X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kochana!!! To musi byc wspaniale uczycie :)
    Ja czekam :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 23 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od dokładnie 16tyg 0dni codziennie smyra i puka. Zawsze wieczorem najmocniej. Najpiękniejsze uczucie :D

    tyger lubi tę wiadomość

  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również żyję w Szkocji i czuję delikatny niedosyt związany z ilością spotkań, ilością scanów i brakiem badań ginekologicznych . No , ale cóż trudno

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszcze :) ale wiem wiem... Tez sie doczekam ;)
    A ja nie czuje juz niedosytu ;) na poczatku sobie nie moglam wyobrazic jak to tylko 2 usg... :/ ale teraz uwazam ze nie jest tak zle. Skoro wszystko ok to po co tam i tu gmerac??? :) potem sie tylko slyszy ze w pl laski placza po badaniach bo krwawia, plamia bo lekarz byl malo delikatny....
    Przynajmniej nie ma tu histerii jak w pl ze ta zakluje, tej cycki nie bola i zaraz do szpitala chca.... Jak bedzie potrzeba to o nas mysle zadbaja :)

    A ja wrecz mam wrazenie ze teraz co chwile mam jakies spotkanie czy badania :P
    Ledwo mialam badania krwi i usg a tu juz za 1,5 tyg spotkanie z polozna, 29.4 usg.... 31.3 wizyta u endo... Nic nie robie tylko po lekarzach latam :P

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj patixx,
    do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic. Daj im szanse :) Wiadomo, ze zdarzaja sie przypadki zaniedbania, tak jak na calym swiecie ale to nie znaczy ze ten system nie jest dobry. Wczesniej pisalam ze Wielka Brytania przeznacza duzo kasy na badania i ma na to znacznie wiecej srodkow niz Polska wiec ja im ufam. Udowodnili juz ze srodki na podtrzymanie ciazy nie przynasza efektow. W PL faszerowanie pacjentow chemia jest na pierwszym miejscu. Tutaj jesli chodzi o ciaze, stawia sie na nature. Moim zdaniem to lepsze niz prochy i ciagle badania.
    Milego dnia mamusie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się czuje jakbym co chwile jakieś spotkania miała, nie moge narzekać ;) za dwa tygodnie USG polowkowe, nie moge się doczekać!
    Ja co 3 lata cytologia i wystarczy mi gmerania tam jeśli nie ma takiej potrzeby ;)

    tyger lubi tę wiadomość

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie chca cytologie co rok po tym jak raz mialam paskudna infekcje. nie jestem fanka wizyt u ginekologa wie taki stan rzeczy mnie cieszy :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen kochana ja mam polowkowe 29.04 :) mam nadzieje ze sie dowiem kto siedzi w moim brzuszku :)
    A tobie kochana zycze powodzonka i samych najlepszych wiesci :)
    Oczywiscie podziel sie wrazeniami po wizycie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam polowkowe 24 kwietnia :) I nie moge sie doczekac.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 26 kwietnia będę wiedziała płeć :D aaaa! Tak bardzo chce juz wiedzieć, zaczyna budzić się we mnie wielka potrzeba zakupów!
    Pożyczyłam od jednego z lekarzy wczoraj doppler i zabrałam go do moich rodziców i mogli posłuchać serduszka dzieciaczka :D
    Kochane piszcie jak wam poszło na waszych badaniach, czas leci tak szybko zaraz bedzie po :)

    tyger lubi tę wiadomość

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zupelnie oszalalam na punkcie zakupow. Mam juz lozeczko+materac, wozek, przewijak i pare grobiazgow. wszystko kupione okazyjnie. Uwielbiam ten stan bo czuje sie juz dobrze a jeszcze nie ciezko. Ogromny przyplyw energii :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam 29 kwietnia :) wiec stosunkowo niedalekie terminy mamy :)
    Wymienimy sie info :)

    A ja jeszcze nic nie kupilam za to pelno ciuszkow dostalam a mam dostac jeszcze wiecej :) do tego dostalam fotelik i mam dostac wanienke :)
    Wiec troszke mi odpadnie.
    A mam do was pytanko. Sa tu wogole jakies sklepy gdzie mozna wozki poogladac?? Bo ja wogole typowo dzidziusiowych sklepow tu nigdzie nie widzialam :/

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Edinburgh jest pelno, w glasgow tez. Generalnie w wiekszych miastach jest po kilka. U mnie jest duzy Babyland i taki malutki PramShop oraz Mother Care. W Toys R Us tez widzialam. Dobrze jest sobie poogladac w sklepach a potem poszukac tego modelu w interniecie za polowe ceny. Ja tak zrobilam.
    mozesz tez poszukac w internecie gdzie najblizej ciebie sa takie sklepy.
    Powodzenia :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w Aberdeen jest mamas&papas i mothercare ale nie było tego co chcieliśmy ani nic co nam się podobało i pojechaliśmy do Glasgow żeby go obejrzeć. Mąż znalazł na internecie i chcieliśmy na żywo zobaczyć czy jest taki jak go opisują. My będziemy kupować Jané Muum, ale chyba kupimy w Polsce bo z dodatkami i przesyłką tu wychodzi taniej :)
    Ja nie mam jeszcze w ogóle nic, bo nie znamy nikogo z małymi dziećmi żeby coś dostać, ale chce kupić na ebay'u taki bundle ciuszków jak juz będziemy znać płeć. Pokoik będziemy robic na koniec maja wiec żadnych mebelkow też nie moge jeszcze kupować, ale wszystko z Ikei bedzie napewno.
    Chciałabym cos juz zacząć z zakupów ale nie wiem za co się zabrać :D

    tyger lubi tę wiadomość

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen my kupilismy Jane Reverse. w sklepach bardzo ciezko go znalezc ale jest ich pelno na ebay'u. my kupilismy uzywany za £150 od kobiety z Edinburgh'a . Jest gondola, spacerowka, fotelik i 2x footmuff + parasol i 2x moskito net. Wyglada jak nowy. Chcialam Jane pro ale ciezko je znalezc. Mam nadzieje ze kupicie to co chcecie.
    Ja rowniez bede kupowac bundle ciuszkow bo niesamowicie sie oplaca. musze tylko sie dowiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co słyszeliśmy to Jane jest bardzo dobra firmą wózków od lat i bardzo dobrze się sprzedają i nie psują, mam nadzieje, że będą nam dobrze służyły :) w ogóle jak byliśmy w tym sklepie w Glasgow obejrzeć ten wózek nasz to w ofercie on nie był z folią przeciwdeszczową! No myślałam ze w Szkocji to bedzie w standardzie, a nie ze trzeba dokupić, hihi :D
    No ja właśnie też czekam, aż bedzie wiadomo co we mnie siedzi ale już czuje taka wielka potrzebę szykowania wyprawki! Chyba muszę cos kupić na weekendzie :D coś białego :D

    tyger lubi tę wiadomość

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam czapeczke w kolorze bezowym. Nie moglam sie powstrzymac, byla taka sliczna i w uniwersalnym kolorze. Juz niedlugo zaczniemy prawdziwe zakupy :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 29 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj to

    2ljkvhy.jpg

    Pierwsze dzieciaczkowe zakupy :D nie wierze wciąż że to dla MOJEGO dziecka! Aaaa!

    tyger lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj dostalam kolejne dwie torby ubranek dla chlopca :) jak tak dalej pojdzie to nic nie bede musiala kupowac :P
    Jedynie wozek, lozeczko itp :)
    Gorzej jak sie okaże ze to dziewczynka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2014, 11:40

    tyger, Vixen lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, dawno zadna z nas sie nie odzywala. Ja mialam jakis trudny czas. hormony mi bardzo szalaly, nastroj raczej gorszy niz lepszy i wykonczona psychicznie przeze mnie rodzina. Teraz juz super. Dopadl mnie szal na sorzatanie. Czy to juz syndrom wicia gniazda? ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ