X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizniaki w 2021
Odpowiedz

Blizniaki w 2021

Oceń ten wątek:
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica z całego serca gratuluję i trzymam mocno kciuki za Kubusia!
    Życzę Wam dużo sił, musi być dobrze!

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica gratulacje😘 Za Kubusia oczywiście się pomodlę. Wszystko się dobrze skończy.

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica gratuluję dzidziusiów, trzymam bardzo mocno kciuki✊ wszystko na pewno będzie dobrze. Z mleczkiem też się rozkreci

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny po wizycie u lekarza. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szyjka dlugasna i zamknięta, dzidzie rosną jak na drożdżach, jedno 600g a drugie 631g 🙂 wyniki mam wszystkie dobre, lekarka zdziwiona że nawet morfologia w dalszym ciągu trzyma się tak dobrze 😀
    Byłam na wizycie u nowej lekarki, która jest ordynatorem w szpitalu gdzie chce rodzic, już będzie mnie prowadziła do końca. Okazało się, że ona też ma bliźniaki tyle że już dorosłe , powiedziała że z sentymentem prowadzi każda bliźniacza ciaze 🙂 zapytałam ja czy było ciężko, odpowiedziała tak " do 1,5 roku jak ktoś przychodził i mówił że super że bliźniaki, to miałam ochotę udusić " 😀

    Rodzina, Perelka, Elleen, Różyczka32, Jaksa, Forumowiczka, Lusi11-88 lubią tę wiadomość

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka super że wszystko ok :) oby takie wiadomości az do samego końca:) moja Pani endokrynolog też ma bliźniaki i także mówiła że początki lekkie nie były ;) ale co to na nas silne babki jesteśmy 🤣

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w pracy moja szefowa ma blizniaki..jak sie dowiedziala to mi wspolczula..choc jej dziewczyny maja juz 18 lat...
    Ja sie czuje fatalnie...wyszly mi hemoroidy. Nie moge siedziec, lezec, stac .boli mnie krocze, tylek..dramat kupilam cos w aptece ale nie pomaga...mam wrazenie ze jest gorzej...

  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo nie będzie, ale damy radę, nie mamy wyjścia 🙂
    Maxi współczuję , może zadzwoń do lekarza. Może coś na receptę mocniejszego Ci pomoze. Nie wiem co można w ciąży stosować. Pamiętam jak kiedyś miałam z tym problem to robiłam nasiadowki z jarzębiny , ale nie wiem czy w ciąży jakiekolwiek nasiadowki można

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Kochana trzymaj się. Jestem przekonana że operacja skończy się pełnym sukcesem i wkrótce w komplecie będziecie w domu. Co do laktacji to powiem tyle, że musisz robić swoje i nie patrzeć póki co na efekty.Po prostu. Najpierw przystawiasz do piersi synka a potem pracujesz laktatorem. Co 3 godziny, koniecznie również w nocy. Nie bój się dokarmiania mm na początku, dopóki pracujesz laktatorem jesteś na najlepszej drodze do rozbujania laktacji ale pamiętaj że musisz ją rozbujać dla dwojga.Nie ma mowy o odpuszczeniu choć jednej sesji. Ja odciągam 6, 8:30, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30, 23.00, 2.30. w międzyczasie przystawiam dzieci do piersi ale to bez ciśnienia i raczej dla poczucia bliskości a nie jedzenia, bo jedzą pięknie z butelek i ja z wyboru chcę być mamą kpi. Tobie życzę powodzenia aby udało Ci się tak karmić jak marzysz, ale pamiętaj Zet sposób karmienia w żaden sposób nie definiuje Cię jako dobrą czy zła matkę. Ważne że walczysz o kp a jak nie wyjdzie to naprawdę nic się nie stanie ❤️

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogromnie Wam współczuję bycia w ciąży bliźniaczej, dla mnie to był koszmar psychiczny i fizyczny. Teraz czuję że żyję .imo braku czasy i masy obowiązków. Spróbuję Was nadrobić i się odnieść, tymczasem melduję że u nas ok, mąż się bardzo angażuje i widzę ogromną więź z dziećmi i ogromnie mnie to cieszy

    Rodzina, Jaksa, Forumowiczka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica gratuluję 😊przytulam was mocno i trzymam kciuki za Kubusia✊🤗.

    Mamuśka super oby tak dalej 😊

    Maxi to ci współczuje bo wiem coś o tym. Też mam hemoroida tylko tu mam jakąś masc robiona która chłodzi, a lekarz powiedział że minie po porodzie🙈. Gdzieś na forum czytałam że dziewczyny smarowały maścią proctoglivenol czy jakoś tak.

    U mnie na szczęście wyniki spadają nie wiem dokładnie ile jest ale ważne że poprawa 😁


    Jaksa lubi tę wiadomość

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica, gratuluję chłopców po drugiej stronie brzucha🎉👶👶
    Modlę się i trzymam kciuki za Kubusia, żeby zabieg się udał i Malutki Wojownik szybko do Was dołączył🙏

    Różyczko, wspaniale, że wyniki się poprawiają!

    Mamuska, świetnie, że tak dobrze się wszystko układa. Oby tak do końca🤗🤞

    Rucola, ja tam ani przez chwilę nie wątpiłam, że będziecie funkcjonować jak dobrze naoliwiona maszyna, pewnie i trojaczki byście ogarnęli💪😁 fajnie się czyta takie dobre wiadomości od Ciebie🤗

    Maxi, mam nadzieję, że trafisz w końcu na specyfik, który przyniesie Ci ulgę w dolegliwościach! I nie omieszkaj się podzielić informacją jak już znajdziesz coś skutecznego😉

    Różyczka32 lubi tę wiadomość

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za jakąś godzinkę jadę do siostry i tam zostaje do jutra. Jutro na 8 do szpitala... Okropnie się stresuje bo nawet nie wiem co mam zabrać, jak będzie wyglądał pobyt... I ta rozłąka z synem i mężem.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wozek...
    Wiem ze temat sie przewijal,ale nie dotycztalam...
    Kuoic dorjana...a pozniej wymienic na jakas lekka spacerowke typu baby jogger albo valco...
    Czy od razu wybulic kupe kasy na valco 3 w1...? Oto jest pytanie
    Co radzicie?

  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxi, ja na ten moment planuję kupić nowe valco duo sport/ wersję spacerową i dokupić do niego używane sztywne gondole. Tylko muszę się gdzieś wybrać żeby ten wózek na żywo zobaczyć, bo chyba nie ma regulowanej rączki i trzeba sprawdzić czy nie będzie dla mnie za niski🤔

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upatrzylam valco 2w1 za 3400 prawie..i to jest najtansza wersja ever na ewozki..i tak sie zastanswiam nad tym

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica gratulacje. Oby wszystko się dobrze skończyło. Daj znać jak coś będziesz wiedziała i jak dojdziesz do siebie. Ja dzisiaj do szpitala i zostaje już do końca tutaj. Szkoda, że szpital nie uznaje terminu porodu z usg, tylko z OM...

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, świetnie czytać, że u Ciebie dobrze wszystko się układa:)

    Rozyczko, bardzo się cieszę, że wyniki się poprawiły! :)

    Mamuśka, super, że po wizycie same pozytywne informacje;)

    Justa, a ogólnie jak się czujesz? Już przynajmniej jesteś pod okiem specjalistów i możesz czuć się bezpiecznie. Ciekawe na kiedy ustala Ci termin cc.

    Jeśli chodzi o wózek to podobał mi się Thule urban glide 2, ale nie wiem czy tam da się wpiąć 2 gondole.. Valco też mam na uwadze, ale póki co jeszcze nie siadłam do tego tematu konkretnie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2021, 09:36

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa i jak znosisz pierwszy dzień pobytu w szpitalu?

    Co do wózka slyszalyscie coś na temat I candy? Czytałam o nim na internecie że jest świetny, lekki i zwrotny. Tylko że w one są dostępne w Anglii, w Polsce jedynie używane można trafic. Zresztą nowe są bardzo drogie

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, czekamy na relacje z pobytu😉

    Forumowiczko, do thule chyba można wpiąć 2 gondole. Z ciekawości weszłam na ich oficjalną stronę i w konfiguratorze wózka niby można dołożyć 2 gondolki.

    Mamuska, niestety nie słyszałam nigdy o icandy🤷‍♀️

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My także zdecydowaliśmy się w końcu na valco duo sport :) dostaliśmy upust w sklepie z 3700 na 3500, no ale niestety i tak to chyba najwiekszy wydatek ;) teraz czekamy aż do nas dotrą, liczyłam że dzieci będą pierwsze ale już w to wątpię ;)
    Dziś w nocy dziewczyny byłam 8 razy siku, już mam porządnie dość końcówki tej ciąży.. w dzień jeszcze biegam i dużo ogarniam ale noce to już masakra :( niech już te dzieciaki zechcą wychodzić bo zwariuje..

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ