X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Holandii
Odpowiedz

Ciąża w Holandii

Oceń ten wątek:
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa trzymam bardzo mocno kciuki :-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam nową mamusie Ewa gratulacje.
    No i oczywiscie Anastazja rowniez trzymam mocno kciuki wszystko bedzie dobrze:)
    Co do pierwszego usg to nie pomoge bo ja na pierwszych badaniach byłam w pl.

    Tez mamy sporo roboty w dzień Nicola robi sobie tylko jedną drzemke i to pół godzinna wiec nie mam za duzo czasu dla siebie, wszędzie jej pełno jest co robić poza tym do tej pory pogoda dopisywała a mieszkamy koło jeziorka wiec prawie całe dnie spedzialismy na dworze.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaa zaloz ta grupe bo ja tez wole fb niz tu zapominam tu zagladac :)

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zapomnijcie o mnie ;) Też mogę chętnie poklikac na fb

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 6 września 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.facebook.com/AsiulaOp?refsrc=https%3A%2F%2Fpl-pl.facebook.com%2FAsiulaOp
    Dodajcie mnie do znajomych, jutro utworzę dla nas grupę.

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 8 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie dziala ten link :(

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaproszenie wysłane ;)

    ao12. lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Roska86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie Dziewczyny :) Od pewnego czasu zaglądam do Was i chyba najwyższy czas, żeby się przyłączyć. Jestem totalną świeżynką, jeśli chodzi o ciążę :) a ciąża w Holandii to już w ogóle czarna magia. Troszkę się pogubiłam, a to dopiero początek.
    Sytuacja wygląda tak, że staraliśmy się od dzidzię rok bez efektów. Postanowiliśmy udać się do ginekologa w Holandii i tutaj poprowadzić odpowiednie leczenie. Na pierwszej wizycie kontrolnej, jeszcze przed podjęciem leczenia, okazało się, że jestem w ciąży! :) Cud! Ginekolog powiedział, że muszę znaleźć położną i tutaj zaczynają się schody. Troszkę ciężko mi to ogarnąć. Nie wiem czy wybrać polską czy holenderską położną. Jestem z okolic Rotterdamu. Czy możecie mi kogoś polecić? Wszystkie rady są dla mnie cenne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 21:10

  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 5 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam watek może jest jakaś przyszła mamusia w Holandii?

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • Roska86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zgłasza się przyszła grudniowa mamusia z okolic Rotterdamu :)

  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek i pytam czy jeszcze tu ktoś zagląda? :)
    Mieszkam w małym mieście w prowincji Drenthe, mieszkam tu 1,5 roku i to jest moja pierwsza ciąża. Z językiem ciężko, mąż trochę po angielsku i razem troszkę po holendersku, położna już znaleziona, pierwsza wizyta w środę :) Mam obawy jak to wszystko będzie przebiegać.

    Roska86 dla mnie ciąża w Holandii to też czarna magia :)
    Pozdrawiam wszystkich i odezwijcie się :)

  • Magdalenkaa94 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mam nadzieje,że uzyskam tutaj informacje,które mnie uspokoją.Zostałam zwolniona w ciąży.W pracy mdlałam , cały czas wymiotowałam,męczył mnie okropny ból głowy.Agencja zgłosiła mnie do UWV,mineło już 6 tygodni,a ja cały czas nie wiem co bedzie z moim chorobowym.Dostaje listy,które nie zawierają żadnych konkretnych informacji.Zostałam bez środków do życia.Czy któraś z Was była na chorobowym podczas ciąży? Ile trzeba poczekać na pierwsze pieniążki?

‹‹ 52 53 54 55 56
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ