Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki Rocznik'89 :)
Odpowiedz

Ciężarówki Rocznik'89 :)

Oceń ten wątek:
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 18 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezu! Jezu! Dorota! Trzymajcie się kochane dzielnie!!! Jestem z Wami! <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 18 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota trzymam kciuki!

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 18 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotko to trzymam mocno kciuki! :) Powodzenia!

    Dzień dobry w ogóle :)
    Grypa odpuściła, zostały zawalone zatoki. Wszystko smakuje jak karton, już nie wiem co mam robić...

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 18 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 15:32

    miszkaaa, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 18 października 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, ale niespodzianka. Trzymam kciuki :*

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 18 października 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris !!!! trzymamy kciuki :) <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia powodzenia! <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 18 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka juz z nami <3 szczegoly pozniej

    Kasiarzynka, miszkaaa, czekolada, monika_89, Lorka, nick nieaktualny, littleladybird, kada24, lotta.89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 18 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak szybko!!! Gratuluję kochana!!! Czekamy na szczegóły :*

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • Lorka Autorytet
    Postów: 656 203

    Wysłany: 18 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku jejku :D ale super :D czekamy :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    3jvzzbmhygd0qdzi.png
    010icsqv149by2kh.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 18 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotka gratuluje ale szybko a! Masakra! aaaaaaaa :D :D

    arien, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 18 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Gratuluje Ci bardzo bardzo!!

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 18 października 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie stwierdziłam, że oddam wszystko, za taki szybki poród :) Przecież minęło 5,5h kiedy Dorota napisała, że jedzie do momentu aż napisała, że już :D Kurde, to pewnie urodziła w 4h! Ale extra :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 18 października 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaglądam i czekam na szczegółowe wieści! no poród ekspres, musimy wziąć przykład z Doroty i do ostatniego dnia aktywnie działać tak jak ona :)

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 18 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!!! Julka juz jest z Nami <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 18 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle witam się w pochmurną niedzielę :-)

    Ada, nie uwierzysz z piątku na sobotę śniłaś mi się :-D siedziałaś na podłodze i układałaś białe ciuszki na białym stoliku :-D widzisz tak się tym, przejęłam że Ty już tyle rzeczy masz że aż śni mi się :-P
    A jesli chodzi o teścia i pracę, to może twój mąż wpłynie na jego zdanie? swoją drogą teściowe mają tupet eh :/

    Monika, dobrze że już lepiej się czujesz :-)

    Kasia, fajnie że jesteś zadowolona z warsztatów i że udało się coś wygrać :-D

    Agnieszka, współczuję że musisz chodzić do pracy, jeszcze pogoda nie sprzyja żeby wychodzić :/

    Pola, tak jak kiedyś wspominałam mnie też podobają się wózki holand ale czy się zdecydujemy trudno mi powiedzieć. u mnie czeka sie 6 tygodni na wózek więc listopad/grudzień trzeba będzie zamówić a to tuż tuż :-P

    Agnieszka, to faktycznie z grubsza zrobione ale niestety remonty mają to do siebie że lubi się wszystko przesunąć w czasie. Życzę Wam aby to was ominęło :-)

    Ewelina, jak samopoczucie ?? Byłas na urodzinach ??

    A w ogóle wczoraj wieczorem Jakub tak kopał że widział jak się brzuch porusza :-D to było takie ekscytujące :-P

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 18 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej jak szybko! :D Dorotko gratuluję <3

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 18 października 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, jestem pod wrażeniem, jeszcze chwilę temu nie zapowiadało nic takiej akcji, a tu tak szybko :). Super, bardzo się cieszę i gratuluję. Odpoczywaj, a jak już odetchniesz to czekamy na szczegóły. Jejku, ale fajnie! :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 18 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem dzisiaj podjarana przez cały dzień tym porodem Doroty :) Jeszcze wczoraj o 23 pisała, że nie czuje, żeby za 2 dni miała rodzić :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 18 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenko zobaczysz, niedługo przebijesz mnie z ilością ciuszków :) a Twój sen dobrze wywróżył, bo dzisiaj od rana segregowałam i liczyłam ile czego mam w jakim rozmiarze. Porozdzielałam na kartony. Spisałam czego ewentualnie brakuje. No pare dziewczęcych musze przemycić do tej garderoby :P

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ