Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis zauważyłam ze 20 tego dostałam macierzyńskie

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynnia wrote:
    A ja dzis zauważyłam ze 20 tego dostałam macierzyńskie

    O.o jak to? to czemu ja nie? :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynnia, a w grudniu dostałaś? czy to pierwszy raz?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Befff Autorytet
    Postów: 295 138

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też nie dostałam. Mam tylko resztke svangeskapspenger czyli za 6 dni. A już od 7 stycznia mam macierzyńskie I za ten okres nie dostałam. Myślę że końcem miesiąca będzie.

    Always look on the bright side of life.

    km5s9vvjz35pb937.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu tez dostałam ale jakoś wczesniej

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo myślałam ze moze to dopiero sie po urodzeniu dostaje... No nic, do 30 maja czas :)
    Dziwne tylko ze Cynnia dostała a ja nie :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka jak ja przechodzilam ze svangerskapenger na macierzynski to te kilka dni stycznia mialam wyplacone na koniec miesiaca stycznia a w lutym za luty juz normalnie 20 :)

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) podczytuję Was od czasu do czasu :)
    super się ogląda zdjęcia Maluszków i czyta o ich rozwoju :) więc piszcie Dziewczyny :)

    Cynnia miałaś wrzucić link o rozwoju dzieci :)

    A ja mam takie pytanie, może głupie :) Czy mam szansę na to, że przyślą po mnie karetkę jeśli zacznie się akcja porodowa a ja będę sama w domu? Albo w środku nocy? Nie mamy samochodu i nie wiem za bardzo jak miałabym się dostać do szpitala...

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie wrote:
    A ja mam takie pytanie, może głupie :) Czy mam szansę na to, że przyślą po mnie karetkę jeśli zacznie się akcja porodowa a ja będę sama w domu? Albo w środku nocy? Nie mamy samochodu i nie wiem za bardzo jak miałabym się dostać do szpitala...
    nie wiem czy wszedzie tak jest ale u mnie w kommunie ( Os hordaland)bez problemu przyjada i zabiora vdo szpitala

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze bardzo :)

    https://m.youtube.com/watch?v=xgrtLo-pr64

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 00:17

    zem3sg18fbglipi0.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)

    Froggie
    Fajnie, że napisałaś jeny Ty też już jesteś na końcówce, jak się czujesz ?? Ambulans albo jakiś transport na pewno po Ciebie przyjedzie także nie ma się co martwić :) Mi nawet ostatnio pielęgniarka mówiła, że mogę brać taksówkę na wizyty z dzieckiem :)

    My zaczęłyśmy przechadzki na trasach biegowych, Klara nie odpuszcza przy każdym zatrzymaniu wózka zaczyna płakać, więc matka musi chodzić. Wózek daje radę :)

    Pamiętam, że któraś z Was kupowała skórkę do fotelika w całkiem fajnej cenie ...

    3i49krhmik48bp05.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny :) to mnie trochę uspokoiło :)

    Marti no ja mam jeszcze kilka dni do terminu. Wolałabym wytrzymać chociaż do końca stycznia. Dziś robimy przemeblowanie w sypialni, kołyska stanie już w odpowiednim miejscu. Przyszła tez paczka z PL z pieluszkami i pościelą, więc ten tydzień mam pod znakiem prania i prasowania :) Czekam jeszcze na ciuszki, siostra ma mi wysłać z Anglii w poniedziałek :)

    Klara wyrabia Mamusi kondycję :D

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie a jaknogarniesz przesyłkę z Anglii z cłem bo ja mam tam brata i tez sie zastanawiałam

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuu poprosiłam siostrę, żeby zdjela wszystkie metki i wysłała jako prezent. Może się uda :)

    Ale Ty masz jeszcze dużo czasu to lepiej chyba wysłać do PL i dopakowac do paczki.

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak sprawdzają. A masz jakieś fajne sklepy. Bi ja zaglądałam na tK maxa i gapa ale nic nie znalazłam. Poleć cos prosze.
    Ja dzieciom wystlalam gry z polski używane i trzepali. Dobrze ze wartość poniżej 300 Nok była. Ostatnio koleżanka książki używane polskie przesyłała i jej dowalili :(

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuu, ja polecam nexta. jak dla mnie pajace z nexta są mega! :) i marka George ma fajne rzeczy :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zerknąć dzis. Myślałam ze bedą jakieś fajne przeceny jak ostatnio szukałam po stronach śle nic nie było. Wyciągnęłam siaty z ubrankami dzis robię rachunek sumienia.

    Pianistka Beff jak sie czujecie ?

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuu ja w UK kupowałam w Next, bo tam były promocje a na norweskiej stronie Nexta nie było. I w sumie tylko tyle, nie szalałam bardzo. Kilka ciuszków kupiłam tu stacjonarnie w sklepach, albo z promocji H&M online. Też nie natrafiłam na jakieś super promocje u nas. Więc albo nie było albo ja nie umiem szukać :P

    A z PL nie wysyłam nic pocztą tylko prywatnym przewoźnikiem. 3 paczki już tak zamawiałam, w tym jedną z wózkiem odbierałam sama w Szwecji i żadnej mi nie sprawdzali na granicy. W piątek właśnie przyszła mi paczka, 30kg, prawie cała wyprawka tylko bez ciuszków.

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beff wysłałam Ci pw :)

    Miuu, Befff lubią tę wiadomość

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian...
    ale gdzie jest Befff?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 482 483 484 485 486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ