X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 12 maja 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siwa98 wrote:
    witam dziewczyny tez jestem w uk i napisze wam swoja historie ku przestrodze w lipcu stracilam synka w 38 tyg ciazy przez olewajacy stosunek sluzby zdrowia tez mialam 2 scany i zadkie wizyty u "doswiadczonej poloznej" w srode bylam u poloznej ktora mierzyla mi brzuch sprawdzala tetno wszystko super a w sobote rano nie czulam juz ruchow okazalo sie ze synek byl malutki nie mialam wod plodowych.uwazajcie na nich jak was tylko cos niepokoi to klamcie ze slabo czujecie ruchy wtedy zrobia wam dodatkowy scan.teraz jestem w 22 tygodniu ciazy teraz mam czeste scany i wizyty u ginekologa ale i tak im nie wierze bardzo sie boje ale wierze ze wszystko edzie dorze.DZIEWCZYNY UWAZAJCIE NA NICH BO ONI ZLAMALI MI ZYCIE

    Siwa współczuje cie bardzo. Ja jestem po dwóch stratach w uk wiec niestety wiem jaki maja system olewajacy. Oni tu wlasnie wychodzą z założenia,ze ciaza to nie choroba wiec po co badać i sprawdzać? Tylko jest tyle kobiet co mogło by mieć zdrowe dzieci gdyby nie ich olewajacy system....ja teraz tez mam usg co 2 tyg a we wtorek wizytę u gina i zobaczymy co tam bedzie sciemniac. Ja jestem nastawiona na wojnę, po tym jak nie mogłam zajść w ciążę o oni to olewali....

    Xcarolinex- ja biorę konską dawkę kwasu z racji chemioterapi- i to mam na receptę. Do tego vit D i sama biorę lacibiosfemina- bo oni tutaj nic nie dają na infekcje grzybicze a ja jestem podatna

    Kropka- ja sie juz wiele razy przekonalam- tutaj nie mozna byc miłym bo to nigdy nie działa.....oni sie tylko boja jak im gozisz

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • energytrip Ekspertka
    Postów: 245 272

    Wysłany: 15 maja 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, za chwile wybieram sie na pierwsza pogadanke z polozna. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo. Jak na razie to to wszystko jest takie abstrakcyjne... usg ustalili mi na 11 czerwca. Zdrowka wszystkim paniom i dzieciatkom. :-)

    f2wlcbxmiucyp84t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś dla dziewczyn z Dublina i okolic ;)

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151453899649163&set=a.332308394162.148340.267552554162&type=1&theater

    Pozdrawiam mamusie na Wyspach :)

  • asiulek20155 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 22 maja 2013, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy ma ktoras z was moze na sprzedaz duphaston???bardzo bym prosila,jestem w 9 tygodniu ciazy i polski lekarz kazal mi brac tylko ze akurat nie mial na stanie zeby u niego kupic a przyjmuje w angli co dwa tygodnie,same wiecie ze oni tutaj tego nie sprzedaja:(:(:(

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po moim pierwszym usg :) Przeżycie niesamowite :) Wszystko w normie. maleństwo cały czas się ruszało i się wyciągało, że babce było ciężko pomierzyć wszystko, więc w trakcie badania wysłała mnie bym zrobiła siku :) Ulżyło mi niesamowicie, bo już przed badaniem mi się strasznie chciało :) Termin porodu 29 listopada (z ovu mam na 1 grudnia) Wymiary wskazują na 12 tydz. i 6 dzień a z ovu 12 i 1 dzień.

    xcarolinex lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek udało Ci się załatwić duphaston?

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, fajnie, ze wszystko ok - swietne uczycie zobaczyc pierwszy raz Malucha na usg :)
    Ja w pierwszej ciazy mialam termin na 1 grudnia :P

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, zapomnialam powiedziec o naszym usg polowkowym - tu sie rzadko udzielany, a wiecej sie siedzi na trymestrowych watkach ;)


    W zeszly piatek mielismy usg i wszystko w jak najlepszym porzadku z Maluszkiem, zdrowo rosnie :)


    No i mamy Dziewczynke ;)

    Kropka, Aga lubią tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • energytrip Ekspertka
    Postów: 245 272

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny, dobrze slyszec radosne wiesci! Moje USG ustalone mam na 11 czerwca wiec za niecale 3 tygodnie. Jedno juz mialam w 7 tygodniu i widzialam tylko 'kropke w kolku' z bijacym serduszkiem. nie moge sie doczekac zobaczenia malego czlowieczka. Zycze zdrowia dziewczynki. Tak jeszcze zapytam.... jak tam wasze brzuszki wygladaja? Ja jestem teraz koniec 10+5 i juz ciezko mi sie ukrywac i udawac, ze przytylam ptzez zime. hmmmm. Pozdrawiam serdecznie.

    f2wlcbxmiucyp84t.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz bardzo widoczny, choc mamy jak narazie +2kg ale juz baaardzo widac co mnie cieszy :P Juz nie wygladam, jakbym sie objadla :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2013, 18:43

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej.
    Asiulek i jak zdobylas leki?

    Energytryp- a po co ukrywać i udawać? Z ciazy trzeba byc dumnym i sie nia chwalić :) no chyba ze masz 15 lat :p
    No mnie tez juz powoli wywala z brzuszkiem ale ja sie z tego bardzo cieszę :) byle większy i zdrowy a bede zadowolona :)

    Ja idę na usg jutro- te wlasnie oficjalnie dating scan :) zobaczymy na kiedy określa oficjalna datę, oststnio maluszki były dzień pozniej niż data okresu.

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już widać maleńki brzuszek a jak coś zjem, to dopiero ... :)
    Xcarolinex gratulacje dziewczynki i dobrych wiadomości :)
    Ulala jestem ciekawa kiedy u Ciebie wyznaczą datę porodu, ile dni będziemy miały różnicę :)

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Lilka Autorytet
    Postów: 4343 4526

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze system w uk jest taki sam jak w Dublinie.bylam na pierwszej wizycie w szpitalu pielegniarki bardzo mile zrobily wywiad wszystkie badania i zostalam zapisana do kliniki endokrynologicznej ze wzgledu na niedoczynnosc tarczycy po tyg dostalam list ze szpitala ze mam u nich wizyte 28 maja..scan tez byl robiony ot tak zeby zobaczyc czy dziecko jest szybko na kiepskim sprzecie.u nas W Dublinie jest mnostwo polskich klinik wiec mozna zawsze pojsc i sprawdzic zapytac zrobic usg ..poznalam dobrych i kiepskich polskich lekarzy musze powiedziec ze przed ciaza zawsze latalam do gin w Pl a teraz musialam znalezc kogos komu powierze moj najcenniejszy skarb.jestem zadowolona choc wiadomo jak wszystko jes ok kazdy lekarz jest ok.powodzenia Nam zycze :)

    https://www.maluchy.pl/li-70315.png
    Moj Maly Aniolek [*] 8tc 18.02.15
  • asiulek20155 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ulala nie dalej nie mam,siostra zalatwila mi w polsce ale dopiero wysle kolezanka za tydzien po poczta to nie zabardzo wysylac,czemu???kurcze coraz gorzej sie czuje,ciagle mam wrazenie ze dostane @:(

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 24 maja 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Asiulek, będzie dobrze.
    Trochę nie rozumiem lekarza, przepisał Ci coś, co nie możesz kupić, przez to jedynie się stresujesz. Trzymam za ciebie kciuki.

    Ulala, jak tam usg?

    asiulek20155 lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • asiulek20155 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 24 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki dziekuje za wsparcie:),na szczescie udalo mi sie zalatwic jedno opakowanie duphastonu a reszta moze dojedzie z polski,wzielam od razu dwie tabletki i od razu czuje sie lepiej....to wszystko to chyba w naszych glowkach siedzi:)pozdrawiam i wszystkim powodzonka zycze...buuziaki

    Kropka, mychowe lubią tę wiadomość

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 24 maja 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odetchnęłaś. Teraz staraj się nie stresować i cieszyć się ciążą :)

    asiulek20155 lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 maja 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podczytuje Was i jej... angielska słuzba zdrowia :/ Skad az tak duze roznice ? :(

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 29 maja 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala czemu nie piszesz??? Wracaj!!!

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    Jakoś weny nie mam....śpię.....wstaje...idę do pracy...wracam i idę spać.....i ta dzień za dniem mija....juz chche koniec ciazy...zeby przestać sie martwić non stop. Byłam na tym 12 tyg usg i wszytko dobrze. Teraz na kolejne usg musze czekać do 23 lipca!!!! Dobrze,ze mam ten aparat do słuchania serduszka wiec w każdym momencie moge sie uspokoić.

    Kropka lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ