X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Holandii
Odpowiedz

Ciąża w Holandii

Oceń ten wątek:
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Alunia ma już 2 ząbki :-D ale się bidulka nacierpiała a dla nas to był kolejny sprawdzian cierpliwości :-P
    Chyba będziemy musieli wymienić ten cholerny piec, bo sam nie chce grzać,dopiero po którymś z kolei wciśnięciu przycisku reset, nawet nie wiecie jaka jestem wku...
    A gdzie Wy się wszystkie podziewacie?Sama zostałam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 07:27

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radosnych Świąt Wielkanocnych dużo zdrówka i cierpliwości :-)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • zancia77 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Ao i wzajemnie ;-)

    Super, że Malutka ma już ząbki :-)

    Ja już wyczuwam pierwsze ruchy Maleństwa :-D
    Niesamowite uczucie :-)
    Puzel też już poczuł, Jego radość i podekscytowanie w załzawionych oczach - bezcenne.
    Najmłodszy synek,coraz częściej mnie łapie za brzuszek, a to właśnie Jego reakcji na rodzeństwo obawiałam się najbardziej. Dzisiaj nawet poczuł figle Maluszka. Zadaje dużo pytań na temat Okruszka.Razem wymyślamy imiona. Miłe to :-)
    Buziaki i pozdrowienia, dla tych , które jeszcze są tu obecne ;-)

    f2w3rjjg27ino0cs.png
  • zancia77 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.s. Suwak mi się nie zgadza. Wg, ostatniego usg, dzisiaj zaczęłam 16 tydzień ;-)
    Nie wiem, jak poprawić, więc chyba tak musi zostać .

    f2w3rjjg27ino0cs.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nareszcie moge sie do Was odezwac... myslałam ze ciezko bedzie mi doczytać wszystko ale mało co sie rozpisywałyscie. co słychac?

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. O kant du.y z fachowcami złożyliśmy reklamację bo piec przestał grzać, przyjechali z laską i wg nich piec grzeje, pieniędzy nie chcieli oddać- wg nas piec nie został naprawiony. Nie odbierają nawet telefonu :-[ Mąż ściągnął z neta instrukcję i próbuje,może coś się uda zdziałać a jak nieto musimy kupić nowy......normalnie mam takie nerwy, że szok!!!
    A i byłam z Alunią w cb ponieważ ma suche czerwone placki na plecah,lokciach i krostki za uszkami, wg mnie to skaza białkowa. Kazali mi natluszczac suche miejsca.
    Marta a co z Nicola? Schodzi jej juz ta egzema, co stosujesz?
    Smaruję Alę olejem kokosowym, ale wyczytałam,że migdalowy też jest dobry i po nim nie zostają blizny.
    Alusia ma już 7340g i 65cm rośnie lala :-)
    Ostatnio zaczęła się przywracać cały czas z pleców na brzuszek i próbuje coś kombinować z pełzaniem :-P a gaduła z niej hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 22:29

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • zancia77 Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale superowa :-D
    A jakie ma włoski zajefajne :-D

    ao12. lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg27ino0cs.png
  • sabinow Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Wybaczcie za tą ciszę, ale wiele się działo w ostatnim czasie u mnie. W dodatku z internetem mieliśmy mały problem i jeszcze inne, ale już wszystko opanowane.

    Moja malutka - Amelka - rośnie zdrowo, noce fajnie przesypia ( pewnie dlatego, że wspólnie w naszym łóżku ), wstaje tylko na karmienie, za dnia za to bardzo aktywna i ciężko ją przekonać nawet na małą drzemkę. Tzn. na rączkach chętnie śpi, ale strajkuje zaraz po odłożeniu do łóżeczka.

    No i już się pięknie uśmiecha :) i od czasu do czasu coś tam po swojemu zaczyna gaworzyć :)

    ao12 - śliczna ta Twoja kruszynka Alunia z pięknym uśmieszkiem :)

    ao12. lubi tę wiadomość

    ojxeej28b9qaf9aw.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja na Twoim miejscu poszlabym do ha bo jesli to skaZa tak jak myslisz to nawilzanie nie zalatwi problemu... u nas raz jest lepiej raz gorzej najbardziej dobijaja mnie noce bo Nicola czesto sie wybudza I sie drapie a ja chodze jak zombi juz od paru miesiecy, smaruje ja kremem z wazelina I parafina, do tego kremem ktory sie nazywa koelzalf I jeszcze mascia ze sterydami


    Alunia jest sliczna pamietam ze juz jak sid urodzila miala duzo wloskow:)

    SAbionow juz miesiac sto lat dla Amelki

    ao12. lubi tę wiadomość

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cb powiedzieli mi, że to na pewno nie jest skaza białkowa, bo dziecko dobrze przybiera na wadze, że to tylko egzema.
    Dzisiaj zamówiłam mleko dla dzieci ze skazą białkową i jutro podam Aluni, do tego krem z firmy zarqa dla dzieci z problemami skórnymi i będę działać :-)
    A HA ma w dupie, muszę zmienić lekarza tylko na jakiego?
    A u Nicoli wykluczyli alergię na mleko?
    Sabinow najlepszego dla Amelki :-)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • sabinow Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny

    Najgorszy pierwszy miesiąc, jak to mówią, ale już za nami. Moja malutka coś robi się nieznośna ostatnimi dniami i nie wiem, może to ten pierwszy skok rozwojowy i dlatego ? I martwię się też troszeczkę, bo nie wiem, czy czasem kolka jej nie dopadła. Wieczorami zwłaszcza, ciężko ją czasem uspokoić. Trwa to dosłownie kilkanaście minut, z przerwami, podczas których niemiłosiernie płacze, podkurcza nóżki i ewidentnie widać, że coś jej dolega. Podaję jej kropelki Esputicon, ale nie wiem, czy one do końca jej pomagają. Może zamówię te słynne z Niemiec, które ponoć są skuteczne ?

    Poza tym dzisiaj mieliśmy wizytę w poradni; ogólne badanie. Wszystko na szczęście w porządku, ładnie przybiera na wadze - 4520 gr. I umówiliśmy się już na pierwsze szczepienie za 3 tygodnie.

    ojxeej28b9qaf9aw.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam te kropelki z Niemiec, nam pomogły :)
    Rośnie Amelka :D

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ale cisza...
    Marta poczytaj sobie o latopicu są dostępne kosmetyki do ciała dla dzieci z azs i dodatkowo probiotyk do zwalczania przyczyn juz w układzie pokarmowym. Czytalam opinie na forach i chwalą mamusie ten probiotyk.Może warto spróbować, dziecko będzie się mniej męczyło.
    Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki jutro poszukam i poczytam:) u nas wykluczyli alergie pokarmowa... Asis moze zmien lekarza dopoki to jest poczatek to warto dzialac u nas na poczatku tylko czolo bylo czerwone a pozniej sie zaczelo cala buzia raczki nozki brzuszek a od niedawna nawet plecy...



    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Alunia juz pol roczku... wszystkiego najlepszego dla Malutkiej

    ao12. lubi tę wiadomość

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bardzo dziękujemy za życzenia :-)
    Zmieniłam sama Aluni mleczko na pepti i zaczynają znikać placki na plecach, buzia już nie jest taka szorstka -robi się jak pupcia ;-)
    Malutka zjada mi już po całym sloiczku 200g na obiadek :-)
    Pewnie jak ktoś znajomy pojedzie do Pl poproszę,żeby kupił małej Latopic.
    A jak Nicola, już lepiej?
    Sabinow a jak Amelka?

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • sabinow Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    A ja z moją małą mam teraz nieciekawie, przez te kolki. W poniedziałek przyszły z Niemiec kropelki, tak więc od 3 dni jej daję rano i wieczorem po 15 kropelek. Zjada chętnie, ale efektów na razie nie widzę.
    ao12 - po jakim czasie zażywania u Was tych kropelek zauważyłaś poprawę ? Może lepiej dawać częściej a mniej kropel ? Ale w sumie to chyba bez znaczenia.
    Wygląda na to, że jedynym lekarstwem jest czas.

    ojxeej28b9qaf9aw.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Ja znowu zapisalam sie z malutką do ha bo mi to nie wyglada na egzeme, na brzuszku ma wysypke jak kaszka mi to wyglada na jakies uczulenie zobaczymy co powie... jade niedługo do pl tam tez pojde do lekarza moze postawi inna diagnoze bo jak smaruje ją sterydami to jest dobrze jak tylko robie przerwe to problem powraca a nie chce jej cały czas smarowac sterydami bo to jest bardzo silna masc...


    U nas na kolki pomagalo spanie na brzuszku i ja jeszcze piłam koper to z moim mleczkiem malutka tez dostawała

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia I jak po tym mleku? Co to jest za mleczko I gdzie je zamawialas? Nie karmisz juz pirsia?

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebilon pepti o to chodzi?

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
‹‹ 52 53 54 55 56
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ