X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panicznaaa wrote:
    Dziewczyny co sądzicie o moim wykresie kiedy mogłabym testować? W planach mam 4 grudnia będzie to 28 dzień cyklu.
    Cykl miałam 30 dniowy ale w listopadzie przez chorobe skrócił mi się i wyniósł 26 dni przy rejestracji wpisałam ten 26 dniowy cykl jako średni. Także zostało 5 dni do nie chcianej małpy.
    Tylko zastanawia mnie ,bo chyba nie widzę w którym dniu mogłoby dojść do zagnieżdżenia, nie mam takowego spadku jedynie ten 5 dpo. No ale czytałam,że to może nastąpić do 12 dnia dpo hmm...
    No i ten intensywny ból miesiączkowy wczoraj..martwi mnie,że to sygnał nadchodzącego @
    Możesz spróbowac chociaż jak miałas 30 dniowe cykle to ja bym poczekała jeszcze te dwa dni, no ale wiadomo ciekawosć zzera zatestuj a nóż widelec się uda

    16ee5f76ba45556d623db49fe8b67bf5.png

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co o mnie myślicie ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:)
    jestem tu nowa i w zasadzie niewiem czy dobrze się wypowiadam, bo sama mam klopot z interpretacja swojego wykresu:)
    XxMoniaXx- faktycznie masz te skoki temperatur dziwne, no i długi ten cykl...póki co nawet ciężko rozpoznać ewentualny spadek temp. spowodowany zagnieżdzeniem albo nadchodzącą miesiączką . Zaczekaj aż zobaczysz taki spadek a jezeli po nim temp. wzrośnie a @ nie bedzie, zrób test:)
    Panicznaa: Też bym chyba jeszcze troszeczkę zaczekała , ale domyślam się , że ciekawość Ci zżera:) Jak chcesz to próbuj , będziemy trzymać kciuki:)

    A teraz dziewczyny ja mam do was prośbę o interpretacje mojego wykresu, ponieważ martwią mnie moje plamienia ( pierwszy raz je mam ), no i chyba tego śluzu płodnego za mało miałam...Sama już nie wiem...Dziwny jakiś ten mój cykl. To jest w zasadzie mój pierwszy cykl tak starannie prowadzony więc może dopiero teraz tak naprawdę wszystko dostrzegam...Powiedzcie mi co o tym myśleć.
    Pozdrawiam:)

    78cf73f503e90e55dd9d5ecc6c0a0dc3.png

    PERELKA175
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki PEREŁKA175
    Wiesz w sierpniu skończyłam z tabletkami i to chyba dlatego taki dziwny ten cykl wiesz :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ogólnie to sie ucze siebie ale dziewczyny spoglądając na mój wykres to temp mi troche spadła do 36,6 (juz sie bałam ze @ za rogiem ale oznak żadnych nie mam, bolu piersi ani brzucha)a dziś znowu wzrosła 36,8. Ale oznak ciąży też jakoś brak :( tylko ten trądzik :( ale przed tabletkami tez mialam potem tabl mi uspokoiły cere i myśle ze efektem odstawienia sie znów pojawia :(a detektor oznak ciąży pokazał 68 % pozytywy test. Dziewczyny co jest grane ? A z drugiej stronuy kusi mnie zrobić test ale po co robić test jak czuje sie jak zawsze :(

    02a1479edca1097a2a93c226253e5ca6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 13:35

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    bo ogólnie to sie ucze siebie ale dziewczyny spoglądając na mój wykres to temp mi troche spadła do 36,6 (juz sie bałam ze @ za rogiem ale oznak żadnych nie mam, bolu piersi ani brzucha)a dziś znowu wzrosła 36,8. Ale oznak ciąży też jakoś brak :( tylko ten trądzik :( ale przed tabletkami tez mialam potem tabl mi uspokoiły cere i myśle ze efektem odstawienia sie znów pojawia :(a detektor oznak ciąży pokazał 68 % pozytywy test. Dziewczyny co jest grane ? A z drugiej stronuy kusi mnie zrobić test ale po co robić test jak czuje sie jak zawsze :(

    02a1479edca1097a2a93c226253e5ca6.png


    w sumie to ja mam podobnie.. tez zadnych objawow ktore by mi mogly dac do zrozumienia ze sie zbliza @!! zawsze mnie cyckim tydzien przed bolaly i byly takie jakby napompowane a teraz nic!! tempka tez 3 dni temu spadla a pozniej z powrotem podskoczyla i od 3 dni mam 36,9.. dzis zrobilam test i wyszedl negatywny!! to moj 13dpo i teraz nie wiem czy za wczesnie test zrobilam czy poprostu nie jestem w ciazy i musze na wredna czekac!!

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina 25
    witaj w klubie. Mnie tez zawsze piersi bolały ok tygodnia przed @ a teraz zero :( ja juz nie wiem co o tym myśleć wiesz. W poniedziałek zrobie test . Ale jakoś sie na pozytywny nie nastawiam bo objawów brak. :( a tak bym chciała juz zostać mamą :( kiedyś myślałam ze to łatwiejsze ale jak widać nie .. Pozdrawiam Cie cieplutko i życzę powodzenia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 30 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    81cc6ee0a0043965e78e7ed85f0a4818.png


    dziewczyny mam pytanie. poprzedni cykl trwal 35 dni (zwykle trwaja 30 dni)
    wiec dlaczego mój cykl w tym miesiacu jest wykazany na 26 dni?

    cos mi tu nie pasuje ... ;(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie, bo nigdy nie robiłam pomiaru temp, tylko z testów owu korzystałam. Chciałam zapytać czy dobrze rozumiem: Pomiary temp. pozwalają określić kiedy była owulacja, a nie kiedy będzie, tak? W sensie takim, że dopiero po owulacji wszystko się okazuje? Nie ma tak, że spojrzę na wykres i będę wiedziała - o, za 2 dni owulacja?.. czyli, żeby nie przegapić i tak by trzeba robić testy (tzn. nie licząc obserwacji śluzu, szyjki itd, bo z tym u mnie ciężko)?
    Ehh... skomplikowane te wykresy.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ja mam pytanie, bo nigdy nie robiłam pomiaru temp, tylko z testów owu korzystałam. Chciałam zapytać czy dobrze rozumiem: Pomiary temp. pozwalają określić kiedy była owulacja, a nie kiedy będzie, tak? W sensie takim, że dopiero po owulacji wszystko się okazuje? Nie ma tak, że spojrzę na wykres i będę wiedziała - o, za 2 dni owulacja?.. czyli, żeby nie przegapić i tak by trzeba robić testy (tzn. nie licząc obserwacji śluzu, szyjki itd, bo z tym u mnie ciężko)?
    Ehh... skomplikowane te wykresy.

    Witaj, jestem na ovu kilku dni ale też tak to rozumiem :-)
    Kochane staraczki możecie zerknąć do mnie na wykres bo wariuje :-( wiem że jeszcze za wcześnie aby coś stwierdzić, ale mam takie skoki, nie wiem czy to dobrze :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Witaj, jestem na ovu kilku dni ale też tak to rozumiem :-)
    Kochane staraczki możecie zerknąć do mnie na wykres bo wariuje :-( wiem że jeszcze za wcześnie aby coś stwierdzić, ale mam takie skoki, nie wiem czy to dobrze :-/


    jak jest taki skok jak u ciebie to tylko sie cieszyc!! bo to znaczy ze owulka juz byla (nie musisz sie martwic czy bedzie owulkaa moze czy juz byla albo czy napewno tego dnia albo czy przypadkiem to nie jest cykl bezowulacyjny).. owulacja wyznaczona wiec teraz czekasz do terminu @ i robisz test :-) jesli masz na tyle cierpiwosci to -jak radza niektore dziewczyny- lepiej zaczekaj pare dni i po terminie @ rob test.. ale ja niestety tyle cierpliwosci nie mam...

    Alllll lubi tę wiadomość

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0122c5a2997535e268249d4d0a8f2143.png
    Dziękuje ewelina25
    Staramy się o maleństwo kilka miesięcy i nigdy z testem nie wytrzymałam do dnia miesiączki. To oczekiwanie jest straszne! Ale może dzięki ovufriend poznam swój organizm i akurat się uda zafasolkować :-)

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina25
    A Ty czekasz :-) Już na dniach będzie wiadomo... Trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest nasz 3 cykl staran..od poczatku z OVU tylko pierwszy cykl prowadzilam od polowy cyklu.. mam nadzieje ze teraz sie udalo.. to oczekiwanie jest najgorsze!! jak jestem w ciazy to niech ten test wyjdzie a jak nie to niech okres przychodzi i zaczynam nowy cykl!!!
    ale wsparcie tu na ovu jest ogromne i lepiej sie czuje ze kazda z nas tak samo to przezywa i pragnie tego samego..czuje ze nie jestem z tym sama!!

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ja mam pytanie, bo nigdy nie robiłam pomiaru temp, tylko z testów owu korzystałam. Chciałam zapytać czy dobrze rozumiem: Pomiary temp. pozwalają określić kiedy była owulacja, a nie kiedy będzie, tak? W sensie takim, że dopiero po owulacji wszystko się okazuje? Nie ma tak, że spojrzę na wykres i będę wiedziała - o, za 2 dni owulacja?.. czyli, żeby nie przegapić i tak by trzeba robić testy (tzn. nie licząc obserwacji śluzu, szyjki itd, bo z tym u mnie ciężko)?
    Ehh... skomplikowane te wykresy.
    Masz rację , wykres pokazuje dwa , trzy dni po owulce, że ona wystąpiła.Dlatego jak tylko są dni płodne to należy serduszkować. Czasami po swoich tempkach, tylko możesz się domyślać kiedy ona będzie. Ale jak nie jesteś pewna czegoś to zawsze możesz się podpytać staraczek, na pewno Ci pomożemy Powodzonka :)

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina a robisz dziś test?

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    Witaj, jestem na ovu kilku dni ale też tak to rozumiem :-)
    Kochane staraczki możecie zerknąć do mnie na wykres bo wariuje :-( wiem że jeszcze za wcześnie aby coś stwierdzić, ale mam takie skoki, nie wiem czy to dobrze :-/
    Tak na przyszłość, tempke najlepiej mierzyć o stałej godzinie, w tedy nie będzie aż takich skoków. Ale owulke masz potwierdzoną, serduszka były, więc teraz tylko czekać na pozytywny teścik. Powodzenia :)

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Ewelina a robisz dziś test?

    wczoraj robilam.. dzis odpuszczam..
    nie wiem czy nie lepiej zaczekac jeszcze ze 2 dni i dopiero kolo wtorku powtorzyc..

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tymi zielonymi kropkami ovu samo je wyznacza jak widzi powody ku temu czy jak ? bo wyznaczył mi detektor 80 % szans dzis ale jakos kiepsko z ozakami u mnie. Ale jutro chyba test zrobie .
    02a1479edca1097a2a93c226253e5ca6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 11:03

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z tymi zielonymi kropkami ovu samo je wyznacza jak widzi powody ku temu czy jak ? bo wyznaczył mi detektor 80 % szans dzis ale jakos kiepsko z ozakami u mnie. Ale jutro chyba test zrobie .
    02a1479edca1097a2a93c226253e5ca6.png

    ovu raczej samo zielonej kropki nie zaznaczy.. ja mam dzis 88% jestem 2 dni po terminie @.. ale jej nie ma narazie i objawow jakis tez nie widze!! test wczoraj negatywny.. czekam jeszcze 2 dni na @ a jak nie przyjdzie to powtorze!!

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ