Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)
Odpowiedz

Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorocia czy ja przegapiłam informację o tym kim jest maluszek czy nie wiecie?
    Najważniejsze, że wszystko dobrze.

    A ja się zaraz wścieknę tak mnie dzisiaj wszystko swędzi:(

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 7 października 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve nie przegapilas tak owej informacji bo my nie chcemy tego wiedziec :) Chcemy miec niespodzianke przy porodzie :) Alez jestes biedna Eve.

    Eve lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, bo już myślałam, że umknęło mi:) Fajnie, ja tez miałam takie założenie, ale mój M nie wytrzymał:P Poza tym sama zauważyłabym już co tam wyrosło w kroku do tej pory ;)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 7 października 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola trzymaj się Kochana i dawaj znać...

    dorocia gratuluję :)

    my też nie znamy płci i nie chcemy :) już niedlugo się dowiemy :) jutro wkraczam w 33 tydzień i czas na zakupy powoli :)

    dynamiczna jak Ty się miewasz ?

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 8 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was takie pytanie. Jak to jest z porodami np z partnerem. Ja w pierwszej ciazy nie chodzilam do szkoly rodzenia, a ze w szpitalu w ktorym rodzilam znalam prawie wszystkie kobitki na oddziale to moglismy rodzic razem. Teraz tez nie chce mi sie chodzic na szkole rodzenia tym bardziej, ze po pierwszym porodzie juz wiem jak to bedzie mniej wiecej. Czy jak sie rodzi po raz kolejny to do porodu rodzinnego nie jest potrzebna szkola rodzenia czy trzeba na nowo robic? Moze ktoras wie? Bede wdzieczna.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 8 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby rodzić z partnerem żadna szkoła rodzenia nie jest potrzebna, nie ważne czy rodzisz pierwszy czy dziesiąty raz :)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 8 października 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :) ja zawsze rodziłam z emem, a żadnej szkoły rodzenia nigdy nie robiłam :) teraz też jedziemy razem :) a nawet ani razu nie rodziłam na sali do porodu rodzinnego tylko na ogólnej, ale mam nadzieję, że może teraz się uda :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 8 października 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedzi. To mi przy pierwszym porodzie powiedzieli, ze zeby rodzic z partnerem potrzebna jest szkola rodzenia ale obeszlo sie bez tego. Ja tez rodzilam na sali ogolnej. Dlatego tez pytam jak jest.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 8 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja wczoraj byłam u lekarza bardzo miły facet :) z dzieciątkiem wszystko dobrze zrobił usg wyniki badań trochę gorsze morfologia słaba:( dał zwolnienie kazał odpoczywać a jak by coś się działo to dzwonić albo szukać go w szpitalu
    Niestety dzisiaj rano w naszej rodzinie nadeszły smutne wieści moja babcia zmarła :(



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 8 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( smutne mama_hani.... :( trzymaj się Kochana....

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 8 października 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po wizycie :) wszystko ok :) szyjka długa 4cm, wiec nic się nie dzieje :) ale za to Dzidziuś idzie na rekord :) 2100gr :)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 8 października 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama hani przykro mi z powodu Twojej babci, jestesmy z Toba kochana. Widzisz dobrze, ze zmienilas lekarza, masz zwolnienie i milego fachowca :)

    Kas no to meega dzidzius. A jakie sie rodzily Twoje poprzednie dzieciatka? I jak rodzilas, naturalnie, czy cc?

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1215

    Wysłany: 8 października 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Hani przytulam Cię mocno

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 8 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrazy współczucia!!

    Kas to ładny dzidziuś, ale to jeszcze nie oznacza że duży skończy:) One rosną indywidualnie:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1215

    Wysłany: 8 października 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio oglądałam "Porody" - babka urodziła córkę 4400 g. Bigger

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 8 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę kluseczka:)
    Ciekawe jaki mój się urodzi duży, pierwszy miał 3050g :)
    Ja już w łóżeczku, bo cały dzień biegałam bo roznosiła mnie energia a teraz nagle odpłynęła ;) pooglądam jakieś seriale w tv.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 8 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam do tej pory średnie dzieciaczki :) Córcia ważyła w terminie 3450gr, a Synuś wcześniej urodzony 2900gr, ale od lekarza zawsze słyszalam średni Dzidziuś, a teraz tylko słyszę Duży Dzidziuś naprawdę duży .... także jak on tak mówi to wiem, że tak jest... zresztą podpatrzyłam w karcie to poprzednie Dzieciaczki były o pół kilo mniejsze w tym samym okresie, a ten Dzidziuś ma główke 2 tygodnie do przodu ;)

    co ma być to będzie :) może się urodzi wcześniej :)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 8 października 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też mówią, że duży dzidziuś jest, ale czy się sprawdzi, zobaczymy już niedługo.
    Jutro mam wizytę u gina i ciekawa jestem co wywróży z mojej szyjki tym razem i czy rzeczywiście tam się coś zmieniło.
    Jej dzisiaj to już miałam lekki problem żeby się wydepilować, ale uff udało się:)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 8 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve ja to już mam problem teraz.... maskara ale też jakoś dałam radę....

    mój m się urodził 4200 i 62cm więc wszystko jest możliwe ;)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 8 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. był wcześniakiem więc trudno ocenić, a ja miałam 3800 g i 60 cm ;)
    Muszę dać radę, bo nie mogę sobie wyobrazić, żeby mi M golił takie okolice, głupio bym się czuła.

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ