X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera
Odpowiedz

POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera

Oceń ten wątek:
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wybacz nie doczytałam :-) co do śluzu to nie zaznaczam go jak nie jestem pewna jego rodzaju, wolę zaznaczyć pewne czynniki czyli np. temperatury. Dziękuję Ci za odpowiedź :-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o interpretację mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/6d9182932356f6ce56fe07cb9c012768

    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Na USG wyszło, że mam pełno pęcherzyków w jajnikach. Lekarz podejrzewa, że mam PCOS i z moich siedmiu wykresów tylko jeden ocenił jako normalny :( mam zbadać hormony (ciekawe czy potwierdzą przypuszczenia o PCOS) i na kolejnej wizycie zaczniemy działać z leczeniem.
    Czyli tak jak myślałam większość moich cykli jest bezowulacyjnych :/
    Oj, wiem co to za ból... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    Redhotka wybacz nie doczytałam :-) co do śluzu to nie zaznaczam go jak nie jestem pewna jego rodzaju, wolę zaznaczyć pewne czynniki czyli np. temperatury. Dziękuję Ci za odpowiedź :-)
    Niestety jest potrzebne jedno i drugie... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Poproszę o interpretację mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/6d9182932356f6ce56fe07cb9c012768

    Pozdrawiam
    Prawidłowa interpretacja nie jest możliwa ze względu na brak kluczowych sąsiadujących ze sobą temperatur i śluzu z 14 i 15 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja mierzę temperaturę termometrem bezstykowym - z czoła
    Od dwóch dni mierzę również termometrem owulacyjnym, do którego link zamieszczam w stopce.

    W komentarzach pod kalendarzem ovufriend dodaję zdjęcia testów owuacyjnych. Prosze o pomoc. Boję się, że moje cykle są bezowulacyjne. Poroniłam w styczniu i staram się o dziecko 3 miesiące. Dziś 17 dzień mojego cyklu i byłam u ginekologa, jednak on nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: czy jajeczkuję, czy moje cykle są bezowulacyjne. Nie był w stanie powiedzieć , czy owulacja nastąpiła. Nie widział ciałka żółtego a endmetrium wskazywało, że jest to druga faza cyklu. Z góry dziękuję za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Hej :)
    Ja mierzę temperaturę termometrem bezstykowym - z czoła
    Od dwóch dni mierzę również termometrem owulacyjnym, do którego link zamieszczam w stopce.

    W komentarzach pod kalendarzem ovufriend dodaję zdjęcia testów owuacyjnych. Prosze o pomoc. Boję się, że moje cykle są bezowulacyjne. Poroniłam w styczniu i staram się o dziecko 3 miesiące. Dziś 17 dzień mojego cyklu i byłam u ginekologa, jednak on nie był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: czy jajeczkuję, czy moje cykle są bezowulacyjne. Nie był w stanie powiedzieć , czy owulacja nastąpiła. Nie widział ciałka żółtego a endmetrium wskazywało, że jest to druga faza cyklu. Z góry dziękuję za pomoc :)
    Analiza wykresu to nie diagnoza. Pytasz o rzeczy, na które lekarz Ci nie dał odpowiedzi, więc tym bardziej ja Ci jej nie dam... Z fusów nie wróżę.

    A o mierzeniu temperatury termometrem bezdotykowym z czoła to już się nie będę wypowiadać, bo ŻADNA z naturalnych metod tego nie przewiduje... :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 23:05

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat zamykam, zakładałam go w dobrej wierze, ale chyba brak mi cierpliwości, do proszenia o czytanie moich wypocin w pierwszym poście ze zrozumieniem...

    Jeśli kogoś obraziłam w którymś momencie, to przepraszam, bo nie to było moją intencją, a chęć pomocy innym.

    Pozdrawiam i nadal zieloności życzę...

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redziu, autorytecie ty moj <3 nie poddawaj sie. podtrzymamy cie na silach :) :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    redziu, autorytecie ty moj <3 nie poddawaj sie. podtrzymamy cie na silach :) :)
    <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację mojego wykresu:) Co to za zygzaki? :)

    Please, nie obrażę się za żadne skarby! <3

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 09:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja czasu wrote:
    Proszę o interpretację mojego wykresu:) Co to za zygzaki? :)
    Chciałabym Ci pomóc, ale niestety Twojego wykresu nie da się zinterpretować metodą Roetzera (za mało niskich temperatur).

    Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym prosić o interpretacje mojego wykresu?

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RENDHOTKA ja tez prosze o zerkniecie na moj. Dziekuje.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 23 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6aa2ea167171562fda56f9389c812507.png

    Redhotka proszę równiez o analizę mojego wykresu. Ok kilku dni brązowe plamienie a temp w gore. Dziś powinien być @ ale ciągle tylko plamienie. Dodał ze mam endometrioze. Z gory dziękuje za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baljov wrote:
    Mogłabym prosić o interpretacje mojego wykresu?
    Przeczytaj 1 post.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    RENDHOTKA ja tez prosze o zerkniecie na moj. Dziekuje.
    Przeczytaj 1 post.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalab wrote:
    6aa2ea167171562fda56f9389c812507.png

    Redhotka proszę równiez o analizę mojego wykresu. Ok kilku dni brązowe plamienie a temp w gore. Dziś powinien być @ ale ciągle tylko plamienie. Dodał ze mam endometrioze. Z gory dziękuje za pomoc
    Z tymi plamieniami to zwróć się do lekarza. Wykres Ci wyrysuje, jak usiądę do komputera.

    EDYCJA:
    Oto wykres, pod warunkiem, że 19-22 dnia nie było śluzu płodnego...:
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-magdalab.png
    17dc zaznaczyłam jako zakłócony ze względu na alkohol wypity dzień wcześniej (jeśli dobrze zrozumiałam z notatek).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 23:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Redhotka a mogłabyś zerknąć na mój wykres? Czy to owulka jeśli teraz już będę miała wyższe temp? I nie wiem czy robić test dziś owulacyjny ? https://ovufriend.pl/graph/26010b138cc3a35ed02b7f8374568eda
    Jeśli temperatura się bardziej ruszy do góry i śluz płodny zaniknie, to jest taka szansa. Pamiętaj, że sama owulacja może wystąpić w okolicach tych dni, a nie konkretnie w dniu wzrostu temperatury.

  • magdalab Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka dziekuje za analize. Bylam u lekarza z tymi plamieniami ale przepisal mi duphaston bez zrobienia zadnych badan a co gorsze wcale po nim nic nie jest lepiej, plamienia sie zaczynało jak jeszcze zazywam ostatnie dawki :(( wiec juz go nie biore. wczoraj spadek temp i bol jak na @ wiec bylam pewna ze dzis sie @ rozkreci, a tu znowu skok temp na 36.95 bol jak na @ został ale plamienie za to duzo słabsze niż przez te ostatnie dni, powiedziałabym ze prawie zadne. Jesli wieczor @ nie przyjdzie a rano temp bedzie wyzsza to moze zrobie jeszcze jeden test?

    Redhotka lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ