Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak nic synowa będzie :-P

    Justa ty się zlituj bo mój mały kopie jak ja widzę

    Sanna, justa1234, mycha28, Inska lubią tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna ta nasza Zośka!
    Na prawdę!!!

    justa1234 lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Hanka dziś na usg pokazała pyzy i piękne pełne usta, będzie pulpet :-)

    Kava, nick nieaktualny, Moniaa, justa1234, mycha28, Idgie, Inska, mia6 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Moja Hanka dziś na usg pokazała pyzy i piękne pełne usta, będzie pulpet :-)
    No wyzywaj ją dalej od pulpetow to do 41 tc nie wyjdzie na swiat! :P

    Moniaa, justa1234, nick nieaktualny, Eliz, Anko:-), Inska lubią tę wiadomość

  • Astra Autorytet
    Postów: 273 448

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, już Ci pisałam że Zosia do schrupania jest. Mam podobnie jak Kava, takie uczucia ze ich sama nie ogarniam. Tak bardzo nie mogę się doczekać aż synek będzie z nami.

    Musieliśmy dziś chomika uśpić, że też nowotwory takie małe u niewinne zwierzęta dotykają :'( kurde noo nie robi się w ciąży takich rzeczy :-( dobrze ze mam jeszcze pieseła do którego mogę się przytulić

    justa1234, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    http://vitanonestperfecta.blogspot.com/
    11.02.2016 powitaliśmy nasz Cud 3290g 56cm
    ec8a5b5bf3.png
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    No a my dzis po wizycie jestesmy :-)
    Jeden synus 1007 gram drugi 876 gram :-) przekrecily sie i teraz znow sa poprzecznie, moze nie beda tak kopac teraz po pecherzu i szyjce matki ;-)
    Ogolnie wszystko dobrze. Wody w normie maja jeszcze duzo miejsca na harce :-)
    Szyjka trzyma 4 cm ale na wszelki wypadek w nastepnym tygodniu jak w posiewie nic nie wyjdzie zakladamy pessar zeby chlopaki sie bezpiecznie utrzymaly w brzuszku do 37 tygodnia. No i troche odviazy mi to dol brzucha bo juz mi ciezko sie robi.
    Ach pięknie pięknie! :) Ale zlękłam się że będziesz miała pessara przy tak pięknej szyjce.
    Muszę wziąć w ogień pytań mojego doktorka chyba:) też chcę dla moich dzieci jak najlepiej.

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    20151203-131900.jpgmoje serce <3 mój skarb <3 Kocham ją tak aż mi brak tchu <3
    Czytam jak bardzo ją kochasz i aż się wzruszam. Wydaje mi że wiem co możesz czuć. Chociaż pewnie mam rację. ..Tylko mi się wydaje:)

    justa1234 lubi tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Biała Ekspertka
    Postów: 181 493

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosieńka! Jaka śliczna <3
    Hania pucuś, będzie co całować :D
    Za to moje Kokoszki ściśnięte bardzo.Ważą: Ineczka 2378 g., a Oleńka 2445 g. - takie skrzydełka malusie, nie to co Wasze pulpeciki. Za to razem dają mamie popalić :/ Jedna grzebie przy pęcherzu, a druga próbuje zająć miejsce przepony :O Brzuch mi lekko opadł, Inga zeszła bardzo nisko, lekarz twierdzi, że nie dotrwam do 21.12. Zobaczymy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 20:30

    justa1234, mycha28 lubią tę wiadomość

  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa twoj skarb jest przecudny❤

    justa1234 lubi tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Moja Hanka dziś na usg pokazała pyzy i piękne pełne usta, będzie pulpet :-)
    Haneczka będzie piękna modeleczka <3 ;-)

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava wrote:
    Justa, jak ja patrzę na Twoją Zosię to mam taki napływ uczuć i emocji, że pozbierać się nie mogę.
    Ciężko mi uwierzyć, że już wkrótce sama będę mamą <3
    Ok tak masz rację takie maleństwa wywołują najpiękniejsze uczucia <3 człowiek mieknie od razu przy takim maluszku <3

    Kava lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kmb wrote:
    No jak nic synowa będzie :-P

    Justa ty się zlituj bo mój mały kopie jak ja widzę
    Haha dobre :-D syn już w brzuchu wykazuje zainteresowanie płcią przeciwną :-D :-D

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astra wrote:
    Justa, już Ci pisałam że Zosia do schrupania jest. Mam podobnie jak Kava, takie uczucia ze ich sama nie ogarniam. Tak bardzo nie mogę się doczekać aż synek będzie z nami.

    Musieliśmy dziś chomika uśpić, że też nowotwory takie małe u niewinne zwierzęta dotykają :'( kurde noo nie robi się w ciąży takich rzeczy :-( dobrze ze mam jeszcze pieseła do którego mogę się przytulić
    Pieseły to wspaniałe zwierzaki ;-) ;-) mam dwa które czekają na mnie z utęsknieniem :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takanijaka wrote:
    Czytam jak bardzo ją kochasz i aż się wzruszam. Wydaje mi że wiem co możesz czuć. Chociaż pewnie mam rację. ..Tylko mi się wydaje:)
    Kochana napewno wiesz co ja czuję mając Zosie przy sobie bo u ciebie w brzuniu też jest dzieciatko które bardzo kochasz tak jak ja swoje które już jest na siwiecie ;-) <3

    Takanijaka lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała wrote:
    Zosieńka! Jaka śliczna <3
    Hania pucuś, będzie co całować :D
    Za to moje Kokoszki ściśnięte bardzo.Ważą: Ineczka 2378 g., a Oleńka 2445 g. - takie skrzydełka malusie, nie to co Wasze pulpeciki. Za to razem dają mamie popalić :/ Jedna grzebie przy pęcherzu, a druga próbuje zająć miejsce przepony :O Brzuch mi lekko opadł, Inga zeszła bardzo nisko, lekarz twierdzi, że nie dotrwam do 21.12. Zobaczymy...
    Te Twoje kokoszki jeszcze podrosną :-D moja też wcale nie zapowiadała się taka dorodna a co innego wyszło hihi :-D ;-) kokoszki nawet jak się urodza nie takie dorodne to nadrobią momentalnie jak mamusia je nakarmi :-D <3

    Biała lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2015 wrote:
    Justa twoj skarb jest przecudny❤
    Dziękuję :-* <3

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takanijaka wrote:
    Ach pięknie pięknie! :) Ale zlękłam się że będziesz miała pessara przy tak pięknej szyjce.
    Muszę wziąć w ogień pytań mojego doktorka chyba:) też chcę dla moich dzieci jak najlepiej.

    Wiesz bralam to pod uwage bo jednak blizniacza ciaza ale jakos mnie to nie przeraza bardzo a wrecz bede sie czula bezpieczniej. Dla robaczkow wszystko :-)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała wrote:
    Zosieńka! Jaka śliczna <3
    Hania pucuś, będzie co całować :D
    Za to moje Kokoszki ściśnięte bardzo.Ważą: Ineczka 2378 g., a Oleńka 2445 g. - takie skrzydełka malusie, nie to co Wasze pulpeciki. Za to razem dają mamie popalić :/ Jedna grzebie przy pęcherzu, a druga próbuje zająć miejsce przepony :O Brzuch mi lekko opadł, Inga zeszła bardzo nisko, lekarz twierdzi, że nie dotrwam do 21.12. Zobaczymy...

    Ojej Biala to pieknie urosly te twoje dziewuszki :-) do porodu jeszcze troche je podtuczysz :-) oj moje mniejsze i wiem co znaczy grzebanie przy pecherzu az sie boje myslec co bede czula za pare tygodni :-/ ale my mamuski wytrzymamy nie ;-) niech dzieciaki zdrowo figluja :-)
    CC bedzie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 21:31

    Biała lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    Wiesz bralam to pod uwage bo jednak blizniacza ciaza ale jakos mnie to nie przeraza bardzo a wrecz bede sie czula bezpieczniej. Dla robaczkow wszystko :-)
    Ale lekarz od początku mówił Ci o takiej możliwości? Bo wiesz ja też bliźniaki;) mnie przeraża tylko jak dzieje się coś złego. Niczego innego się nie boję :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa twoja córcia jest do wycałowania na maxa. Jest super słodka i wygląda jak malusi różowy aniołek <3

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ