X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarne '86
Odpowiedz

Ciężarne '86

Oceń ten wątek:
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 27 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety albo stety nie mam fejsa :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 27 października 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora pisz koniecznie co i jak ☺ kciukam mocno. U mnie dzis 10dc zaczynamy dzialac. Oczywiscie przyplatalo sie juz lekkie przeziebienie jak zawsze ok.owulacji.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 27 października 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za działania :-) Korciło mnie, żeby dzisiaj rano zrobić, ale Mąż powiedział, że na spokojnie... zrobimy zgodnie z planem :-) Oni to nigdy tego nie zrozumieją... ehhh.

    Choć nie powiem - zmierzyłam rano temp, mówię mu ile, a on: "Naprawdę bym się ucieszył, gdyby się udało".

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 27 października 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora, trzymam kciuki!!! <3 :)

    U nas też chorobowo. Mała kaszle już od tygodnia i nic jej nie pomaga. Ani syropy, ani inhalacje. Jak prze pierwsze 2 dni chętnie się inhalowała, tak potem już nie. Jak czegoś nie chce to mówi: "nie cie" :D Ogólnie mówi dużo - wiadomo,że sporo po swojemu, ale nie mogę uwierzyć,że taka z niej gaduła :)

    Zawalczyłam o siebie. Prawie od miesiąca chodzimy z koleżanką na siłownie. Pierwsze małe efekty już są :)

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 27 października 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja super ze robisz coś dla siebie ☺ nie zazdroszczę choroby ja po 2 tygodniach w domu z moim chorym mam ochotę sobie strzelić w głowę był tak marudny, że przechodził sam siebie.

    Aja a jak sytuacja w domu? Mąż się troszkę ogarnął i pomaga przy małej?

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 28 października 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na betę. Jest druga kreska-nadal słaba ale mocniejsza od tej sprzed 2 dni. Mam nadzieję że wynik bety będzie dzisiaj.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia☺

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 28 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki dopiero w poniedziałek.... no nic-czekam i dalej łykam duhaston

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 28 października 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik, dużo złego się podziało między nami :( Nie potrzebne to było, bo czasu już nie cofniemy. Ale jak do niego mówiła, prosiłam, tłumaczyłam, to nie docierało do niego. Nawet sie okazało,że kolega z roboty mu tłumaczył żeby trochę dodatkową robotę odpuścił, że dał sobie wejść na głowę itp., nawet próbował nas godzić itd. Na razie zaczął przejawiać większą inicjatywę. Zobaczymy co będzie dalej.

    Kora, czekam razem z tobą <3 :)

    Kor_a lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 28 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Pocieszam się tym, że przynajmniej teraz w ogóle nie plamię. Z objawów jestem non stop senna. Wczoraj zasnęłam nad książka przed 21. Z Michalina miałam tak samo, tyle że mogłam się zdrzemnąć po pracy. Teraz Miśka mi nutę da :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 28 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już będzie dobrze

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Jeich Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 28 października 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 29 października 2017, 13:19

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 30 października 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj kreska z sikania mocniejsza niż w sobotę. Po południu wyniki bety.

    Niestety Miśka mi się pochorowała. Od nocy z piątku na sobotę kaszle. W dzień zakaszle kilka razy i to mokro, a w nocy męczy ją suchy kaszel. Tym sposobem wszyscy jesteśmy niedospani. Idę z nią dzisiaj do lekarza - dziś i jutro mam urlop, a potem moja mama się nią zajmie. Zobaczymy co powie lekarz.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora super ze test wyraźniejszy. Będzie dobrze☺ straszne wirusy teraz dopadaja dzieci. Ja naszemu na suchy kaszel daje syrop islandzki i inhalacje z nebu dose bez recepty można dostać a dużo lepsze niż z soli fizjologicznej.

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 30 października 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 100.5, progesteron 20. Powtórka bety w czwartek

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 30 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora czekałam na wiadomość od Ciebie, beta i progesteron nie są złe teraz spokojnie trzeba czekać a masz jakoś się kontaktować z lekarką co i jak? Napisz jeszcze jak Miśka się czuje.

    A ja mam przeprawę w przedszkolu powiem szczerze,że okropnie się tym stresuje i mam serdecznie dość jak nie będę mieć wyboru to zgłaszam sprawę do kuratorium bo innego wyjścia nie widzę. Była rozmowa z rodzicami nic to nie dało zresztą nie jedna, nic kompletnie do nich nie trafia matka wysłucha i tyle z dzień nie puści dziecka bo jej wstyd ojciec za to się bezczelnie uśmiecha i wygłasza swoje teorie a dziecko jak było agresywne tak jest i bije gdzie popadnie i wszystkim. Nasz dziś kolejny raz obdrapany na buzi. Nie chce wyjść na osobę rozszczeniowa itp.ale nie pozwolę sobie na to, żeby jeden ancymon robił takie rzeczy bo niedługo może na prawdę coś poważnego zrobić kiedy przy nim każda rzecz jest niebezpieczna typu kredki, flamastry, zabawki bo nie wiadomo czym zaatakuje.

    No wylała swoje żale za co Was przepraszam ale musiałam się wygadać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2017, 20:47

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 31 października 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik - cały czas jestem w kontakcie z lekarką. To ona kazała mi powtórzyć betę w czwartek. Powiedziała, że na razie to bardzo wczesna ciąża. W czwartek mam zadzwonić jak będą wyniki. Dawkę duphastonu na razie utrzymujemy na tym samym poziomie. Jesteśmy z Mężem baaardzo szczęśliwi - cały czas Mąż każe mi myśleć pozytywnie :-)

    Miśka osłuchowo ok - kaszel jest wynikiem spływania wydzieliny z nosa po tylnej ścianie gardła. Dzisiaj na noc dostała lek p/kaszlowy i było lepiej.

    Nieciekawa ta sytuacja w przedszkolu. U nas nie trafiają się takie przypadki. Przynajmniej ja nie słyszałam. Nie wiem co Ci doradzić... ale ja mam alergię na takich rodziców, którzy nie reagują na niewłaściwe zachowanie swoich dzieci. Przecież jak nie reagują to dziecko myśli, że jest ok i problemy będą się pogłębiać.... Widocznie chcą go w przyszłości odbierać z komisariatu...

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 31 października 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora, spokojnie, będzie dobrze :) <3 Mąż ma racje - trzeba myśleć pozytywnie :) w dalszym ciągu trzymam kciuki <3 niech beta pięknie rośnie :) <3

    Kor_a lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 31 października 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż ma rację pozytywne nastawienie to podstawa. Musisz być dobrej myśli, a jak się tak ogólnie czujesz?

    U mnie dziś 13 dc zobaczymy czy owulacja się nie przesunie przez ten cały stres. Wyniki badań będę mieć dopiero za 21 dni bo to jakieś takie poszerzone i badane w innym labolatorium ale mam jakieś takie złe nastawienie co chyba wynika z tego, że w głowie mi zawitała myśl "chce bobasa drugiego bo różnica wieku itp." Coś na zasadzie chce juz teraz natychmiast.

    Kor_a lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 31 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie na razie czuję się ok. W zeszłym tygodniu miałam takie skurcze jak na okres, ale przeszły. Teraz jedynie co to mogłabym cały czas spać i dość szybko dostaję zadyszki.

    A propos stresów z dziećmi to dzisiaj Michalina urządza mi sceny jak coś idzie nie po jej myśli. Ten jej upór mnie kiedyś wykończy! Teraz poszła spać to się trochę zrelaksuję z książka :-)

    Dziękuję za kciuki! Jak teraz się nie uda to nie wiem czy podejmę następna próbę.....

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ