Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mikoshi
Koleżanka
2

Wysłany: 20 października, 18:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny możecie zinterpretować mój wykres? A w szczególności to plamienie? @ tak wcześnie?

Starania o pierwsze maleństwo od września 2017r.

Sylwija
Znajoma
5

Wysłany: 22 października, 07:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
"wykres pokazuje drugi skok temperatur w okolicy 7-10 dni po owulacji, utrzymujący się na wyższym poziomie. W rezultacie wykres pokazuje trzy poziomy temperatur: jedną niską z przed owulacji, drugą wyższą po owulacji i kolejną jeszcze wyższą w okolicy 7-10 dni po owulacji."

Cytat z bazy wiedzy.

Czy, któraś z Was tak miała?

Patrycja28
Przyjaciółka
63

Wysłany: 22 października, 10:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Mam prośbę do kogoś, kto bardziej zna się na wykresach. To mój pierwszy cykl z obserwacją temperatury, w środę tj 17. 10 byłam u ginekologa, z usg wynikało, że na lewym jajniku jest pęcherzyk 19 mm i za dobę-dwie powinien pęknąć. Ovu wyznaczyło mi owulację właśnie na środę, wiem że nie należy się kierować całkowicie tym wyznaczaniem, ale chyba nie jest możliwe żeby w środę jeszcze pękł ten pęcherzyk skoro miał 19mm? Wiem że może to głupie pytania, ale no jak mówię, nie prowadziłam nigdy wykresu i dlatego pytam i proszę o pomoc :)

w4sqgzu3rgmh9m7f.png

Baroliona
Debiutantka
0

Wysłany: 22 października, 14:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, to mój trzeci miesiąc starań, od tego cyklu zaczęłam pierwszy raz mierzenie temperatury. Jeszcze gubię się w tym wszystkim. Czy możecie spojrzeć na mój wykres? Wg ovufriend nie miałam jeszcze owulacji. Wg mnie miałam skok a nawet dwa temperatury. O co chodzi? Dziękuję serdecznie za każdą odpowiedź.

Ilijan
Debiutantka
0

Wysłany: 23 października, 16:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny,

Liczę na wasza pomoc bo juz pomału wariuje...
Mianowicie staramy sie MŻ od ponad pół roku o potomstwo.Miesiaczki mam nieregularne od 28 do 35 nawet.W tym cyklu podano Duphatson.W 8 dc byłam u lekarza i cykl rzekomo bezowulacyjny.Badam sie od 3 msc, i wykres w tym cyklu był taki jak poniżej i juz myślałam ze sie udało a tu nic ☹️
Badania hormonalne jak na pierwsza fazę w tym cyklu wyszły książkowe.Niestety po owu juz nie robiłam bo lekarz powiedział ze nie trzeba.Pytanie do was kobitki ;
Co poszło nie tak? Przeoczyłam coś?
Dodam iż zbliżenie było 2 dni przed ewentualna owulką...ale po niej juz nie

90c91c5d3e38377dfee932b4f04eaf95.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 października, 16:41

Baroliona
Debiutantka
0

Wysłany: 23 października, 20:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może jakaś dobra dusza zerknąć na mój wykres? Zgłupiałam, myślałam że mierzenie temperatury będzie łatwiejsze ale interpretacja mnie przerosła. Miałam skok czy nie? Bardzo proszę o pomoc :)

Aleste
Koleżanka
3

Wysłany: 23 października, 21:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Baroliona, ja nie widzę wykresu, nie wiem, czy wstawiłaś czy tylko ja nie widzę,
ale odkąd ovu zmieniło formułę, nie widzę wykresów powyżej 20 dnia i większości nie mogę przesunąć.

IIjan, od 8 dnia bierzesz Duphaston? a nie powinno się go brać po owulacji?

f2w3yx8dmfujgip8.png

Baroliona
Debiutantka
0

Wysłany: 24 października, 09:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może teraz udało się udostępnić :)

Aleste
Koleżanka
3

Wysłany: 24 października, 09:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nie widzę :( Ja zawsze staram się skopiować link.

f2w3yx8dmfujgip8.png

Sylwija
Znajoma
5

Wysłany: 24 października, 09:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
widać jak wejdziesz w profil.
Wykres jest jak najbardziej ok, skok przecież bardzo dobrze widoczny, od 14 dnia masz wszystkie wyższe temperatury niż do niego.

Patrycja28
Przyjaciółka
63

Wysłany: 24 października, 11:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mógłby ktoś mi pomóc z interpretacji wykresu? Ovu według ovufriend wyszła w zeszłą środę a to chyba niemożliwe, bo wtedy byłam na wizycie u gina i powiedział, że pęcherzyk ma 19mm i pęknie za dobę- dwie. A z temperatury tak wynika... już sama nie wiem co i jak, tym bardziej że właśnie tak do piątku czułam lewy jajnik, i wtedy mogłą być owulacja..

w4sqgzu3rgmh9m7f.png

Baroliona
Debiutantka
0

Wysłany: 24 października, 12:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Sylwija napisała:
widać jak wejdziesz w profil.
Wykres jest jak najbardziej ok, skok przecież bardzo dobrze widoczny, od 14 dnia masz wszystkie wyższe temperatury niż do niego.
Dzięki, w detektorze płodności cały czas mam brak wykrytej owulacji. Więc zgłupiałam. Bałam się, że miałam cykl bezowulacyjny

Baroliona
Debiutantka
0

Wysłany: 25 października, 15:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Chyba jednak byl bezowulacyjny :( spadla temp do 36,67 i pojawilo sie plamienie, 5 dni przed okresem. Do tego ból jak na miesiączke....

Ilijan
Debiutantka
0

Wysłany: 25 października, 16:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Oleńko,

Dupka brałam od 16 dnia cyklu przez 10 dni. No tym razem znowu sie nie udało bo dostałam @

Aleste
Koleżanka
3

Wysłany: 10 listopada, 19:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny mam pytanko,

Brałam duphaston od 20 dnia cyklu (wg ovu, owulacja19), jednak od ok 22 dnia cyklu ciągle boli mnie brzuch jak na @. Taki mam wykres. Czy to może być ze sobą związane. Dodam, że mam tak drugi, trzeci miesiąc, a nigdy wcześniej tak nie miałam.
9c0a7d05e7a41918e60839804ae51d06.png

f2w3yx8dmfujgip8.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)