X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ach te teściowe.. temat rzeka!!
Odpowiedz

Ach te teściowe.. temat rzeka!!

Oceń ten wątek:
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Bo moja tesciowa odstawila taka szopke w Wielkanoc, ze oficjalnie uznalam ja za czlonka rodziny, ktory nie istnieje... Nie ma tesciowej, nie ma problemow ;)


    A podzielisz się z nami, co sie stało ??


    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    no to problem z głowy! ja nie byłam u tesciów ma swieta maz pojechał z córką


    Kochana ciąża na finiszu, więc masz rację, po co sie dodatkowo męczyć i denerwować :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poza tym taka sama droga :)



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, taka sama.droga :-) Ale niestety niektórzy Rodzice mają takie przekonanie że to dzieci powinny przyjeżdżać na święta a nie odwrotnie.

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja tesciowa zapraszala mnie na sniadanie z córką bo mąz był w pracy i powiedziała ze jak przyjde to zebym przyniosła jajka faszerowane

    polkosia lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma stałe sprawdzone menu :-) nic nowego zawsze to samo łącznie z ciastem.

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i oczywiscie wszytko robi najlepiej :)



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dorzucę swoje 5gr..
    Moja teściowa jest ogólnie spoko, ale... zawsze jest ale :) Na wieść o ciąży niby się ucieszyła..i na tym się skończyło. Do połowy 4 miesiąca często odwiedzałam szpital bo raz odwodnienie z wymiotów a to krwiaki i inne. Przez ten cały czas zadzwoniła może z raz. Moja mama chciała brać urlop żeby się mną zaopiekować a mieszka 300km dalej. Teściówka mimo że 4km to jakby drugi koniec Polski. Jak zadzwoniłam powiedzieć jaka płeć to oczywiście -ojjj jaka szkoda że nie chłopak no ale może następnym razem się uda... no imię też jej się nie podoba :/ jedyne co zaoferowała do tej pory to że kupi wózek. Wcale nie chodzi mi o pomoc finansową ale o takie wsparcie psychiczne. Sama mogę ten wózek kupić to jest najmniejszy problem. Moja mama dzwoni codziennie jak się czuje, robi mi paczki ze smakołykami i wysyła kurierem, codziennie jakieś ciuszki kupuje- no oszalała że szczęścia na wieść o pierwszej wnuczce, pyta co mi potrzeba jeszcze do wyprawki, może nie mogę jakiś ciuszków znalezc to ona pochodzi po sklepach i kupi no a teściowa nic, zero. Myślałam że będzie bardzo się cieszyć z wnuczki bo ma dwóch synów i zawsze to jakaś miła odmiana w rodzinie. Z dwoja złego to już chyba wolę tak niż jakby miała wtrącać się we wszystko ale czasem przykro się robi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 21:18

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i co do menu to też ma stałe- ziemniaki i kotlety, od 5 lat kiedy jej nie odwiedzę zawsze to samo, nie powiem no dobre. U nas była kilka razy i oczywiście zrobiłam wymyślne danie to widziałam jak ciężko jej przez gardło przechodzi:D pozniej narzekała mężowi że normalnego jedzenia w domu nie ma, ale na szczęście powiedział jej - w końcu :)

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja teściowa przez całą ciąże nigdy przenigdy nie zapytała się jak się czuje nigdy nie zaproponowała pomocy popilnowania córki itp. mi na tym nie zależy akurat! no i powiedziała ze brzydkie imię wybraliśmy



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    moja teściowa przez całą ciąże nigdy przenigdy nie zapytała się jak się czuje nigdy nie zaproponowała pomocy popilnowania córki itp. mi na tym nie zależy akurat! no i powiedziała ze brzydkie imię wybraliśmy

    Może trzeba było zapytać mamusie o zdanie :-). Wiesz jaka by dumna chodziła i rozpowiadala że wybrała wam imię dla.dziecka ? :-).

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam też nosem kręcili nad imieniem bo inne,a woleli by takie jak juz jest w rodzinie.. Paranoja. A najbardziej mnie drażni i wkur..wia tekst " my wam sie nie wtrącamy,ale..." udusić normalnie bym mogla..

    datę chrzcin nam chcieli przeglądać,nawet sie wpieprzają czy ma byc alkohol czy nie.. Zwariuje z nimi

    a najlepiej tesciowa, stwierdzila ze jak na imprezie po chrzcie Maly by marudzil to oba go zabierze do domu, ciekawa jestem czy da mu cycka,chcialabym to widzieć

    Joaśka, Marta28 lubią tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boroniówka mnie za każdym razem rusza nerwa jak zwraca się do mojego męża - synku , syneczku !! Mąż ma 32 lata :-)
    Ja rozumiem że to jej dziecko ale.. Krew mnie zalewa..

    Nam też mówią że się nie wtracaja ale jak robimy po swojemu to potrafią się obrazić :-). A przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi. A oni specjalnie nazywają nas dziećmi żeby podkreślić swoją wyższość !!

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem,że sie dzieci nosi pod sercem i potem trudno jest odciąć pępowinę ale jakoś przewaznie nasze matki nie robia kłopotów tylko matki mężów i tego zrozumieć nie umiem,choc wiadome ze są wyjątki

    moja tesciowa byla spoko,ale odkad urodziłam to jest masakra z nią :/ zapomniała jak to jest mieć maleńkie dziecko
    najbardziej mnei jeszcze rozwala pytanie " jestes zmeczona?" no nie kur... Nie jestem :/ a jej pomoc wygląda tak ze nawet Malego dobrze trzymac nie umie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 20:06

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wszystko potrafia najlepiej :) było powiedziec ze jestes wypoczeta i chetnie jej w czymś pomożesz! a co do imienia to jak powiedziała ze helenka jej sie nie podoba to ja do niej ze mi tez irena sie nie podoba (tak ma na imie tesciowa) i jakos z tym zyje

    Bea_tina, Marta28, polkosia lubią tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    ale wszystko potrafia najlepiej :) było powiedziec ze jestes wypoczeta i chetnie jej w czymś pomożesz! a co do imienia to jak powiedziała ze helenka jej sie nie podoba to ja do niej ze mi tez irena sie nie podoba (tak ma na imie tesciowa) i jakos z tym zyje


    Moja ma na imię Lilia , ale wszyscy mówią na nią Lidka :-). Imię jak imię ale źle mi się kojarzy :-)

    A kiedyś bardzo często nadawało się imiona dziadków czy pradziadków . Jak nie na pierwsze to chociaż na drugie imię. Mi dali na drugie Elżbieta po prababci. A teraz chyba już coraz częściej się odchodZi od drugiego imienia. Mój mąż ma jedno i.w.jego rodzinie wsZyscy mają jedno. W mojej są podwójne. Więc będzie dylemat czy jedno czy dwa... A u Was jak jest ?

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko moja mama ma 2 imiona no i teraz Synek bo musi mieć patrona, a świętego Mieszka nie bylo niestety wiec drugie imię ma po mężu :)

    a teściowie bardzo długo nie mogli sie z tym naszym wyborem pogodzić, ale nos do dupy, ja urodzilam,to na imię wybrałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 04:12

    Marta28 lubi tę wiadomość

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mają tylko jedne imiona u męza w rodzinie też! ja mam za to 2 nazwiska bo zostałam równiez przy swoim



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boroniówka wrote:
    U nas tylko moja mama ma 2 imiona no i teraz Synek bo musi mieć patrona, a świętego Mieszka nie bylo niestety wiec drugie imię ma po mężu :)

    a teściowie bardzo długo nie mogli sie z tym naszym wyborem pogodzić, ale nos do dupy, ja urodzilam,to na imię wybrałam


    No właśnie.. Jak to jest? Naszym rodzicom się podoba ale tesciom już nie!!

    Mój teść chciał mnie córkę Martę ale teściowa wolała Monikę.. Więc jak widać - decydujący głos należy do matki . Bo jednak została Monika..


    . No chyba że ojciec załatwia akt urodzenia w USC. Mój wujek zamiast Weronika Agata zapisał córkę Agata Weronika :-). Ciotka długo nie mogła się pogodzić.. ( a może to też teściowa maczala w tym palce bo jej matka była Agata) ? . Hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 18:33

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jak po weekendzie? Teściowe nie dały w kość za bardzo??
    Ja musze sie pochwalić, że byłam u teściowej na obiedzie. Od razu zapowiedziała, że będzie tylko drugie danie :-)
    A żeby nie iść z pustymi rękami upiekłam szarotkę, i powiem Wam że wypadła rewelacyjnie przy jej kupczych ciasteczkach :-)
    My mieszkamy pod jednym dachem i oprócz świąt to nie jadam u niej obiadów, więc wczoraj to był szok!! Jutro ma urodziny. więc pójdziemy z życzeniami i na kupcze ciastka, bo ona nigdy nie szykuje przyjęcia. Ale u nas bardzo chętnie sie "najada" na urodzinach czy imieninach. Najbliższa okazja w sobotę 25-tego. Mąż obchodzi imieniny i urodziny.. Jakoś nie potrafię nie zrobić lepszego obiadu , czy upiec ulubione ciasta męża, zrobić sałatki.... no i oczywiście wolamy ich żeby posiedzieli u nas przy stole.. Juz tyle razy mówiłam sobie, że jak przyjdą to zaproponuje herbatę i postawie kupcze wafelki i delicje. Ale jakoś tak nie mogę :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ