X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny bylam dzisiaj na kontroli u ginekologa...z synkiem naszym wszystko ok :) co prawda byl bardzo nie grzeczny bo nie mozna bylo nic sprawdzic ani zrobic zdjecia bo tak latal po brzuchu ;)

    Zoja36, pati1980 lubią tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 6 lipca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras miala zle wyniki z krwi w 26 tyg oraz okazalo sie ze ma cukrzyce ciazowa ? W czwartek bylam na wynikach wczoraj sprawdzilam w internecie sobie i mam podwyzszone - leukocytter oraz za malo erytrocytter. Czy to moze miec wplyw na ciaze ? Do tego glukoza .. pierwsze badanie na czczo 5,0 czyli Ok a po 2 godzinach 9,4. Polozna mam dopiero 17 lipca bo to ona zlecila Mi badania... miala tutaj Ktoras cukrzyce w ciazy ? Jakie sa postepowania ??

    n59ymg7ygootc40w.png
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 6 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Czy jest tu jakas lista miasr skad jestescie ?

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Dziewczyny czy ktoras miala zle wyniki z krwi w 26 tyg oraz okazalo sie ze ma cukrzyce ciazowa ? W czwartek bylam na wynikach wczoraj sprawdzilam w internecie sobie i mam podwyzszone - leukocytter oraz za malo erytrocytter. Czy to moze miec wplyw na ciaze ? Do tego glukoza .. pierwsze badanie na czczo 5,0 czyli Ok a po 2 godzinach 9,4. Polozna mam dopiero 17 lipca bo to ona zlecila Mi badania... miala tutaj Ktoras cukrzyce w ciazy ? Jakie sa postepowania ??

    Madziula ja też mam niskie leukocyty i lekarz powiedział że będziemy mieli to pod kontrolą. I to by było na tyle. Tylko ja cukier mam w normie.

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Dziewczyny czy ktoras miala zle wyniki z krwi w 26 tyg oraz okazalo sie ze ma cukrzyce ciazowa ? W czwartek bylam na wynikach wczoraj sprawdzilam w internecie sobie i mam podwyzszone - leukocytter oraz za malo erytrocytter. Czy to moze miec wplyw na ciaze ? Do tego glukoza .. pierwsze badanie na czczo 5,0 czyli Ok a po 2 godzinach 9,4. Polozna mam dopiero 17 lipca bo to ona zlecila Mi badania... miala tutaj Ktoras cukrzyce w ciazy ? Jakie sa postepowania ??


    Z tego co pamietam jak moje kolezanka miala cukrzyce ciazowa to brala insuline ale to musisz wszystko skonsultowac z lekarzem....powodzenia

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 13 lipca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wszyscy pojechali na wakacje?
    My jutro pierwszy lot samolotem ;)

    Alda co u Was? Jak malutka?

    Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i te już z dzieciaczkami.
    Życzę udanych urlopów 🌞

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 13 lipca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jutro też lecimy. Tym razem lecę sama z Małym. Udanych wakacji!

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 lipca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:

    Alda co u Was? Jak malutka?


    U nas ok gdyby nie odruch moro który ją często męczy i wybudza 😳😳😳

    Udało się z laktacją z czego się bardzo cieszę 😊😊😊 Malutka rośnie jak na drożdżach W 6 dni przybrała 450g 🙈🙈 i nie wiem czy nie za dużo 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    Ja muszę chodzić do fastlege - sprawdzać ciśnienie i zmieniać dawki leków co drugi dzień co jest nie lada wyzwaniem z tą mała istotką wyrobić się na czas i trochę to jest dla mnie uciążliwe tym bardziej że mam daleko .


    Dziewczyny jak często chodziłyście do Helsestasjon się ważyć ? Zapomniałam się zapytać pielęgniarki jak była na wizycie [\b] 🙄🙄🙄


    UDANYCH WAKACJI DLA WSzYSTKiCH ☀️☀️☀️✈️✈️✈️🏝🏝🏝


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 14 lipca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rosniemy na potęgę, ale pączki i czereśnie w Polsce są takie dobre 😂😂😂.
    Tylko pogoda nie rozpieszcza. Miłego wypoczynku☀️☀️

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda ja byłam tylko raz jak mały miał 4 tygodnie. Potem już tylko na szczepieniach.
    Fajnie że Młoda przybiera, tylko się cieszyć.
    A odruch moro no niestety trzeba przetrwać. To minie.
    Jejku ja patrzę na swojego synka który ma już 6 miesięcy i myślę, jaki on już duży. A przecież też był malutki. Jak ten czas leci.
    Zdrówka dla Was.

    Klio86 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda, na piersi żadne dziecko nie przybiera za dużo, więc się nie stresuj. Niech Mała je ile chce.
    U nas siostra na początku była co drugi dzień, bo Mały bardzo spadł. I do naszego Helsestasjon można pójść w każdej chwili i samemu zważyć dziecko

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 30 lipca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) co u Was ? Jak sobie dają radę świeżo upieczone mamusie?

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 30 lipca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola- jak rozszerzałaś synkowi dietę to też ulewał pokarmem? Dałam małej trochę marchewki i wyleciało razem z mleczkiem!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2019, 17:07

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 31 lipca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wróciłam z urlopu do Oslo. Na ostatniej wizycie u lekarza mój mały ważył 1,6kg. A ja mam ogromny brzuch 😂😂.
    Teraz szykowanie i oczekiwanie na synka :-)

    majola, Alutka 32 lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Majola- jak rozszerzałaś synkowi dietę to też ulewał pokarmem? Dałam małej trochę marchewki i wyleciało razem z mleczkiem!!
    U nas radykalnie się poprawiło odkąd Mały je pokarmy stałe, ale na początku jeszcze trochę ulewał, szczególnie wodą, którą dostawał do popicia. Nigdy nie było jednak tak, że oddał wszystko co zjadł, tylko troszkę. Teraz po mleku też jeszcze czasem uleje, ale już naprawdę sporadycznie. Synek ma 9 miesięcy

    pati1980, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was NIE chodziła do położnej. Jak to pozniej wygląda z pierwsza wizyta w domu już po narodzinach dziecka. Nie będzie z tym problemów?

    k1iygdz.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, myślę, że nie będzie problemu, bo po narodzinach przychodzi helsesøster, a nie jordmor

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Pati, myślę, że nie będzie problemu, bo po narodzinach przychodzi helsesøster, a nie jordmor

    Jakoś teraz mi to przyszło do głowy. Ja chodzę do fastlege i ginekologa. Nie chce teraz namieszać z położna bo to już by było za dużo tych lekarzy.

    k1iygdz.png
  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u nas dobrze 29 byłam na kontroli z synkiem wszystko jest dobrze rozwija się prawidłowo :) Jutro skończy 10 tygodni , czas leci szybko dzień za dniem, a z każdym coraz więcej radości.

    Alutka 32, pati1980, alda lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Pati, myślę, że nie będzie problemu, bo po narodzinach przychodzi helsesøster, a nie jordmor


    To zależy chyba od miejsca . Jak dzwoniła do mnie helsesøster to pytała się czy chcę żeby przyszła też położna, ale powiedziałam że nie chcę .

    U nas trzeba podawać wagę dziecka co tydzień 🙄🙄🙄 my mamy wagę więc nie muszę chodzić co tydzień tylko dzwonię i mówię ile mała waży .




    Najbardziej mnie wkurzyła wizyta w Helse w 4tygodniu. Było gorąco jak cholera 32stopnie , nie pozwoliła mi wejść do gabinetu z wózkiem , ja z małą na rękach , pot dosłownie lał mi się po tyłku , mała cała mokra bo się grzała też ode mnie krzyk bo jej gorąco , nic nie wiem z tej wizyty bo jej nie słuchałam - masakra !!!

    Ja mam nawał pokarmu - cucki mi eksplodują 🙄🙄🙄

    U nas raz lepiej raz gorzej . Czasami ma napady szału wtedy nic nie pomaga , czasami cały dzień śpi jak aniołek 🥰🥰🥰


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2019, 09:04

    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ