X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala gratulacje <3

    Pragnaca pewnie ze pamietam ciesze sie ze sie udalo :*

    PragnącaDziecka, MalaHD lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze mnie głupek. Wczoraj się trochę nasprzątalam i dzisiaj to odczuwam: boli mnie brzuch i w krzyżu. Bede teraz do wizyty za tydz sie zamartwiać czy sobie nie zaszkodziłam. Ehh :( dzisiaj reset, nic nie robię.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • mięsko Ekspertka
    Postów: 170 393

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę już uwierzyłam, więc dołączę i ja :) witam wszystkie dziewczyny :)

    Mała wielkie gratulacje <3

    Madlenka mam podobny problem, nie potrafię w spokoju usiedzieć na dupsku w spokoju, ale wizyta w szpitalu nauczyła mnie nie co pokory, po prostu trzeba nam zwolnić tempo, wszystko będzie dobrze, tylko poodpoczywaj trochę :)

    Asia_88, ana167, MalaHD lubią tę wiadomość

    0d1yhqvkpktlvzyd.png
    starania od 02.2015
    2 IUI 10.2016 i 08.2017
    20.10.2017 1ds do IVF
    30.10.2017 pick up 04.11.2017 ET 2 blastki z nami :)
    3dpt bHCg 1,9, 6dpt 42,7 10dpt 276,1
    20dpt dwa pęcherzyki
    27dpt dwa migające bombelki <3
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, odpoczywaj dziś i przejdzie.

    Mięsko witaj na fioletowej ! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 08:23

    mięsko lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, takie bóle też miałam, nawet bez sprzątania. Dziś odpocznij i sie nie denerwuj. U mnie z objawów... Zero! Nawet jeśli były, to juz nie ma, nic nie czuję. Cycki już nie bolą od tygodnia, wcale nie rosną (ale mam nadzieję, ze jednak zmienią zdanie) ;) Waga stoi. Senność minęła. W ogóle nie czuję się w ciąży :P

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu z cyckami u mnie to samo!! ;) Już dawno je brzuch przegonił i tak przestałam liczyć, że zechcą coś jeszcze urosnąć :P. Chyba że się coś jeszcze zmieni jak zaczną pokarm produkować, hmm?
    A waga to mi dopiero ruszyła po 13 tc..będzie już +5kg..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 09:00

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, juz mi lepiej. Dzis dzien na kanapie i bede robić paznokcie :) Co do objawow to u mnie tez ich coraz mniej. Cycki trochę urosły ale juz nie rosną dalej. Chodzę w sportowym staniku bo tak mi dużo wygodniej. Ale ja zdecydowanie wole bez objawow niż jakbym miała mieć ich aż za dużo :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ;)
    Asia jak tam się czujesz przed jutrzejszą wizytą ? Bo ja się stresuje , ale mój mąż to wieczny optymista i nie pozwala mi się aż tak stresować ;)
    Mnie to cycki bolą rano jak wstaje z łóżka , albo jak dotknę .. Urosły o jakiś jeden rozmiar :D więc bez szału :D
    Mdli mnie jak jestem głodna , ale na nic nie mam ochoty :/ mięsa nie jem bo odrazu mam odruch ...

    Ostatnio robiłam tsh i ft4 . Mam zbyt mała tarczyce i muszę brać euthyrox bo bez tego tarczyca nie wyrabia .
    I tak , wynik sprzed miesiaca tsh : 1,603 , ft4 : 19,35
    A wyniki z soboty : tsh: 0,149 , ft4 19,83
    Trochę się wystraszyłam , ale wyczytałam ze jak się wymiotuje a ost 2 tyg to codziennie wymiotowałam , to ze tsh może spadać tzn ze beta jest wysoka i przekłamuje wynik tsh . Zobaczę co powie mój lekarz w czwartek . Miała może któraś z Was tak?

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, ja kontroluje tsh, ft3 i ft4 co miesiąc od pozytywnej bety i konsultuje z endokrynologiem i tak na koniec 3 miesiąca tsh mi spadło przez miesiąc z 1,3 do 0,38 i dr zostawiła mi wtedy dawkę euthyroxu bez zmian. Miesiąc później tsh było już 1,06. Generalnie moja endo mówi, że wraz z wiekiem ciąży tsh rośnie, gdyż rośnie zapotrzebowanie na hormony tarczycy zarówno dziecka jak i matki wraz ze wzrostem ich wagi, więc tsh wtedy też rośnie. Mi prawie co miesiąc dr zwiększa ciut dawkę euthyroxu.

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 i Kabelka dziękuje Wam bardzo za odpowiedź :) uspokoiłyście mnie !

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to ja mam jakos bardzo dużo bo 2,3 i gin powiedziała ze ok i zostajemy przy dawce 0,25 a biore ja juz ze dwa lata. Myślałam ze z prenatalnymi wyrobie sie przed świetami ale wyglada na to, ze bedą dopiero po nowym roku. Wizytę mam we wtorek wiec chociaż zobaczę czy wszystko ok jest.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem Nina, mam 9 miesięczną córkę, po IUI

    Tak naprawdę nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, jeśli nie podrzućcie mi inny wątek... Pytanko mam takie: chcemy z mężem starać się o drugiego malucha, tą samą metodą , w sumie inaczej się nie da... tylko ze miałam cc i tu pojawia się wątpliwość czy w Klinice pozwolą nam już na kolejne starania czy każą jeszcze czekać???
    warto tam w styczniu pójść czy mnie przegonią z informacją że za wcześnie?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam ze po cesarce trzeba odczekać dwa lata ale nie wiem czy to jest prawda. Moze poszukaj wątku o cesarce?

    Nina13 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, na wątku novum moja znajoma miała tez cc i warunkiem do kolejnego transferu jest rok od porodu.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..::Butterfly::.. wrote:
    Asia jak tam się czujesz przed jutrzejszą wizytą ? Bo ja się stresuje , ale mój mąż to wieczny optymista i nie pozwala mi się aż tak stresować ;)
    Hej hej :) Ja na razie zadziwiająco spokojnie. Mąż odwrotnie, juz od wczoraj nie może się skupić na pracy i co chwile do mnie przyłazi i o coś zagaduje :P (on pracuje z domu, a ja aktualnie w ogóle). On to okropnie przeżywa i wszystkie plany ma na "po środzie". Jutro pewnie do niego dołączę w tym świrowaniu, ale dziś jeszcze jest nieźle..

    Edit: A u Ciebie o której godzinie ta wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 15:39

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Hej hej :) Ja na razie zadziwiająco spokojnie. Mąż odwrotnie, juz od wczoraj nie może się skupić na pracy i co chwile do mnie przyłazi i o coś zagaduje :P (on pracuje z domu, a ja aktualnie w ogóle). On to okropnie przeżywa i wszystkie plany ma na "po środzie". Jutro pewnie do niego dołączę w tym świrowaniu, ale dziś jeszcze jest nieźle..

    Edit: A u Ciebie o której godzinie ta wizyta?
    Ja dopiero o 15:45 mam Usg i tego samego dnia oddaje krew na test pappa i wynik dopiero za Ok 10 dni. Jutro będę musiała zadowolić się tylko Usg , ale wierze że będzie dobrze !
    Trzymam kciuki jutro za Twoją wizytę && daj znać jak już będziesz po :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie dziewczyny dajcie znac po, to czekanie jest bardzo stresujące.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już oddalam krew na Pappa w zeszłą środę, żeby mieć wyniki na jutro. Dam znać, pewnie koło południa juz będzie po.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • zohasamoha Autorytet
    Postów: 916 739

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:)
    Dojrzałam do napisania po tej stronie;) z częścią Dziewczyn się znamy:)
    Jestem po 4 IUI nieudanych i 1 ICSI- pierwszy transfer i jest Człowiek:D
    Jestem po USG prenatalnym (wszystko ok), na wyniki PAPPA czekam, ale jestem dobrej myśli:)

    Asia_88, ana167, mięsko, Agi83, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czynnik męski - mała ruchliwość, morfologia 3%
    piu3vfxmpkmz0k5w.png
    26.09 transfer 2 zarodków 8A
    8 dpt beta 19,37, 10dpt 51,88 13 dpt 198,7 17dpt 833,9
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny czy Wy wszystkie robicie testy Nifty, Pappa, Harmony? Czy to jest konieczność przy ciąży z in vitro? 2 stycznia idę na USG prenatalne a widzę, że Wy wszystkie robicie testy przy tych badaniach.

‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ