X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli 17 dc była owulacja, to ja bym robiła najwcześniej 23 a nawet 24 dc. 22 dizień cyklu, to wedle tego dopiero 5 dpo...troszkę chyba za wcześnie kochana :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, czy siak, warto to badanie mieć, bo jak wyjdzie nie tak, to jest to dodatkowa informacja dla lekarza. Jak nie teraz, to wtedy trzeba czekac do kolejnego cyklu, a po co tracić czas ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Mi też dzisiaj przesunął z 13 dc na 15 dc... Tempka poszła w górę
    Wiesz, z 13 na 15 to jeszcze, a z 18 na 24 to już od czapy totalnie.
    Tak mnie wkurzył, że dałam mu żeby ignorował tę dzisiejszą tempkę, bo mi zaburzył całe spojrzenie na mój wykres :D
    Poza tym zmierzyłam temp trochę później niż zawsze, więc to też swoją drogą.

    Kusi mnie żeby jutro teścior machnąc, patrzyłam na galerię i widziałam, ze dziewczyny robią już w 9 dpo...

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pomoc :)
    chyba zacznę się tu udzielać bo mój mąż się nie nadaje do tego typu rozmów ;)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela wrote:
    Dzięki dziewczyny za pomoc :)
    chyba zacznę się tu udzielać bo mój mąż się nie nadaje do tego typu rozmów ;)
    zaden facet sie nie nadaje :P oni wola nie widziec, niech dziecko wezmie sie samo i nasze problemy to w koncu skad on moze zrozumiec przeciez jest facetem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Jeśli 17 dc była owulacja, to ja bym robiła najwcześniej 23 a nawet 24 dc. 22 dizień cyklu, to wedle tego dopiero 5 dpo...troszkę chyba za wcześnie kochana :)
    Ja napisałam, że napewno nie była 17 dnia cyklu bo tego dnia byłam u ginekologa i nie było już oznak owulacji więc jeśli wogóle była to była wcześniej np. 15 dnia cyklu

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Tak, czy siak, warto to badanie mieć, bo jak wyjdzie nie tak, to jest to dodatkowa informacja dla lekarza. Jak nie teraz, to wtedy trzeba czekac do kolejnego cyklu, a po co tracić czas ;)
    Racja!

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Wiesz, z 13 na 15 to jeszcze, a z 18 na 24 to już od czapy totalnie.
    Tak mnie wkurzył, że dałam mu żeby ignorował tę dzisiejszą tempkę, bo mi zaburzył całe spojrzenie na mój wykres :D
    Poza tym zmierzyłam temp trochę później niż zawsze, więc to też swoją drogą.

    Kusi mnie żeby jutro teścior machnąc, patrzyłam na galerię i widziałam, ze dziewczyny robią już w 9 dpo...
    To leć i kup dwa testy. Jeden zrobisz jutro rano a drugi na kilka dni

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj znowu rozumie to, ale sam twierdzi,że nie nadąża za tym wszystkim. Wie tylko co znaczy, jak mówię,że to już czas :D

    Liskova ja miałam w ostatniej ciąży pierwszy cień kreski w 9 dpo, więc jednak czasem już coś tam wychodzi ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jechać po test, ale u nas Rossmann do 16:00, a trochę roboty w domu mieliśmy. A teraz to już jestem wykąpana i siedzę po kocem, więc to oleję :) Najwyżej kupię jutro :)

    Co do facetów, to akurat mój baardzo dużo rozumie, sam podpatruje czasem mój wykres i wie co i jak :)
    Nie celowaliśmy specjalnie w dni płodne, bo i tak nie wiedziałam, kiedy będzie owu (mam późno), tylko tak na spontanie się kochaliśmy.
    Ale sam obserwuje jaka temp, czy spada, czy nie i czy to dobrze czy źle :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Miałam jechać po test, ale u nas Rossmann do 16:00, a trochę roboty w domu mieliśmy. A teraz to już jestem wykąpana i siedzę po kocem, więc to oleję :) Najwyżej kupię jutro :)

    Co do facetów, to akurat mój baardzo dużo rozumie, sam podpatruje czasem mój wykres i wie co i jak :)
    Nie celowaliśmy specjalnie w dni płodne, bo i tak nie wiedziałam, kiedy będzie owu (mam późno), tylko tak na spontanie się kochaliśmy.
    Ale sam obserwuje jaka temp, czy spada, czy nie i czy to dobrze czy źle :)
    To kup jutro i w poniedziałek z pierwszego moczu zrób :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    zaden facet sie nie nadaje :P oni wola nie widziec, niech dziecko wezmie sie samo i nasze problemy to w koncu skad on moze zrozumiec przeciez jest facetem :P
    Oj ja muszę zainterweniować. Moj bierze aktywny udział w dyskusjach i innych takich. Slucha moich monologów i wyglasza swoje. I wcale nie jest gejem ani ciapą;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Moj znowu rozumie to, ale sam twierdzi,że nie nadąża za tym wszystkim. Wie tylko co znaczy, jak mówię,że to już czas :D

    Liskova ja miałam w ostatniej ciąży pierwszy cień kreski w 9 dpo, więc jednak czasem już coś tam wychodzi ;)
    Hahaha tak jak mój. Jak czekam bez obiadu w nowym kompleciku z ulubionego sklepu z bielizną to tak jakbym miała wykres na czole! :D

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś skok :)
    Skierka i restza dziewczyn, jak u Was?

    Ale ten wykres mnie wyjątkowo irytuje, musiałam znów mu dać żeby ignorował tę temperaturę, bo znowu mi przestawia owulację z 18 na 24dc. Nie mam pojęcia dlaczego, skoro 18tego ma ładne temperatury, a on nic tylko ten 24ty.

    Skierka lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dzisiejszej temperaturze ja bym mogla przypuszczac ze zeczywiscie 24 byla owulacja. Bow czesniwj mialas dwa spadki a max jeden powinnas miec i potem skok.. wiec w sumie bierz pod uqage to.ze owu mogla byc dopiero teraz.

    U mnie ladny skok nadal.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, a u mnie znowu tempka leci na dół. O co chodzi? Już nie nadążam w tym cyklu :/ Miłego dnia dziewczyny. Mam nadzieję, że w tym cyklu Wam się uda :) na majówkach sporo żabek przybyło :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littleladybird moze ten duzy spadek na owu?

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, faktycznie u Ciebie pięknie :)

    Wiem, że dwa spadki, ale jeszcze rozważam, że jeden spadek był spowodowany tym, że wróciłam późno z imprezy (o 3:00) i krótko spałam, zmierzyłam temp bodajże o 6:30. No nic, tak jak mówiłam, wyjaśni się za parę dni :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaznacz ta informacje jako temeprature do olania a dzisiejsza i wczorajsza zeby bral pod uwage i zibaczysz co bedzie. Ja po imprezie w ogole temperatury nie mierzylam.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Littleladybird moze ten duzy spadek na owu?

    Biorę to pod uwagę, ale dopóki tempka nie odbije to nie chcę się łudzić :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ