X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ach te teściowe.. temat rzeka!!
Odpowiedz

Ach te teściowe.. temat rzeka!!

Oceń ten wątek:
  • Tuptuś Ekspertka
    Postów: 182 51

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie tylko Wy borykacie się z 'szalonymi' teściowymi, zapraszam Was na grupę fb, gdzie wspólnie wspieramy się w narzekaniu na teściową ;)

    https://www.facebook.com/groups/1856481658008292/

    mhsvclb12eebnfwx.png
  • afrykanka Autorytet
    Postów: 559 712

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,

    wspolczuje wam takich tesciow/tesciowych. Ja na swoich nie dam zlego slowa powiedziec. Jestesmy prawie 6 lat po slubie i nasze stosunki sa super. W tej chwili jest u mnie taka sytuacja, ze jestem u tesciow od polowy maja i zostane do polowy lipca bo mam komplikacje ciazowe i calkowity zakaz lotow a mieszkam w Afryce. Tesciowie sa z Niemiec. Rodzic bede tutaj w Niemczech i w tym czasie ja i Emilie zostaniemy miedzy polowa paz. - do konca stycznia. Maz pracuje i nie moze byc ciagle z nami. Jak sie zareczylismy to dostalam piekna zlota branzoletke z rubinem, na slub cywilny piekne perly, jak sie Emilka urodzila to dostalam piekna antyczna bransoletke polaczenieperel i zlota. Nie wspominajac o urodzinach , na ktore dostaje piekne broszki, ktore bardzo lubie :). Do tesciow mowie po imieniu, bo tak zaproponowali juz na samym poczatku. Ogolnie to rozpieszczaja nas :) i sie nie wtracaja.

    Co do akceptacjii, to bylam od samego poczatku bardzo zaskoczona. Maz pochodzi z rodziny arystokratycznej, rodzice sa bardzo dobrze wyksztalceni, maz ogolniak i studia za granica robil. Ja pochodze z normalnej rodziny, rodzice studiow nie maja. Od samego poczatku bylam milo przyjeta przez cala rodzine, Od babci poprzez wujkow i ciotki.
    Zycze wam aby wasze stosunki sie poprawily z tesciami lub przynajmniej aby was nie denerwowali.

    1usat5od00spirqc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie teściowa jest jak druga mama. Trochę trwało, zanim się dotarłyśmy, ale to głównie dlatego, że u nich pomieszkiwaliśmy, a ja nie czułam się dobrze w nie swoim domu. Niby głupie, bo przecież zawsze, i teść i teściowa, mi powtarzali, że mam się tam czuć jak u siebie. Ale nie mogłam się przemóc, by traktować ten dom jak swój. Teraz, gdy mamy swoje mieszkanie i mogę się czuć jak u siebie, stosunki są rewelacyjne. A już, gdy w końcu udało się nam i jestem w ciąży to jest mega super. Nie wtrąca się, ale potrafi dyskretnie wyczuć sytuacje, nie narzuca się, ale czuć, że się martwi, zawsze służy radą gdy poproszę, każdej życzę takiej teściowej.

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ