękuję za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Hej :)
    Ja mierzę temperaturę termometrem bezstykowym - z czoła
    Od dwóch dni mierzę również termometrem owulacyjnym, do którego link zamieszczam w stopce.

    W komentarzach pod kalendarzem ovufriend dodaję zdjęcia testów owuacyjnych. Prosze o pomoc. Boję się, że moje cykle są bezowulacyjne. Poroniłam w styczniu i staram się o dziecko 3 miesiące. Dziś 17 dzień mojego cyklu i byłam u ginekologa, jednak on nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: czy jajeczkuję, czy moje cykle są bezowulacyjne. Nie był w stanie powiedzieć , czy owulacja nastąpiła. Nie widział ciałka żółtego a endmetrium wskazywało, że jest to druga faza cyklu. Z góry dziękuję za pomoc :)
    Analiza wykresu to nie diagnoza. Pytasz o rzeczy, na które lekarz Ci nie dał odpowiedzi, więc tym bardziej ja Ci jej nie dam... Z fusów nie wróżę.

    A o mierzeniu temperatury termometrem bezdotykowym z czoła to już się nie będę wypowiadać, bo ŻADNA z naturalnych metod tego nie przewiduje... :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 23:05

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat zamykam, zakładałam go w dobrej wierze, ale chyba brak mi cierpliwości, do proszenia o czytanie moich wypocin w pierwszym poście ze zrozumieniem...

    Jeśli kogoś obraziłam w którymś momencie, to przepraszam, bo nie to było moją intencją, a chęć pomocy innym.

    Pozdrawiam i nadal zieloności życzę...

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redziu, autorytecie ty moj <3 nie poddawaj sie. podtrzymamy cie na silach :) :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    redziu, autorytecie ty moj <3 nie poddawaj sie. podtrzymamy cie na silach :) :)
    <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację mojego wykresu:) Co to za zygzaki? :)

    Please, nie obrażę się za żadne skarby! <3

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 09:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja czasu wrote:
    Proszę o interpretację mojego wykresu:) Co to za zygzaki? :)
    Chciałabym Ci pomóc, ale niestety Twojego wykresu nie da się zinterpretować metodą Roetzera (za mało niskich temperatur).

    Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym prosić o interpretacje mojego wykresu?

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RENDHOTKA ja tez prosze o zerkniecie na moj. Dziekuje.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6aa2ea167171562fda56f9389c812507.png

    Redhotka proszę równiez o analizę mojego wykresu. Ok kilku dni brązowe plamienie a temp w gore. Dziś powinien być @ ale ciągle tylko plamienie. Dodał ze mam endometrioze. Z gory dziękuje za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baljov wrote:
    Mogłabym prosić o interpretacje mojego wykresu?
    Przeczytaj 1 post.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    RENDHOTKA ja tez prosze o zerkniecie na moj. Dziekuje.
    Przeczytaj 1 post.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalab wrote:
    6aa2ea167171562fda56f9389c812507.png

    Redhotka proszę równiez o analizę mojego wykresu. Ok kilku dni brązowe plamienie a temp w gore. Dziś powinien być @ ale ciągle tylko plamienie. Dodał ze mam endometrioze. Z gory dziękuje za pomoc
    Z tymi plamieniami to zwróć się do lekarza. Wykres Ci wyrysuje, jak usiądę do komputera.

    EDYCJA:
    Oto wykres, pod warunkiem, że 19-22 dnia nie było śluzu płodnego...:
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-magdalab.png
    17dc zaznaczyłam jako zakłócony ze względu na alkohol wypity dzień wcześniej (jeśli dobrze zrozumiałam z notatek).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 23:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Redhotka a mogłabyś zerknąć na mój wykres? Czy to owulka jeśli teraz już będę miała wyższe temp? I nie wiem czy robić test dziś owulacyjny ? https://ovufriend.pl/graph/26010b138cc3a35ed02b7f8374568eda
    Jeśli temperatura się bardziej ruszy do góry i śluz płodny zaniknie, to jest taka szansa. Pamiętaj, że sama owulacja może wystąpić w okolicach tych dni, a nie konkretnie w dniu wzrostu temperatury.

  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka dziekuje za analize. Bylam u lekarza z tymi plamieniami ale przepisal mi duphaston bez zrobienia zadnych badan a co gorsze wcale po nim nic nie jest lepiej, plamienia sie zaczynało jak jeszcze zazywam ostatnie dawki :(( wiec juz go nie biore. wczoraj spadek temp i bol jak na @ wiec bylam pewna ze dzis sie @ rozkreci, a tu znowu skok temp na 36.95 bol jak na @ został ale plamienie za to duzo słabsze niż przez te ostatnie dni, powiedziałabym ze prawie zadne. Jesli wieczor @ nie przyjdzie a rano temp bedzie wyzsza to moze zrobie jeszcze jeden test?

    Redhotka lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ