Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis bylam na glukozie. Slodka strasznie ale dalo sie wypic ;-) jutro wyniki

    Kava, nick nieaktualny, kmb, nick nieaktualny, justa1234 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    A ja dzis bylam na glukozie. Slodka strasznie ale dalo sie wypic ;-) jutro wyniki
    za wyniki &&.



    Justa rano sie melduj bo inaczej to bedziemy myslec ze juz na porodowce jestes :)

    mycha28, mycha28, nick nieaktualny, justa1234 lubią tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety znowu się sie udało, serduszka przestały bić :(

  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś Strasznie mi przykro :(((( przytulam...łzy mi ciekną..nawet nie wiem co Ci mam napisać pokrzepiającego...
    Bądź silna i się nie poddawaj

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    U mnie niestety znowu się sie udało, serduszka przestały bić :(

    Lenus <3 <3
    Nie wiem nawet co napisac...tak mi przykro... :( przytulam mocno

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś przytulam mocno

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku dziś pierwszy raz w życiu mam zgage!!!!!! :-( a moje wrażenie jak bym ogień miała w gardle i przełyku.
    Już wiem jak się czujecie :-(

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    U mnie niestety znowu się sie udało, serduszka przestały bić :(


    Brak mi słów Lena:-(
    Co mówią lekarze? Co teraz?
    Powiedz mi, czy dzieci urodzone w maju były badane? Wiadomo czemu stało się to co się stało? Wtedy była wina szyjki? Bo nie trzymała prawda?
    Tym razem mają jakiś pomysł?
    Lekami mam nadzieje ze cie dobrze pozabezpieczali?
    Pozdrawiam ściskam i tule.
    Oczywiście jeśli nie odpiszesz - zrozumiem.

    dfe01f0225.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa....... Jak sytuacja? Zosia się namysliła???

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś przykro mi strasznie :( Miałam nadzieję że tym razem będzie wszystko dobrze. Ściskam Ciebie moocno

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus bardzo mi przykro. Jednocześnie mam nadzieję że to nie koniec. I uda się!!

    Justa wszystkie czekamy :)

    Monia-Czekamy na info.

    Pragnaca - super brzunio :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Inska Autorytet
    Postów: 808 1944

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus, nie wiem nawet co napisać, ta strasznie mi przykro...Badź silna <3

    Czekamy na Matyldę <3
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus :( :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boze, Lenus... tak bardzo mi przykro... :(

  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus płakać mi się chce :( tak mi przykro. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, czemu te co tak pragną małego szczęścia mają pod górę a te wszystkie wyrodne matki od razu zachodzą. Nigdy tego nie zrozumiem :-(

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś :( tak strasznie mi przykro... :(

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ❤️♥️❤️❤️

    74di4z174lr410ce.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dzidziusia wrote:
    Witam Was dziewczynki.Mieszknko moich trzech bąbelków 13+5 według belly, a według USG 14+2 tc :)

    fd1480dff7d4d300gen.jpg
    divers2283.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justa i ja też pomyslalam ze juz Zosia dziś bedzie:-)
    Zocha robi psikusy http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif

    Anko:-), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    U mnie niestety znowu się sie udało, serduszka przestały bić :(
    Lenuś tulę Cię skarbie bardzo mocno divers2277.gif

‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ