X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k witamy serdecznie :-D


    Mała Mi 1 napewno serduszko będzie biło jak dzwon <3



    A ja nadal chora,prycham,kicham,smarkam :-( już mnie nochal boli od podcierania :-( kupiłam sobie syrop prenalen na bazie czosnku dla kobiet w ciąży i krople do nosa prenalen ale nic mi nie pomagają :-(
    U was też taki upał jak i umnie? Staram się nie wychodzić na dwór bo normalnie piekło jest,pewnie jakbym nie była w ciąży to bym miała mega banana na twarzy z rodosci że taki uoal jest bo bym się już opalala ale w tym wypadku jednak wolę jak jest troszkie chłodniej ;-) bo jak idę to pufam jak lokomotywa hihihi :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki i Mała mi powodzenia, na pewno bedzie <3.

    Viki26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa u mnie tez gorąc, siedze w domu tym bardziej ze mnie ciąga na wymioty, ble. A do lekarza nie idziesz z tą chorobą? Moze warto wziac jakis antybiotyk dla kobiet w ciazy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k wrote:
    justa1234- jaki masz piękny brzuszek!!!
    Próbuje się u was zadomowić, ale jakoś mi ciężko...
    :) Masz herbatkę i sie zadamawiaj. alcoolique.gif

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Justa u mnie tez gorąc, siedze w domu tym bardziej ze mnie ciąga na wymioty, ble. A do lekarza nie idziesz z tą chorobą? Moze warto wziac jakis antybiotyk dla kobiet w ciazy?
    Powiem szczerze że wolałabym unknąć jakichkolwiek antyboityków,ale jeśli jutro będzie tak źle jak dziś to wybiorę się do lekarza.te choroby to przez tą cholerna pogodę bo z dnia na dzień z zimicy robi się upał.

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki26 wrote:
    Identyko u mnie, dwie stymulki, trzeci transfer szczęśliwy, a dziś wizyta serduszkowa..ale się stresuję

    Kciuki za mocne i glosne serducho <3

    Viki26 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    :) Masz herbatkę i sie zadamawiaj. alcoolique.gif
    a dziękuję!!

    aszka, Kava lubią tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki a ile jesteś dni po transferze ?? Daj znać jak tam po wizycie :)

    Mała Mi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Powiem szczerze że wolałabym unknąć jakichkolwiek antyboityków,ale jeśli jutro będzie tak źle jak dziś to wybiorę się do lekarza.te choroby to przez tą cholerna pogodę bo z dnia na dzień z zimicy robi się upał.
    lepiej idz sprawdz.

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi jestem 30dpt 2ch maluchów, widzieliśmy już jeden pęcherzyk. A ty już widzialaś pęcherzyk? który to będzie dpt w pon ?

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • duza Autorytet
    Postów: 534 698

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    lepiej idz sprawdz.
    Też jestem zdania, że lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić - wcale nie musisz iść z nastawieniem na antybiotyk, bo wiadomo, że tego lepiej unikać, ale niech lekarz zobaczy czy coś złego się tam nie rozwija. Będziesz spokojniejsza, a może przepisze Ci jakieś bezpieczne specyfiki, które lepiej poradzą sobie z przeziębieniem, niż to co stosujesz.

    zi13vfxmwk074eo4.png
  • duza Autorytet
    Postów: 534 698

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem Wam, że nie wiem co zrobić z moimi badaniami prenatalnymi. Czytam, rozmawiam i mam mętlik w głowie. Na pewno zrobię usg genetyczne, ale nie wiem czy pisać się też od razu na test pappa czy odpuścić. Mam 33 lata i żadnych "problemów" genetycznych w rodzinie. Wiem, że na pewno nie zrobię amniopunkcji. Jeśli już bym miała coś robić to coś nieinwazyjnego. Tylko jeśli np nifty, to czy nie lepiej od razu nifty zamiast pappa? No i czy jak zrobię usg i tam (tfu tfu) wyjdą jakieś niejasności, to czy można dopiero wtedy zrobić dalsze badania? Podpowiedzcie coś, bo nie wiem co myśleć...

    zi13vfxmwk074eo4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja dzisiejsza beta 19dpt 1450, 17dpt 850, 16dpt 495, wiec jakby zaczela rosnac w normie.
    ale pecherzyka dzis lekarz nie widzial jeszcze. Przy jakiej becie widzialyscie? Caly czas sie modle o sile dla kruszynki i zeby sie odnalazla w macicy za tym pogrubionym endometrium. Lekarze nie zalecaja odstawienia progesteronu przez ta rosnaca bete.
    poza tym ohss zaczyna powolutku mijac, plyn zza macicy schodzi jajniki sie uspokajaja.

    Anko:-), Viki26, duza, justa1234 lubią tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się przywitam, już jestem blisko końcówki.
    Jestem po IMSI w Katowicach w listopadzie 2014 - udało się za pierwszym razem, ponieważ przyczyna to tylko niedrożność jajowodów.

    shooa - ja też przeżyłam ten stres, kiedy lekarz oznajmił, że "on tam nic nie widzi" na USG. Zaraz na następny dzień pojechałam do kliniki na lepsze USG i byłó widać pęcherzyk, a po tygodniu serduszko.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila witamy. Wiele z nas tez przechodziła inseminacje... Cieszę się, że u Ciebie ta metoda poskutkowała.

    Dziewczyny trzymam kciuki za serduszka.

    Shooa ja nie odstawiłam progesteronu do 17 tc tj. do momentu aż lekarz nie zobaczył prawidłowo wykształconego łożyska.

    Anko z racji Twojej profesji mam pytanko. Czy po ciąży znikną rozszerzone/popękane naczynka na twarzy? Czy będę musiała je laserem zamykać?

    Duża ja robiłam tylko usg genetyczne. Stwierdziłam, że jeżeli coś by wyszło nie tak, to i tak żadnych odważnych ruchów bym nie robiła. Nie jestem w grupie ryzyka. Zastanawiałam się jeszcze nad harmony, ale stwierdziłam, że wolę te pieniądze przeznaczyć na dzidziusia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 15:33

    duza lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iowinko, leze w szpitalu z powodu hiperki wiec niestety jestem zdana na tych lekarzy i sprzet ale mam nadzieje,ze kruszynka sie chowa ale za pare dni sie ukaze w calej krasie. U nas ivf tez z powodu niedroznych jajowodow :)

    Iownka lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się ukaże, przecież betaHCG na to wskazuje :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa ja jakoś przy 2500 widziałam pęcherzyk. U każdej jest inaszej.
    dziewczyny nogi czy ręce warto odpalić delikatnie bo to witamina D niezbędna w ciąży. Zakrywajcie brzuszki i buzię. Przebarwienia powstają w 90%na twarzy i dekolcie.
    Konwalia troszkę zależy od naszego organizmu i genetyki. Wielu kobietom naczynka się obkurczaja i znikają ale są przypadki gdzie zostają.
    Juz teraz kup sobie jakieś serum z Wit C i maski algowe z Wit c, z rutyną,jakieś fajnie chłodzące i łagodzące naczynia.
    Ja raz na 2 tyg robie sobie jakiś zabieg nawilżający i chłodzący na twarz bo mam skłonność do naczynek.
    A później....najskuteczniejsze są niestety lasery.
    Sama jeśli pokalecza mnie rozstepy zdecyduje się na bardzo bolesne lasery frakcyjne u znajomych dermatologów.
    Najważniejsze że na wszystko są juz jakieś metody. Jeśli nie będą nam te drobiazgi przeszkadzać to trzeba je olać, a jeśli będą to samoocena moim zdaniem jest tak ważna dla kobiety ze zabiegi mimo swoich cen powinny pójść w ruch:):*

    Viki26, Konwalia, duza, Biała lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a Lilka nadal w brzuchu?:)
    Niczego nie przegapilam? Kochana jesteś już właściwie oficjalnie donoszona:-)!

    dfe01f0225.png
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 2 lipca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Iowinko, leze w szpitalu z powodu hiperki wiec niestety jestem zdana na tych lekarzy i sprzet ale mam nadzieje,ze kruszynka sie chowa ale za pare dni sie ukaze w calej krasie. U nas ivf tez z powodu niedroznych jajowodow :)
    ja też tylko z niedrożnością :) A co do pęcherzyka to nie wiem czy nie pomyliłam czegoś, ale chyba mniej więcej przy 2tys.widać pęcherzyk.

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ