X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Liczyłam swoje USG w Norwegii to do tej pory było 6 - szaleństwo 😊😊🤣

    oooo....to duzo mialas...:)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    lekarz na legevakt powiedzial ze trzeba sprawdzic gdzie jest dziecko czy w macicy czy po za...nie wiem o co mu dokladnie chodzilo


    😳😳😳

    Nawiedzony jakiś ............


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 15:36

    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Dziewczyny.
    Czy któraś z Was, która już urodziła ma Hashimoto? Ja urodziłam 8 miesięcy temu i cały czas TSH mi skacze. 3 miesiące temu miałam niskie jak nigdy przedtem, a teraz wysokie jak nigdy dotąd. Jak jest u Was?
    Odnośnie kąpieli, to nasz Mały ma AZS i dermatolog polecił nam A derm Exomega do kąpieli, a do smarowania (smarujemy całe cialo dwa razy dziennie) Dexeryl lub jeszcze coś, ale nie pamiętam

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola ja urodziłam 5 miesięcy temu i póki co raz TSH badałam. Było dobre. Następne badanie za ok 3 tygodnie, więc zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 22:48

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 07:32

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a porodzie mleka brak ?
    Mi nic nie leciało, ale gdzieś czytałam że tak może być, że to normalne. Nie wydaje mi się żeby później nie było mleka

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?


    W moim przypadku zaczęła lecieć jakoś pod koniec 7 a początkiem 8 miesiąca. Po porodzi mimo zakończonego cesarką miałam pokarm. U mnie mały jadł pierś ale niestety szybko się męczył i zasypiał więc odciągałam pokarm i dokarmialiśmy go z mężem w szpitalu. Tak 5 dni i nocy. Przez to odciąganie zaczęłam mieć coraz więcej pokarmu z czego bardzo się cieszyliśmy i teraz nie mam problemu. Pokarmu mam dużo Syn najedzony za każdym razem zadowolony :) Więc nie masz się czym przejmować :) pozdrawiam ;)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że już mi to mleko zostanie 😊😊😊 Teraz wstaje z dwoma plamami na piżamie ;-) i prześcieradło zalane jest mlekiem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz kupić sobie wkładki laktacyjne bez tego się nie obejdzie :) Miałam tak samo :) mleko zostanie i będzie coraz więcej :D

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 06:50

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?


    Hej mi leciala siara jak bylam w pierwszej ciazy ale pokarmu niestety nie mialam ( porod byl naturalny) wiec to nie ma reguly jedna ma druga nie ma zalezy od organizmu i od dziecka czy bedzie ssac i wtedy bedzie sie produkowac mleko ;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬


    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....

    Ja biorę cały czas plus dodatkowo magnez.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬


    Lekarz mówił że ok a położna kazała mi brać żelazo ;-) poleciła mi FERROMAX powiedziała że po porodzie jeszcze bardziej spadnie i samą dietą tego nie nadrobię dlatego lepiej już teraz robić "magazyn" ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....


    Ja biorę kwasy DHA - zalecenie lekarza ;-) i magnez bo łapały mnie skurcze łydek ;-)






    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Lekarz mówił że ok a położna kazała mi brać żelazo ;-) poleciła mi FERROMAX powiedziała że po porodzie jeszcze bardziej spadnie i samą dietą tego nie nadrobię dlatego lepiej już teraz robić "magazyn" ;-)

    Tyle że ja żelazo mam ok, niby to kwas foliowy. Tyle że ja biorę też kwas. Zapytam ginekologa w poniedziałek co ona o tym myśli.

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jaka jest norma zelaza w ciazy?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Furst pisze od 9,00-34,0

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które jechalyscie do Polski autem, czy jakoś specjalnie szykowalyscie się lub bralyscie na drogę (leki, pończochy uciskowe itd.)

    k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Hej, Dziewczyny.
    Czy któraś z Was, która już urodziła ma Hashimoto? Ja urodziłam 8 miesięcy temu i cały czas TSH mi skacze. 3 miesiące temu miałam niskie jak nigdy przedtem, a teraz wysokie jak nigdy dotąd. Jak jest u Was?
    Odnośnie kąpieli, to nasz Mały ma AZS i dermatolog polecił nam A derm Exomega do kąpieli, a do smarowania (smarujemy całe cialo dwa razy dziennie) Dexeryl lub jeszcze coś, ale nie pamiętam
    Badałam ok 2 miesiące po porodzie i było ok . Wczoraj znów zbadałam i tak wysokiego jeszcze nie miałam wiec u mnie też szaleje . Mam hashi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 20:53

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 629 630 631 632 633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ