Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Gisnnaa, my tez dostalismy od ręki, żadnego czekania, prsonalnummer i pozwolenie na czas nieokreślony. Moze co kommuna to inaczej

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak...ja pewnie tez bym dostała ale stwierdzili, że jest okres urlopowy wiec trzeba czekać 2-3 tyg :/

    a.png
    a.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    personnummeren nie dostałam od ręki O.o po zameldowaniu dostałam pismo z numerem dopiero :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa super wieści :) my mamy jeszcze jakieś 2 tygodnie czekania ale może też przyjdzie prędzej.

    Cynnia współczuję Ci dzisiejszego samopoczucia. Może właśnie przez siedzenie przed komputerem i brak ruchu masz takie spadki energii?

    Pianistka ja mam 150cm wzrostu a mój mąż 184cm. Mam nadzieję, że Bąbelek będzie moich gabarytów - przynajmniej na czas urzędowania w moim brzuchu :D A Ty masz suwaczek ustawiony według OM czy USG?

    Właśnie skończyłam smażyć naleśniki z 2,5l mleka :) na dwóch patelniach jednocześnie :) ale dziś mam taki power, że jeszcze na spacer bym poszła :)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam chyba skłamałam, numery tez dostaliśmy pocztą

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jaka jest różnica między personnummeren a D-numer?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D nummer to numer tymczasowy a personnummer stały :)

    a suwaczek mam wg OM :) nie przestawiałam nic bo na każdym USG jest inaczej więc za dużo problemu by z tym było :)


    Cynnia, nic nie szkodzi :D Już myślałam że byłam w gronie jakichś pechowców :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja nie rozumiem dlaczego mój mąż dostał D-numer skoro ma umowę na czas nieokreślony. Czy to jest tak, że najpierw się dostaje D-numer a po pół roku personnumer?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pozwolenie ma na stałe?
    Jeśli tak, to po 6 miesiącach może zmienić numer na stały :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie takie pozwolenia wydają? Jeśli na policji to ma. A foldesnumer to to samo co personnumer?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, na policji, a dokładniej przez UDI. Ale nie pytałam czy ma, tylko na jak długo :) Bo może być na stałe lub rok...
    Tak czy siak, po pół roku może numer wymienić :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ma na stałe z UDI. A jeszcze jedno pytanie :) To pół roku liczy się od daty wydania pozwolenia pobytu, wydania numeru czy przybycia do Norwegii?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie Malutka jesteś :P to mój 6 letni syn ma trochę ponad 120cm ;-) :P

    a.png
    a.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie, od wydania numeru :) Nie dam sobie ręki uciąć ale na 99% :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, Giannaa, zawsze się śmieję, że jestem chudym kurduplem :) dlatego wolałabym, żeby nasze Szczęście rosło teraz proporcjonalnie a potem to już niech śmiga :D

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio z mężem żartowałam który jest dość sporym facetem. nie wysokim ale potężnym :) i śmieję się, "jak nasz maluch będzie taki olbrzymi po tobie to sam sobie go będziesz rodził" :d
    a mój mężuś na to "noooo, to sama sobie będziesz w nocy wstawała bo na pewno będzie rozwrzeszczany po mamusi" :D takie tam przepychanki

    Froggie lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Małż też do malutkich nie należy, obecnie waży jakieś 103kg :) Więc mamy umowę, że za każdy mój kilogram do przodu On ma spaść o 2kg :) Tylko, że ja przytyłam dopiero 400gr i już sama nie wiem czy to był taki dobry deal :D

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jak go poznałam ważył 70 kg... po 2 latach małżeństwa 90... rok temu dobijał do 100 ale powiedziałam mu, że koniec z serduszkowaniem jak się za siebie nie weźmie :D
    okrutne ale podziałało :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to historia podobna ale zakończenia różne :D Mój się ciągle wymawia pracą, brakiem czasu, sił i bla, bla, bla :) No ale złożył obietnicę to pewnie będzie chciał być słowny ;)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, która z Was już rodziła w NO?

    I jak tu jest ze Szkołą Rodzenia?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ