Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Holandii
Odpowiedz

Ciąża w Holandii

Oceń ten wątek:
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    aaa kured mam stresa jakiegos.... ksiegowa nie odbiera ja nie wiem czy uwv mam zgloszone moje macierzynskie kurde nooo ta ciaza mnie wykonczy psychicznie normalnie :(
    spokojnie, spróbuj zadzwonić za chwilę :) może kobita w toalecie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 11:48

    Martucha_ lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarejestrowałam się na stronie etosa. Powiedzcie mi jak to teraz z tą paczką? Jak mam ją odebrać? Mam czekać na jakiegoś maila czy jak?
    Tam mi piszą abym jeszcze utworzyła swoje hasło i sperzonalizować konto, muszę to robic?

    relgh3714vlmssyj.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocila po 3 tyg urlopie wiec pewnie ma wiele spraw do zrobienia... napisalam jej smsa o co mi chodzi i by sie odezwala zobaczymy.... ja w ciazy to sie zrobilam w goracej wodzie kapana wszystko bym chciala miec na juz zalatwione...

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do etosa i prenatala dostalam list z ktorym mialam isc po odbior paczki i zarejestrowalam sie na ich stronach czasmi fajne rzeczy sa w promocjach :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ja do etosa i prenatala dostalam list z ktorym mialam isc po odbior paczki i zarejestrowalam sie na ich stronach czasmi fajne rzeczy sa w promocjach :)

    Czyli wystarczyło że się zarejestrowałam i teraz mam czekać na list od nich tak? Ten list normalnie pocztą przyjdzie?

    relgh3714vlmssyj.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziallena wrote:
    ja do etosa i prenatala dostalam list z ktorym mialam isc po odbior paczki i zarejestrowalam sie na ich stronach czasmi fajne rzeczy sa w promocjach :)
    ja też się zarejestrowałam na tych stronach :) promocje mają fajne i czaem poczytać też coś ciekawego można :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak poczta normalnie :)

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do etosa dostałam na maila a z prenatala narazie sie nie odzywaja a juz jakis czas temu sie zarejestrowałam:/

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen222 wrote:
    Czyli wystarczyło że się zarejestrowałam i teraz mam czekać na list od nich tak? Ten list normalnie pocztą przyjdzie?
    albo meilem tak było w moim przypadku :) musiałam wydrukować kupon z meila i do kasy po odbiór paczek

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    Jeszcze jedno pytanie, jak odebrałyście paczkę z Kruidvata? Bo mi napisali maila że mam przyjść 24.10 odebrać jakieś 4 produkty gratis. Wychodzi na to że oni mi każą przyjść po porodzie, bo ja im wpisałam że mam termin na 16-go października. Jak to u Was wyglądało?

    relgh3714vlmssyj.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na maila dostałam informację, że paczka jest do odebrania w sklepie, wydrukowałam kupon i z nim do sklepu :)
    Też wpisałam że termin mam na 16 października :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 12:06

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już nic nie rozumiem dlaczego w każdym przypadku jest inaczej. ech..,.

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcyznki powiedzcie mi jeszcze gdzie to trzeba wejść na prenatalu żeby się zarejestrować na tą paczkę? bo szukam, szukam i nie mogę znaleźć :/

    relgh3714vlmssyj.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.prenatal.nl/diensten/blije-doos.html proszę:)

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ao12. wrote:
    http://www.prenatal.nl/diensten/blije-doos.html proszę:)

    Dziękuję kochana :)

    relgh3714vlmssyj.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie zastanawiam jaki rozmiar śpiworka kupić jak myślicie? poza tym im blizej pazdziernika tym wiecej pytan sie rodzi:)

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martucha_ wrote:
    a ja sie zastanawiam jaki rozmiar śpiworka kupić jak myślicie? poza tym im blizej pazdziernika tym wiecej pytan sie rodzi:)
    Marta ja kupiłam śpiworek o rozmiarze 60, chciałam kupić większy, ale mąż stwierdził, że mała będzie w nim pływać.
    kupiłam ten http://www.prenatal.nl/shop/slapen-Slaapzakken/Prenatal-Prenatal-newborn-unisex-slaapzak-99373.htm?startValue=13&rangeValue=6&prevVisit=true&id=99373

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 12:17

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja tez mysle ze 60 to malo... ale z drugiej strony jak bedzie za luzny to maluchowi nie bedzie ciepło:/

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym też kupiła te śpiworki ale moje bliźniaki to już w ogóle mogą być malutkie i nie wiem. A potem kupować na łeb na szyję to też bez sensu. I sama nie wiem.

    relgh3714vlmssyj.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen222 wrote:
    Ja bym też kupiła te śpiworki ale moje bliźniaki to już w ogóle mogą być malutkie i nie wiem. A potem kupować na łeb na szyję to też bez sensu. I sama nie wiem.
    A rożki masz dla dzieci na początek?

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ