X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 31 maja 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam nadzieje że ten mój wykres idzie w dobrym kierunku ???? Bo już trochę się poddajemy z tymi starania mi a to mój pierwszy miesiąc z ovuf co myślicie o moim wykresie ?:(

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 31 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka wrote:
    Cześć dziewczyny mam nadzieje że ten mój wykres idzie w dobrym kierunku ???? Bo już trochę się poddajemy z tymi starania mi a to mój pierwszy miesiąc z ovuf co myślicie o moim wykresie ?:(
    Wykres wygląda w miarę ok, jeżeli chodzi o tempkę,ovu wyznaczył owulkę a to najważniejsze :)Tylko ostatnie współżycie było 2 dni przed owulką,trochę mało ale oczywiście szansa jest bo jak wiadomo plemniki mogą przeżyc do paru dni w drogach rodnych kobiety.Nie wiem czy masz monitoring owulacji u gina co miesiąc ani nie mam żadnych innych informacji co do twoich starań więc trudno cos powiedziec.Jeśli chcesz rady osoby która starała się 3lata(2 lata stracone,bez wizyt u gina,na luzie i bezskutecznie) to : podstawa-badania hormonów twoich i nasienia męża( jeśli nie robiłaś i nie macie jeszcze dzieci),co miesiąc usg w celu stwierdzenia czy pęcherzyk rośnie i czy owulka wogóle będzie(ja własnie nie miałam owulacji o czym nie wiedziałam),pomocne są testy owulacyjne,ja robiłam więc wiedziałam kiedy współżyc mniej więcej,proponuję współżyc codziennie,lub co drugi dzień dopóki program OF na wykresie nie zaznaczy owulki żeby nie było takiej sytuacji jak obecnie.Mam nadzieję że trochę pomogłam :) w razie pytań smiało pisz prywatną wiadomośc do mnnie, odpowiem na pytania i doradzę jeśli będę potrafiła :)

    Nikonka lubi tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 31 maja 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję M4DZI4 pierwsza ciążę miałam pozamaciczna ( ciążę wypuszczali i dzięki temu jajowud cały) druga to już monitoring u gin. Ciąża do noszona ale zagrożona ale mam 3 letniego kochanego synka i jak skończył roczek zaczęliśmy się starać o drugie i w październiku tamtego roku zaszlam w ciążę ale poronilam 12 tyg ( puste jajo płodowe) i lekarz kazał tylko odczekać jeden okres i dalej ssię starać i jak do tej pory nici z tych starań.A teraz mieszkam w UK i nie bardzo mam możliwość monitoringu u gin bo jak na razie polskiego dobrego gin tu nie znakazlam:-( a przez tel to mój gin w Polsce nie może mi pomóc ;-)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 31 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 widzę, że wielką ufność pokładasz w programie, ale byłabym ostrożniejsza co do jego wiarygodności. Lepiej nie kierować się jego wyznaczeniami, traktować je z lekką rezerwą. Niestety współżyjąc "do owu wyznaczonej przez OF" można niechcący ominąć okres płodny i wydłużyć starania.

    Nikonka zdecydowanie polecam zapoznać się z konkretną metodą i według niej oceniać wykres. Ja osobiście zgłębiam metodę Rotzera.
    Ja zasugerowałabym jeszcze przez 2-3 dni kontynuować starania, zwłaszcza, bo na moje oko to wygląda, jakbyś dziś miała pierwszą wyższą temperaturę.

    Nikonka, agnieszka1804 lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta ja właśnie bardzo na luzie traktuje co wyznacza OF.Jakbym się nim tylko sygerowała to bym w ciąży nie była,dla mnie podstawa to były wizyty u gina,leki,zastrzyk na pęknięcie a wykres na OF jedynie takim dodatkiem :) Masz rację że należy jeszcze współżyc po wyznaczonej owulce,jak widac np na moim wykresie tyle że ja co do dnia wiedziałam kiedy ją mam :)Wszystkim dziewczynom zawsze doradzałam żeby nie brały tego programu jako pewnika bo tylko lekarz może stwierdzic owulację z pewnością :)
    Nikonka szkoda że nie masz mozliwości minitiringu itp więc dlatego polecam testy owulacyjne,też nie są 100% pewne ale zawsze to jakaś pomoc:)Myślę że skoro już byłaś w ciąży to na pewno znów Ci się uda!!!To na pewno tylko kwestia czasu i trzeba trochę wrzucic na luz(chociaż wiem że to nie takie łatwe)!! Nie poddawaj się!!!Ja 3 lata czekałam na swoje szczęście,Ty na pewno też się doczekasz :) <3 <3

    Nikonka, agunineczka lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już trzy razy byłam w ciąży i kkolejnej się boję ale mam nadzieje że przyjdzie jak najszybciej teraz nie szalelismy bo ja się trochę rozchorowalam :-( i mam nadzieje ze następny cykl będzie bez przeziębień

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Nie liczę na ciążę w tym miesiącu ale ciągle o niej myślę :-/










    .png










    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka wrote:
    Dziękuję M4DZI4 pierwsza ciążę miałam pozamaciczna ( ciążę wypuszczali i dzięki temu jajowud cały) druga to już monitoring u gin. Ciąża do noszona ale zagrożona ale mam 3 letniego kochanego synka i jak skończył roczek zaczęliśmy się starać o drugie i w październiku tamtego roku zaszlam w ciążę ale poronilam 12 tyg ( puste jajo płodowe) i lekarz kazał tylko odczekać jeden okres i dalej ssię starać i jak do tej pory nici z tych starań.A teraz mieszkam w UK i nie bardzo mam możliwość monitoringu u gin bo jak na razie polskiego dobrego gin tu nie znakazlam:-( a przez tel to mój gin w Polsce nie może mi pomóc ;-)
    Proponuje iść do GP skierują Ciebie i męża na badania....a jeśli chodzi o polskich to tez są dobrzy w zależności od tego gdzie mieszkasz
    Powodzenia :)

    Nikonka lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam sobie jeszcze jeden miesiąc i wybiorę się albo do GP albo do polski w Londynie byłam już u dwóch pl lekarzy każdy mówił mi coś innego a ze dokładnie wiem jak wygląda sprawa z moimi jajnika mi i jajowodami to po wizycie u nich to nie wiedziałam czy mam się im roześmiac w twarz czy co jeden stwierdził że prawie nie mam jednego jajnika drugi ze jest i to bardzo ładny tylko macice mam bardzo malutką i jak tu im wierzyć robią usg a nie potrafią go interpretować . Pracowałam na bloku operowali mnie moi lekarze wszystko opisali mi co do joty . A jeden to nawet wpisał mi skierowanie na badanie markerów nowotworowych oczywiście to prywatne badanie a uzasadnienie było takie ze warto je czasami zrobić od i tyle a poza tym wszystko jest w porządku.

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.co.myslicie o moim.wykresie?
    To.jest normalne takie skoki?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    hej.co.myslicie o moim.wykresie?
    To.jest normalne takie skoki?
    witaj, skoki są ponieważ mierzysz o różnych porach,moim zdaniem nie da się w tym momencie określić kiedy była owulka , jeśli była...bez mierzenia temperatury o stałych porach wykres nie będzie miarodajny i nikt na podstawie Twojego wykresu nie określi owulki, także staraj się mierzyć o jednej godzinie :) powodzenia !:)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie
    Czy znajdzie się ktoś kto zerknie na mój wykres i powie czy mam szansę na dzidzię?

    Z góry dziękuję...

    deb42df6a07262f1ecc5683ec577533b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 19:08

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguga wrote:
    witam serdecznie
    Czy znajdzie się ktoś kto zerknie na mój wykres i powie czy mam szansę na dzidzię?

    Z góry dziękuję...
    Masz nie udostępniony wykres

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) dziewczyny jak możecie to zerknijcie na mój wykres, czy z takimi temp jeszcze mam szanse na zielona kropeczke ?:) i tem wczorajszy spadek :(

  • justyna1220 Autorytet
    Postów: 1166 471

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    \

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2016, 14:15

    3i49k6nlhmiirsm3.png
    7v8rugpjlwspdzhy.png
    Aniołek 02.2014 [*] 07.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi rosła do dzisiaj, a dziś @ więc zależy od organizmu.

  • justwol Ekspertka
    Postów: 181 138

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a ja mam taki dziwny wykres, możecie zobaczyć go poniżej.
    Temperaturę mierzę w ustach i przed owulacją wahała się bardzo, po już mniej.
    Okres powinnam dostać wczoraj, ale póki co brak. Zrobiłam dziś test i zobaczyłam drugą kreseczkę, na razie bladą. Jeśli to faktycznie ciąża to zastanawiam się czy tej spadającej temp nie należałoby skonsultować z lekarzem, co sądzicie?

    672f3c3a5d4083c0924da8ac63f27630.png

    ckaiyx8dwetxnt0a.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 15 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justwol przyznam, że zadziwiają mnie Twoje temperatury, zwłaszcza w pierwszej fazie cyklu. Fakt w ustach może być nieco obniżona w stosunku do innych pomiarów, ale czy możesz uszczegółowić jak dokładnie mierzysz temperaturę (w którym miejscu, jak długo itp).
    Jeżeli się bardzo stresujesz możesz na spokojnie zbadać betę (min dwa razy w odstępie 48h) i progesteron - wówczas będziesz wiedziała czy jest powód do konsultacji z lekarzem,czy ta spadająca temperatura to wynik błędu pomiaru.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co mam myśleć o moim wykresie :/https://ovufriend.pl/graph/bd3e5456a6074dd87879852665a86fae

  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc, z Twojego wykresu nie wynika absolutnie nic. Mierzysz o przeróżnych porach,bardzo późnych z resztą. Jest bardzo nieczytelny.

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ