X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Szwecji
Odpowiedz

Ciąża w Szwecji

Oceń ten wątek:
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie Kwiatuszek nie mozesz isc na L4?

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem jestem caly czas z Wami!
    Niestety nie mam tyle czasu, zeby pisac codziennie do Was. Probowalam przez telefon ale za kazdym razem gdy chce napisac komentarz wyskakuje mi blad strony... juz tyle razy tak sie napocilam z wypisaniem do Was a tu blad i wszystko skasowane! Normalnie szlak trafia czlowieka!!!!! Aaahhhh!!!

    U mnie wszystko w porzadku jednak dzisiaj mam takie nudnosci , ze szok! bleee nawet spokojnie herbaty nie moge wypic, bo mnie zbiera do kibelka... cale szczescie nie mam juz tak codziennie jak kiedys bo to bylo juz przegiecie, jednak wciaz raz na jakis czas mi dokuczaja te nudnosci.

    Ostatnio mam jakis taki kiepski humor, nic mi sie nie chce i troche opuscilam zajec w szkole :(

    Rudziaaaa nie martw sie wszsytko bedzie dobrze z Twoja cc nic nie bedzie sie babrac!
    Dasz rade kochana!! To dla zdrowia dla Twojej malej Sofii :)) Zobaczysz juz za 7 tygodni wkleisz nam tu zdjecie ze swoja mala dziewczynka w rozowych ciuszkach :)

    Kwiauszek kochana nie przemeczaj sie tak strasznie, mysle ze Fkassa powinna z pewnoscia Tobie pomoc w Twojej sytuacji!!

    Kochane pozdrawiam Was i sciskam mocno, buziaczki ! :***

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za pomoc:).
    Właśnie będę miała ten wcześniejszy urlop, ale mimo wszystko do 7 miesiąca musze pracować. Szefowie trochę mnie odciazyli, ale mimo wszystko Dzwigam, ale nie tak.
    Mam nadzieje, ze wszystko się ułoży.
    Dzisiaj źle się czuje, mam biegunkę, i boli mnie w krzyżu...
    Jestem juz w łóżku i chyba zasne...

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek Zdrówka Wam życzę kochana :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, kicha że wciąż Cię męczą takie dolegliwości. Dziwne że nie daje Ci dodać posta z tel.

    Kwiauszek, wydaje mi się że wcale nie powinnaś dźwigać :/ Wypytaj się na tej rozmowie z F-kassą jakie masz opcje żeby jednak nie pracować.

    Rudzia, gdzie jesteś?

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja jade na wizyte do Barnmorski.. odezwe sie po.. ogolnie zle sie czuje od kilku dni, ta rana boli strasznie :( a dzis do tego mi slabo strasznie, nie dobrze i kreci mi sie w glowie :(

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Kochane ja jade na wizyte do Barnmorski.. odezwe sie po.. ogolnie zle sie czuje od kilku dni, ta rana boli strasznie :( a dzis do tego mi slabo strasznie, nie dobrze i kreci mi sie w glowie :(
    Trzymaj się Rudzia, współczuje samopoczucia i dolegliwości.. Czekamy na wieści po wizycie

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, wnastepna srode mam wizyte u lekarza po skierowanie na to cc.. Zelazo i cukier w normie, mocz okej. Malutkiej tetno 147/min takze tez dobrze :) jak chciala jej sprawdzic tetno to zaczela ja kopac hihi :) Moja malutka rozrabiara ;)

    aisa, asia888 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Rudzia ze wszystko okej z malutka ;) ! Oby tak dalej ;)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa muszę chyba pisać krótkie wiadomości ;) to wtedy nie pokazuje sie błąd ;)
    U mnie dzis w miarę nawet nie było tak złe z nudnościami ;) jedynie co jakiś czas czuje ból macicy ;) to w sumie dobrze bo mały groszek rośnie ;)

    Rudzia, aisa lubią tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy rozmawiać, noże dowiemy się czegos więcej. Wiem, że moja poprzedniczka opuściła prace 60 dni przed porodem. Wiec, chyba nie da się za bardzo nic wskurac.

    Dziewczyny mam dobrą wiadomość, będę miała usg prenatalne i test z krwi, bez problemu:)

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiauszek wrote:
    Będziemy rozmawiać, noże dowiemy się czegos więcej. Wiem, że moja poprzedniczka opuściła prace 60 dni przed porodem. Wiec, chyba nie da się za bardzo nic wskurac.

    Dziewczyny mam dobrą wiadomość, będę miała usg prenatalne i test z krwi, bez problemu:)
    Fajnie, że bez problemu udało się załatwić usg.
    Dziwnie trochę, że jednak musisz pracować i dźwigać, staraj się oszczędzać jak najwięcej! Może coś mądrego F-kassa na rozmowie doradzi ;)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się cieszę, ze udało mi się z tym usg.

    JA czytałam na f-kassa, że kobiety =, które pracują fizycznie mają prawo opuścić pracę 60 dni przed porodem pod warunkiem, jeżeli pracodawca nie jest w stanie zmienić stanowiska. Czyli mnie to dotyczy.

    Coś czytałam, że można zmniejszyć ilość godzin, ale nie jestem tego pewna.
    Wszytskiego wypytam się na rozmowie czy istnieje jakaś szansa na wcześniejsze zwolnienie. Bo to trochę chore być w ciązy i dzwigac. Powoli zaczynam odczuwać krzyż. Zobaczymy, rozmowa za tydzień.Czasami mi się wydaje, że chcą mnie wykorzystać jak najdłużej....

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sieeeeemanko ;) dzis rozpoczyna sie 16 tydzien ;) ale sie cieszę ogromnie ;) a jak u Was dziewczyny? Jak samopoczucie? Miłego dnia kochane ;)

    Rudzia, aisa lubią tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Mimi :)

    A ja dzis zaczelam 31 tyg :) i najprawdopodobnie juz za 6 tyg zobacze Sofii :) <3

    Moja mama ma grype zoladkowa :( biednaa.. latam caly dzien kolo niej bo nawet wstac na chwile nie mpze bo tak zle sie czuje...mam nadzieje ze sie nie zarażę...

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratukacje Mimi! :)

    Rudzia, Tobie też gratuluje! Już niedługo, coraz bliżej ;)
    Uważaj na siebie, jeszcze Ci grypy żołądkowej by brakowało do szczęścia :/

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale Wam fajne, już niedługo i zobaczycie. Swoje maleństwa:).
    U nas tez panuje grypa zoladkowa, chyba jakiś wirus. Zdrówka dla mamy życzę,a Ty uważaj na siebie:)

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiauszek wrote:
    Dziewczyny, ale Wam fajne, już niedługo i zobaczycie. Swoje maleństwa:).
    U nas tez panuje grypa zoladkowa, chyba jakiś wirus. Zdrówka dla mamy życzę,a Ty uważaj na siebie:)
    Ja się na mojego już 8,5 miesięcy patrze :P Ale pamiętam ten czas wyczekiwania na dzieciątko, przygotowania itp. Fajne to było :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie jeszcze fajniej, już masz go przy.sobie a na dodatek juz duży kawaler z niego:). Ja na razie nie mogę doczekać się wizyty u położnej i Usg, już chce zobaczyć swoje maleństwo:)

    Rudzia, aisa lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh wrocilam walsnie z Ikea :) juz mam prawie wszystko :) kupilam lozeczko, materacyk, przescieradla, ceratke itd. :) jeszcze musze tylko kupic pare rzeczy w Lekmer, w aptece i wozek :) i wsio ;) alee siw ciesze.. a umeczylam sie dzis jak slon :D hihi

    aisa lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ