X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera
Odpowiedz

POMOGĘ w interpretacji wykresu wg metody Rötzera

Oceń ten wątek:
  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 25 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, bardzo fajny pomysł z tym wątkiem :) mój wykres jest bardzo ubogi co prawda, ale zastanawiam się czy mogłam mieć owulację w 10 dc? dzisiaj ten spadek trochę mi jednak nie pasuje do tego ;/ mogę prosić o jakąś podpowiedź? Pozdrawiam :)

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • wyczekujacnamaj Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kobietki :* Mam prośbę ,mogłybyście rzucić okiem na mój wykres. Trochę się w nim pogubiłam,są tak jakby dwa skoki...tylko pytanie kiedy była owu ? Jak uważacie będzie to pierwszy czy drugi skok? Ten pierwszy jakby mniej wyraźny,sama nie wiem. Pozdrawiam :)

    https://ovufriend.pl/graph/819d64501599972bddd21723b4659d01

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalab wrote:
    Redhotka dziekuje za analize. Bylam u lekarza z tymi plamieniami ale przepisal mi duphaston bez zrobienia zadnych badan a co gorsze wcale po nim nic nie jest lepiej, plamienia sie zaczynało jak jeszcze zazywam ostatnie dawki :(( wiec juz go nie biore. wczoraj spadek temp i bol jak na @ wiec bylam pewna ze dzis sie @ rozkreci, a tu znowu skok temp na 36.95 bol jak na @ został ale plamienie za to duzo słabsze niż przez te ostatnie dni, powiedziałabym ze prawie zadne. Jesli wieczor @ nie przyjdzie a rano temp bedzie wyzsza to moze zrobie jeszcze jeden test?
    Niestety znaleźć dobrego lekarza, to droga przez mękę - wiem coś o tym... :/
    Ja na Twoim miejscu pewnie też bym zmierzyła. :) Staram się nie nakręcać, ale wszystkie wiemy jakie to trudne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexandra wrote:
    Witam, bardzo fajny pomysł z tym wątkiem :) mój wykres jest bardzo ubogi co prawda, ale zastanawiam się czy mogłam mieć owulację w 10 dc? dzisiaj ten spadek trochę mi jednak nie pasuje do tego ;/ mogę prosić o jakąś podpowiedź? Pozdrawiam :)
    Alexandro, jak byś prześledziła ten wątek (nie jest jeszcze długi), albo chociaż przeczytała uważnie mój pierwszy post, to znałabyś już moją odpowiedź... :)

    Pozdrawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyczekujacnamaj wrote:
    Witam Was kobietki :* Mam prośbę ,mogłybyście rzucić okiem na mój wykres. Trochę się w nim pogubiłam,są tak jakby dwa skoki...tylko pytanie kiedy była owu ? Jak uważacie będzie to pierwszy czy drugi skok? Ten pierwszy jakby mniej wyraźny,sama nie wiem. Pozdrawiam :)

    https://ovufriend.pl/graph/819d64501599972bddd21723b4659d01
    Ciężko cokolwiek powiedzieć, kiedy nie notujesz śluzu w inne dni. Zapraszam do uważnej lektury pierwszego posta. :)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o interpretację mojego wykresu...??? Z góry dziękuję

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Wyczekująca Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 26 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja również mogłabym poprosić o zerknięcie na mój wykres? Czy to, że moja temperatura od kilku dni powoli spada oznacza, że zbliża się @ i nici z tego cyklu? Czy takie spadki są normalne? Chciałam jeszcze zapytać czy to, że mam cały czas praktycznie kremowy śluz to jest normalne? Czasami jak np. dzisiaj jest lekko żółtawy. Raz nie jest w ogóle rozciągliwy, a jak jest tak leciutko ale prawie cały czas po owulacji ma konsystencje kremu.

    25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Czy mogę prosić o interpretację mojego wykresu...??? Z góry dziękuję

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png
    Proszę:
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-kofeinka.png
    Zaznaczyłam temperaturę zakłóconą ze względu na alkohol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 20:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczekująca wrote:
    Czy ja również mogłabym poprosić o zerknięcie na mój wykres? Czy to, że moja temperatura od kilku dni powoli spada oznacza, że zbliża się @ i nici z tego cyklu? Czy takie spadki są normalne? Chciałam jeszcze zapytać czy to, że mam cały czas praktycznie kremowy śluz to jest normalne? Czasami jak np. dzisiaj jest lekko żółtawy. Raz nie jest w ogóle rozciągliwy, a jak jest tak leciutko ale prawie cały czas po owulacji ma konsystencje kremu.
    Wykres:
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-Wyczekujaca.png
    Spadek który notujesz jak na razie o niczym nie świadczy. :)
    Co do śluzu - nie wiem, mi się wydaje, że śluz nie jest jakimś problemem, gorszy jest jego brak, ale to moje zdanie - nie poparte żadnymi badaniami.

    Wyczekująca lubi tę wiadomość

  • Wyczekująca Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka dziękuję bardzo za pomoc :* mam nadzieję, że moja temperatura nie będzie bardziej spadać :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 26 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Proszę:
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-kofeinka.png
    Zaznaczyłam temperaturę zakłóconą ze względu na alkohol.
    Ale co dalej?? Co możesz wyczytać z mojego wykresu bo ja się wcale na tym nie znam

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 27 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście moje pytanie było głupie jakby się nad tym zastanowić:-D teraz mam już więcej zaznaczonych temperatur i pytanie mam nadzieję bardziej rozsądne :) czy ewentualna owulacja (mam PCO) była w 10 czy w 15 dc?
    P.S. wiem, że tych temperatur przed 10 dc nie mam w sumie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 08:49

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexandra wrote:
    Może rzeczywiście moje pytanie było głupie jakby się nad tym zastanowić:-D teraz mam już więcej zaznaczonych temperatur i pytanie mam nadzieję bardziej rozsądne :) czy ewentualna owulacja (mam PCO) była w 10 czy w 15 dc?
    P.S. wiem, że tych temperatur przed 10 dc nie mam w sumie :/
    Moim zdaniem bliżej 15 - koniec okresu płodnego można dopiero wyznaczyć po zaobserwowaniu śluzu relatywnie dobrej jakości i wzroście temperatury PO NIM - jutro lub pojutrze powinno się więcej wyjaśnić.

    Edycja 28.05.2015:
    Dobrze przewidywałam... :)
    http://banny.republika.pl/interpretacje_ovufriend/ovufriend-alexandra.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 09:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ale co dalej?? Co możesz wyczytać z mojego wykresu bo ja się wcale na tym nie znam
    Przeczytaj mój pierwszy wpis w tym wątku. Pozdrawiam.

  • alexandra Przyjaciółka
    Postów: 84 26

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki;-)powiem że dobra jesteś:-) teraz tylko pozostaje czekać...

    Redhotka lubi tę wiadomość

    414b696fd689b0d62438513701720cb0.png
    20130608650120.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka podziwiam za wiedzę i cierpliwość. Normalnie powinnaś brać jakieś opłaty za porady i interpretacje :) a na poważnie, super, że jest ktoś taki, jak Ty co cierpliwie i fachowo doradzi :D

    A mam pytanie z innej beczki, czy śluz kremowy,lepki z domieszką śluzu rozciągliwego uznaje się za płodny? Bo u mnie ze śluzem jest tak, że jak za przeproszeniem nie pogrzebię paluszkiem to na bieliźnie czy papierze nie zobaczę nic. A właśnie w tym cyklu na początku własnie taki "zmieszany" śluz zaobserwowałam ale zaznaczałam,jako kremowy. I nie wiem czy to mi nie przekłamuje przez to mojego wykresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 11:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexandra wrote:
    Dzięki;-)powiem że dobra jesteś:-) teraz tylko pozostaje czekać...
    Nie dobra, tylko najpierw trzeba zaczekać na koniec objawu płodności, by cokolwiek gdybać. :)
    Obserwacje na pewno się przydają osobą o niższym temperamencie seksualnym, czy o nie równych cyklach, by móc realnie ocenić swoje szansę na ciążę - czy w ogóle jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo (czy <3 były w tym okresie). No i oczywiście można tak odkładać poczęcie, ale tu już trzeba zachować bardzo dużą ostrożność w 1 i 2 fazie cyklu.

    Pozdrawiam i powodzenia życzę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    A mam pytanie z innej beczki, czy śluz kremowy,lepki z domieszką śluzu rozciągliwego uznaje się za płodny? Bo u mnie ze śluzem jest tak, że jak za przeproszeniem nie pogrzebię paluszkiem to na bieliźnie czy papierze nie zobaczę nic.
    Nie masz za co przepraszać - ja praktycznie bardzo rzadko obserwuję śluz na zewnątrz... Jeśli się rozciąga to ja bym zaznaczyła jako ten płodny - rozciągliwy. Śluz może się zmieniać nawet w ciągu doby (w zależności od pory dnia) - odnotowujemy ten najlepszej jakości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja mam takie pytanie czy temperaturę mierzoną w pochwie po rannym przytulaniu ignorować czy jest to temperatura wiarygodna ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    Witam, ja mam takie pytanie czy temperaturę mierzoną w pochwie po rannym przytulaniu ignorować czy jest to temperatura wiarygodna ?
    Ignorować. Temperatura ma być spoczynkowa.

    kleo2426 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ