X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 9 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala bo są różne powody tego budzenia się. Przedstawilam nasza sytuacje jako przykład,ze wcale poprawić się nie musi i dużo znam takich.Przy czym babcie i pediatrzy sprzedaja ten spodob jako stuprocentowy na lepsze nocki.U nas się wręcz pogorszylo.Ale moja tez się nigdy tyle razy nie budzila na mleko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 21:22

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 9 lutego 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie szpinakowego FEbooka (przepisy z duza zawartością żelaza) i jestem zachwycona,ciekawe jak testy na ludziach,od jutra przeprowadze;)) Co mnie zaciekawiło,bo poza przepisami jest tam mnóstwo informacji,to niższe normy hemoglobiny dla dzieci,np. dla dwumiesieczniaka podana norma to 9,0,może to kogoś uspokoi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 21:14

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 9 lutego 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8-10 razy?! Karmilas 8 razy jednej nocy? To przecież nocy brakuje.. o masakra. Na jedzenie Tomek budzi się dwa razy, ale właśnie problem w tym, że on często się przebudza tak po prostu. Teraz wystarczy jak położę na nim rękę i zaraz zasypia nawet bez podnoszenia i bujania, ale lada chwila z dostawki wyrośnie i nie wiem co wtedy. Mój mąż twierdzi, że nie będzie umiał spać z dzieckiem w łóżku, bo się nie będzie wysypiał. A ja z kolei nie wyobrażam sobie biegania co chwilę do pokoju małego nocami :/ Łóżeczka nie wstawię do sypialni, bo za duże, więc serio mamy dylemat..

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak średnio 8 razy, a były nocki, że 10. Karmilam co godzinę, czasem co pół. Jak jakimś cudem obudziła się 5 razy to dla mnie była mega nocka, jak młody Bóg byłam wyspana. I tak przez rok ;)

    Tak udało się, tej jednej też nie dopija do końca więc może się uda kiedyś, że nie będzie już żarła po nocy :P ale z jedzeniem w dzień nie jest dużo lepiej. teraz w ogóle tragedia nic nie chce, chyba jakieś zęby. Zęby to zło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 10:14

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko mi podmienili! Dziś to już śniadanko dwudaniowe opchnęła. Kulki kuskusowo-żółtkowe wcinała aż miło patrzeć.
    Przełom chyba nastąpił 2dni temu jak do zoo wzięłam jej owocową tubkę. Pierwszy raz próbowała i od razu załapała jak ją wyssać... i wytrąbiła prawie całą!

    Asia my śpimy od 3mcy we trójkę na 140cm łóżku... na nowe M wczoraj zamówiliśmy 180cm wyro ;D nie narzekamy a stres był tylko pierwszej nocy. Teraz mała kopie ojca po ryju bo przekręca się w poprzek a rano budzi matkę wsadzając jej palce do nosa :D

    Szałwio, dziecko z zza krótkim wędzidełkiem podjęzykowym chyba nie dałoby rady zrobić tak :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 21:36

    ka_tarzyna, szałwia, Asia_88, ..::Butterfly::.., Cala lubią tę wiadomość

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 10 lutego 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz wyjechaliśmy na kilka dni i mała śpi ze mną w łóżku.
    Dzisiaj, jak się budziła, to raz nakarmiłam ją normalnie, ale drugi raz dałam jej cyca tylko do zaśnięcia i zabrałam i nie marudziła. Oczywiście, otworzyła buzię, że chce więcej, ale sobie darowała.
    W domu, to trudniej, bo nie śpi z nami, a w swoim łóżku, więc muszę wstać, żeby ją uspokoić.
    Jak się budzi, to mnie też mnie za nos łapie. Wczoraj zrobiliśmy podmiankę, ja wstałam, a położył się tata. Mała jak się obudziła, to wielkie oczy zrobiła z zaskoczenia :-)

    Moja dzisiaj ogarnęła raczkowanie na śliskiej powierzchni. I cieszy się, jak jej wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 12:12

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 10 lutego 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec, to jak załapała tubkę, to zacznij ją może uczyć pić z bidonu.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec szczerze mówiąc nie wiem,jak przejawiają się mniejsze problemy z wedzidelkiem,slyszalam tylko ostatnio,ze kolo pól roku to właśnie na przyrostach można poznać,wiec spieszylam donieść:)
    Super,ze takie postepy!Ona sobie z różnymi smakami i konsystencjami radzila ewidntnie od poczatku,a teraz juz poszla w ilości. Z bidonem dobry pomyśl albo doidy cup,tak można podać kaszke lub zupkę.

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala moja tez się budzila milion razy,ale nie zawsze na mleko. Odstawilam ja w nocy w wieku Twojej,w dzień 7 miesiecy później. Dzisiaj pierwszy raz przespala 12 godz. bez pobudki!!!

    MalaHD, Vaina lubią tę wiadomość

  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy i doidy cup i bidon. Z doidy ładnie pije jak mama trzyma bo sama póki co tylko nim rzuca. Bidon już umyty czeka na inauguracje.
    Dziś pierwszy dzień w spacerówce, inna jakość :)

    szałwia lubi tę wiadomość

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 10 lutego 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to trzeba zmienić lóżko,sypialnie albo preferencje męża(może jakby sam do dziecka powstawał) ;)
    Milkowiec moja rzucala na poczatku,ale jej pozwoliłam,wiec przestala ja to w końcu interesować i szybko z niego i z bidonu umiala pic,choc tubki owocowe jej nie interesowaly,cala zjadła mając może z rok więcej niż Twoja. Są tez takie tubki wielokrotnego uzytku,które możesz sama napelnic dowolnym zarelkiem,może by jej się podobało.

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 10 lutego 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my poza stymulacja musieliśmy odwołać wyjazd w góry na trzy dni,jedne co dobre,jak są tak razem chorzy to się razem świetnie bawią:)

  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mały za to ma w nosie ostatnio obiadki i je tylko kaszki, owoce z tubki też sam ciągnie i pije w bidonu :) . Po pierwszej pobudce w nocy ok 1 śpi już z nami. Ostatnio śpi tylko na brzuchu , a rano śpiewa a jak zobaczy ze któreś z nas oczy otworzyło to się cieszy i ciągnie za nos albo uszy :D . Czasem starego pozaczepia w nocy jak sie przebudzi , po czym pociągnie cyca i śpimy dalej :)

    Milkowiec lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 10 lutego 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    Asia to trzeba zmienić lóżko,sypialnie albo preferencje męża(może jakby sam do dziecka powstawał) ;)
    Też mu to proponowałam :D W sumie to zawsze ma kanapę w salonie jak mu będzie źle z nami:P

    Milkowiec lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 11 lutego 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec wrote:
    Dziś pierwszy dzień w spacerówce, inna jakość :)
    To tylko ja jeszcze popylam z gondolą? Myślałam, że doczekam, aż Tomek samodzielnie usiądzie, ale chyba nic z tego :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 10:04

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zmiana na spacerówkę była jak miał 5 miesięcy- tzn spacerówka na leżąco wtedy była, zaliczył bunt wózkowy, ryczał jak oparzony w gondoli, a w spacerówce luz, chyba więcej widział i były jeszcze upały, a w spacerówce bardziej przewiewnie :)
    Teraz mam nadzieję że uda mi się całą zimę w gondoli.

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    To tylko ja jeszcze popylam z gondolą? Myślałam, że doczekam, aż Tomek samodzielnie usiądzie, ale chyba nic z tego :P

    My też z gondolą, bo mała jeszcze nie siedzi.
    I cieszę się, że wzięliśmy dużą tą gondolę, ma nóżki na prosto.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jeszcze też się mieści, tylko gorzej, że już chce siedzieć cały czas ;)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 11 lutego 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w spacerówce na płasko..z gondoli już dawno nogi wystawały, ale bunt na ten stan rzeczy przyszedł niedawno.

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 11 lutego 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pierwszego ząbka :) a od dziś raczkuje że hej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 22:17

    Kabełka, ana167, Asia_88, Vaina, ka_tarzyna, Milkowiec, Cala lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
‹‹ 1056 1057 1058 1059 1060 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ