Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8476fb0619cc.jpg
    A to mój dzisiejszy 27 tydzień i 6 dzień :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 14:34

    Moniaa, agulas, Anko:-), justa1234, nick nieaktualny, mycha28, Viki26, Madzia82, Konwalia lubią tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spotkalyscie się z instrukcją obsługi wózka i czymś takim

    ostrzeżenie.

    Nr. 18 wyjeżdżając pod krawężnik lub inny stopień należy podnieść przednie zawieszenie.

    Nr 23 składac produkt należy upewnić się że dziecka nie ma w środku.
    :-D ubaw mam super czytając to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 14:43

    mia6, justa1234, Viki26, Konwalia lubią tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8476fb0619cc.jpg
    A to mój dzisiejszy 27 tydzień i 6 dzień :-P


    Chudzielec!!!!:-)
    Zazdroszcze

    kmb, nick nieaktualny, Moniaa, Viki26 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne brzuszki macie :)
    Monia cycuchy zacne, moje pewnie będą podobnie wyglądały...

    kmb- jaki maleńki brzuszek! :)

    Sylwia - uśmiech przesyłam :) bądź dobrej myśli! A jak Cię coś niepokoi, to umów się wcześniej na wizytę, bo nie ma co się stresować

    Justa - Zośka to niezły uparciuch :) Oby Cię długo nie męczyła :)

    justa1234, kmb, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    A ja dziś od rana testuje mój wyczekiwany wózek. Testy obsługi już przeszłam, nawet bazę i fotelik w samochodzie sprawdzałam jak będzie wyglądać :-D

    Justa byś się zlitowala i z Zosia pogadala niech już wychodzi.

    Brzuszki super. Mój taki skromny przy was :-(.
    No ja jej muwie żeby wylaziła ale uperta jest :-P :-D

    kmb lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8476fb0619cc.jpg
    A to mój dzisiejszy 27 tydzień i 6 dzień :-P
    Zazdraszczam takiej figurki ;-) :-D

    kmb lubi tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale taka chuda to nie jestem Przytyłam 8 kilo. :-D a młody leży ciągle w poprzek. Jak by się przekrecil to mi by ułożyło. Atak strasznie uciska wszystko w środku

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1goffo.jpg

    A to moja nowa bryka :-D

    justa1234, nick nieaktualny, Viki26, mia6, Madzia82, Anatolka, Konwalia, Kava lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    Wcale taka chuda to nie jestem Przytyłam 8 kilo. :-D a młody leży ciągle w poprzek. Jak by się przekrecil to mi by ułożyło. Atak strasznie uciska wszystko w środku
    Ale kochana tych ośmiu kilo wogóle nie widać ;-)

    kmb lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    1goffo.jpg

    A to moja nowa bryka :-D
    Piękna bryczka :-D ;-)

    kmb, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Zazdraszczam takiej figurki ;-) :-D

    ja też!!!

    justa1234, kmb, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    No ja jej muwie żeby wylaziła ale uperta jest :-P :-D


    Mój mały też upatry po tatusiu :-P już to widać. Też ciągle mówię proszę przekrec się głowa na dół lub do góry bez różnicy mi. A on nic nie słucha. :-P

    Zaraz wam coś jeszcze wrzucę :-D

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    Mój mały też upatry po tatusiu :-P już to widać. Też ciągle mówię proszę przekrec się głowa na dół lub do góry bez różnicy mi. A on nic nie słucha. :-P

    Zaraz wam coś jeszcze wrzucę :-D
    U mnie bardziej uperta też po tatusiu :-P :-P

    kmb lubi tę wiadomość

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwyftf.jpg

    Mój taki uparty, że nawet na usg to pokazuje. Mina pod tytułem, ,,,,,, ku.... Znowu zdjęcia robią :-P,,,,,,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 15:09

    nick nieaktualny, agulas, justa1234, mycha28, Viki26, mia6, Konwalia, Kava, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Aszka a u ciebie jak leci? Jak się wogóle czujesz?
    pw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    nwyftf.jpg

    Mój taki uparty, że nawet na usg to pokazuje. Mina pod tytułem, ,,,,,, ku.... Znowu zdjęcia robią :-P,,,,,,,,
    super foto :)

  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/84c97be6de3ac.jpg.html
    To i moj brzuchal, tylko remont mam, wiec balagan okrutny :-)

    roletka, kmb, agulas, Viki26, Konwalia lubią tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    nwyftf.jpg

    Mój taki uparty, że nawet na usg to pokazuje. Mina pod tytułem, ,,,,,, ku.... Znowu zdjęcia robią :-P,,,,,,,,
    Ja pierdzielę ale super foteczka hihijii :-D :-D

    kmb, HANA lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie widzę brzunia Anko i też Fistaszka :-( bo jestem na telefonie i ciężko mi ogarnąć jak zobaczyć fotki, niby biorę kopiuj i wklej link do otwarcia ale jakieś głupoty mi wychodzą i zdjęć nie widzę :-( ale wiem na pewno ze wasze brzuniole są piękne i sliczniutkie :-D ;-)

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Ja nie widzę brzunia Anko i też Fistaszka :-( bo jestem na telefonie i ciężko mi ogarnąć jak zobaczyć fotki, niby biorę kopiuj i wklej link do otwarcia ale jakieś głupoty mi wychodzą i zdjęć nie widzę :-( ale wiem na pewno ze wasze brzuniole są piękne i sliczniutkie :-D ;-)


    Ja też ma telefonie ale robię kopiuj i wchodzę na net wklejam i się pokazuje


‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ