X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia i Anko śliczne z Was brzuchatki.

    Ale nas tutaj dużo. To bardzo optymistyczne. Brakowało takiego wątku, tylko szkoda, że ja już na wylocie ;)

    Anko:-), justa1234, agniesia2569, duza lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niech rosną dalej zdrowo te nasze dzieci i brzuchy....
    Ja strasznie nabralam wody. Nawet lekarka zwróciła uwagę ze puchne a nie tyje. Palce stopy kostki plus cellulit wodny. Powoli odstawiamy duohaston i w tym tyg koniec z encortonem-boje sie-ale wiem ze to juz czas i może trochę wody ze mnie zejdzie.

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia a ja ci zazdroszczę. Odetchne po 30 tygodniu......to dla mnie taki czas ze dzidzia nawet gdy się urodzi wcześniej to przeżyje i z tą medycyna szybko dojdzie do siebie.
    Do tego czasu strach:)

    dfe01f0225.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj konawalia jak ja Ci zazdroszczę że już masz koniec :-) te upały mnie wykańczają :-( powiodzcie mi kobiety bo może ja mało inteligentna jestem albo nie douczona otóż dziś miałam spinę przed blokiem ze znajomą która mi wpierała że w ciąży to opalać się można !!!!normalnie myślałam że ją rozerwę jak mi to wpierała!!!! a może ja poprosty nie mam racji???? no kurna mać jaka to durna baba jest!!! i to twardo mi wpierała że można i koniec !!!wyśmiała mnie że jadę nad morzę ale po co skoro opalać się nie będę i kąpać też!!ja jeszcze nie widziałam ciężarnej kobietki opalonej ,wszystkie które widzę to są bielutkie naturalnie :-) normalnie tak się zagotowałam tym opalaniem że ciągle mi w głowie to siedzi i nie daje spokoju!!

  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    http://zapodaj.net/1bc52e2fa5fd1.jpg.html

    A oto ja w świecie grubaskow:-)
    chyba masz większy ode mnie :P

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa0d5872861f7128med.jpg taki brzusiolek miała w 16tygodniu :-)

    Anko:-), Viki26, Marta1986 lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu 17t 5d
    906042adda67918bmed.jpg

    Viki26, Marta1986 lubią tę wiadomość

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja będę się moczyć w morzu ale opalać się nie będę. Wyjdę gdzieś na pewno na słońce w ciągu dni spędzonych na plaży ale docelowo tunika parasol i namiot plażowy.
    Nie rozsądne jest opalanie się w ciąży choćby ze względu na ryzyko przebarwień hormonalnych których usunięcie później kosztuje majątek. Jestem kosmetologiem i żyłam w pewnym stopniu z glupiutkich lub nieoczytanych mam:-)
    Aga ty mało!:-) hehehe ale ty z natury chuda a ja z natury ważyłam 68kg przy wzroście 168:-)
    Kawał ciała ze mnie:-)

    justa1234, Viki26, Konwalia lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just twój brzuch wymiata!:-)

    justa1234 lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justyna ja będę się moczyć w morzu ale opalać się nie będę. Wyjdę gdzieś na pewno na słońce w ciągu dni spędzonych na plaży ale docelowo tunika parasol i namiot plażowy.
    Nie rozsądne jest opalanie się w ciąży choćby ze względu na ryzyko przebarwień hormonalnych których usunięcie później kosztuje majątek. Jestem kosmetologiem i żyłam w pewnym stopniu z glupiutkich lub nieoczytanych mam:-)
    Aga ty mało!:-) hehehe ale ty z natury chuda a ja z natury ważyłam 68kg przy wzroście 168:-)
    Kawał ciała ze mnie:-)
    No widzisz Anko czyli nie jestem idiotką za którą uważała mnie moja koleżanka od opalania!!ja też chodzę po słońcu ale w kapeluszu :-)bo później jak za dużo słońca to głowa mnie boli i mam skrzepki krwi w nosie :-(

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Just twój brzuch wymiata!:-)
    Mój gin muwi że moja Zosia ma długie nogi po mamusi kozicy :-) bo ja mam długie kalapytki i on się śmieje że Zocha musi mieć miejsce na te swoje odnóża :-)

  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 1 lipca 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justyna ja będę się moczyć w morzu ale opalać się nie będę. Wyjdę gdzieś na pewno na słońce w ciągu dni spędzonych na plaży ale docelowo tunika parasol i namiot plażowy.
    Nie rozsądne jest opalanie się w ciąży choćby ze względu na ryzyko przebarwień hormonalnych których usunięcie później kosztuje majątek. Jestem kosmetologiem i żyłam w pewnym stopniu z glupiutkich lub nieoczytanych mam:-)
    Aga ty mało!:-) hehehe ale ty z natury chuda a ja z natury ważyłam 68kg przy wzroście 168:-)
    Kawał ciała ze mnie:-)
    A ile już przytyłaś?

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 2 lipca 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki26 wrote:
    Cynnia juz po badaniach?

    Tak, pisałam wczesniej:) na szczescie wyniki wyszły bardzo optymistycznie, kość nosowa jest, przeziernosc karkowa 2 mm, ryzyko spadło w porównaniu do wartości startowych czyli jak mnie wrzucili w tabelkę wiekową:) prawdopodobnie chłopczyk. Mierzy 71 mm. Troche był leniwy i sie nie chciał ułożyć do badania, ale po podskokach mamusi obudził się. Teraz czekamy na wyniki testu Pappa

    Viki26 lubi tę wiadomość

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ciężko powiedzieć od którego momentu mam odliczać te kilogramy:-)
    Przed 1 stymulacja i cały 2014rok ważyłam 64 65kg, po 1 stymulacji przytyłam do 68kg a po 2(udanej) stymulacji do 71kg. 71kg ważyłam w 5 6tygodniu ciąży a więc wiadomo ze nie są to kilogramy z ciąży a ze stymulacji. Teraz ważę 74kg. W ciąży przytyłam 3kg, ale od początku cyklu 6kg.
    Niestety mam duża skłonność do odkładania wody. Mam jej za dużo bez leków a co dopiero po takich lekach jakie bierzemy przy ivf i po:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 08:18

    dfe01f0225.png
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justyna ja będę się moczyć w morzu ale opalać się nie będę. Wyjdę gdzieś na pewno na słońce w ciągu dni spędzonych na plaży ale docelowo tunika parasol i namiot plażowy.
    Nie rozsądne jest opalanie się w ciąży choćby ze względu na ryzyko przebarwień hormonalnych których usunięcie później kosztuje majątek. Jestem kosmetologiem i żyłam w pewnym stopniu z glupiutkich lub nieoczytanych mam:-)
    Aga ty mało!:-) hehehe ale ty z natury chuda a ja z natury ważyłam 68kg przy wzroście 168:-)
    Kawał ciała ze mnie:-)
    Anko to co najlepiej ubrać aby nie nabawić się przebarwień?
    Ja chciałam wystawiać się na słońce, tzn nogi i ręce, oczywiście nie leżeć plackiem, ale spacer brzegiem morza, połazić mieście, to sukienka na ramiączkach moze byc czy odradzasz?

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę w sukienkach na ramiączka ale zakładam kapelusz z takim większym rondem ;-) może nie wyglądam stylowo ale mam to w pupce :-P :-D

    Viki26 lubi tę wiadomość

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234- jaki masz piękny brzuszek!!!
    Próbuje się u was zadomowić, ale jakoś mi ciężko...

    justa1234 lubi tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też dołączam do Was dziewczynki :) jeszcze nie do końca pewna bo przed wizytą serduszkowa ale mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku :) wizyta juz w poniedziałek także już nie daleko :)
    nam się udalo po 3 podejściu w tym dwie stymulacje .. takze do trzech razy sztuka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 10:40

    mycha28, Agi83 lubią tę wiadomość

    Mała Mi
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 1 wrote:
    To ja też dołączam do Was dziewczynki :) jeszcze nie do końca pewna bo przed wizytą serduszkowa ale mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku :) wizyta juz w poniedziałek także już nie daleko :)
    nam się udalo po 3 podejściu w tym dwie stymulacje .. takze do trzech razy sztuka :)
    Identyko u mnie, dwie stymulki, trzeci transfer szczęśliwy, a dziś wizyta serduszkowa..ale się stresuję

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja druga stymulka i za pierwszym podejściem się udało :) hiperka i jestem tu :)
    Anko ja podczas stym. schudłam, później też leciały kg przez hiperkę, do 15tc miałam 53,5kg, teraz przez tydz.wreszcie coś zaczęło się dziać i mam 1kg na plusie, he he..same cycki i brzuch ważą pewnie więcej :P
    Kamila8k powolutku się wkręcisz :) my tu niektóre się znamy z wątku ivf, ale jak się postaramy to się wszystkie zżyjemy :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ