X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe dzieci 2019
Odpowiedz

Czerwcowe dzieci 2019

Oceń ten wątek:
  • Mama Wojtka Autorytet
    Postów: 415 438

    Wysłany: 28 września 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to do wczoraj nic nie czułam, a po teście od razu jestem senna i skołowana... Także psychika ma duży wpływ.

    cathy_y, Ariette1983, Hooney lubią tę wiadomość

    Rysiu i Marysia 29.04.2019r.

    Wojtek 10.08.2016r.
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 28 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety z dzisiaj 2174 (z przedwczoraj 1015) czyli jest dobrze. Skok ponad 100%. Ale i tak nie czuje się przekonana. Czy to dlatego mi odwala bo poprzednią straciłam?! W poniedziałek sprawdzę jeszcze raz.

    Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Qziem Nowa
    Postów: 3 8

    Wysłany: 28 września 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba taka pora na niestabilność emocjonalną, stres i niepewność. Ja mam teraz etap: że przecież nie dam rady, że już mnie kręgosłup boli a do czerwca hoho, że pracy licencjackiej jeszcze nie obroniłam i nie dam rady, i tak sobie na wszystko narzekam i się załamuję..
    co jest TOTALNĄ GŁUPOTĄ bo to dzieciątko jest cudem. Wyczekanym i kochanym przez mamę i tatę. Dzisiaj poinformowałam narzeczonego o ciąży, czekałam od poniedziałku do własnie tego dnia bo mija nam 5 rok razem.

    Mama Wojtka, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    a20d1f242145714555759d9f909318d4.png
    24.09.2018 (32dc) beta 16 mIU/ml
    26.09.2018 (34dc) beta 100 mIU/ml, progesteron 35, TSH 2,7
  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 28 września 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam :)

    dziś dwie kreseczki, jutro beta i zobaczymy. mam już dwóch synów, starszy to już nastolatek, młodszy ma 2 lata.

    termin z om 5 czerwca, pierwsza wizyta umówiona na 12 października. mam nadzieję, że maleństwo jest tam, gdzie powinno i pozostanie tam przynajmniej do maja (moje dzieci rodzą się ciut wcześniej).

    Mama Wojtka, Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 28 września 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do objawów to ja mam tylko drapanie w gardle i brak okresu oczywiście. do wczoraj czekałam na okres i wściekałam się, że nie chce przyjść, a "przedokresowe objawy" w pełni: szyjka miękka, plamienie, miękkie, "puste" piersi (nie tak, jak zwykle w drugiej fazie, kiedy są ciężkie i powiększone).
    test zrobiłam, bo to najlepszy wywoływacz małpy ;), zawsze działał - jedna kreska i tego samego dnia początek @. miałam w tym tygodniu zacząć diagnostykę "na poważnie", bo wcześniej robiłam tylko kilka badań, a teraz byłam zapisana na 2 października na diagnostykę po roku bezskutecznych starań. bałam się, że okres się spóźni i diagnostyka zostanie przeniesiona na bliżej nieokreśloną przyszłość.
    a tu niespodzianka i dwie kreski :)

    możecie pytać, dlaczego kobieta z dwójką dzieci chciała się diagnozować. to proste. cykle coraz krótsze (z 32 dni skróciły się do 24), brak ciąży przez rok starań, brak jednego jajnika (tak po prostu przestał funkcjonować - na usg malutki i jakby wyschnięty), pragnienie dziecka i presja wieku :)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • Sznytka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 września 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) W sumie mam obawy by pisać bo w zeszłym miesiącu poroniłam ale... może tym razem się uda ? Test robiłam dwa dni temu w poniedziałek idę na betę :)

  • Adina Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 29 września 2018, 02:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie termin wg OM 1.6.

    Dół brzucha pobolewa jak na okres co mnie b irytuje.

    A.
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 29 września 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie weekend, wszystkim miłej soboty :)

    Mama Wojtka, Lorella, Adina lubią tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 29 września 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie umiem liczyc... termin wychodzi 31.05 wiec chyba znikam do majowek :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 29 września 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, witam się i ja na czerwcówkach ...beta w czwartek 28...dziś czekam z niecierpliwością na wynik powtórki bety i dołożyłam proga ...Jeszcze do mnie nie dochodzi że mogło się udać ...w marcu straciliśmy naszego 2 aniołka w 12 tc ..oby teraz wszystko szło dobrze ...pozytywny test wyszedł w dniu kiedy miałam termin z naszą Anielką :* ....oby to był dobry znak
    W om termin na 8.06 :)

    Mama Wojtka, Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Mama Wojtka Autorytet
    Postów: 415 438

    Wysłany: 29 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi91 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny, witam się i ja na czerwcówkach ...beta w czwartek 28...dziś czekam z niecierpliwością na wynik powtórki bety i dołożyłam proga ...Jeszcze do mnie nie dochodzi że mogło się udać ...w marcu straciliśmy naszego 2 aniołka w 12 tc ..oby teraz wszystko szło dobrze ...pozytywny test wyszedł w dniu kiedy miałam termin z naszą Anielką :* ....oby to był dobry znak
    W om termin na 8.06 :)
    Powodzenia! Ja też 8.06

    Rysiu i Marysia 29.04.2019r.

    Wojtek 10.08.2016r.
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 29 września 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Wojtka nie dziękuję :* Super że idziemy łeb w łeb :) ...a ja nadal czekam na wyniki bety ...o 9 pobierali mi krew wyniki miały być na cito ....15:46 wyników jak nie było tak nie ma ...nie mam siły do tej Diagnostyki...w czwartek w innym labie miałam po godzinie,......niestety dziś zamkniętym :/

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 29 września 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też czekam na betę, pobranie o 9:02, do 16:57 nie ma... alab.

  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 29 września 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny! u mnie dzis dwa dni przed nie-planowanym okresem pojawily sie dwie kreseczki. wyczekane i wysnione. jeszcze niedowierzam. Co chwile sprawdzam test zeby sie upewnic ze dobrze widze :D

    Mama Wojtka, Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 29 września 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 72,5 :)

    Lorella, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 29 września 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trójeczka super...u mnie Beta 93,29 a progesteron 37,99..więc chyba dobrze :) Jeszcze w czwartek beta 28,23 czyli przyrost o ponad 225 % :)
    W sumie zastanawiam czy oby a nie bliźniaki w sumie były dwa dojrzałe pęcherzyki na monitoringu :) To by dopiero było :)
    Pierwsza wizyta już w poniedziałek po leki ..trzymajcie kciuki :)
    Ps. Proszę o wpisanie na pierwszą stronę :)

    trójeczka, Lorella, Mama Wojtka, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 29 września 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorella wybierasz się na betę ?

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 29 września 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba będę się wypisywać z forum...

    chciałam dziś znów zrobić test ciążowy ucieszona fajną betą. bo mam pudełka na pamiątki dla dzieci, a w każdym pozytywny test ciążowy z napisaną datą, a wczorajszy wyrzuciłam (głupia ja). taka sentymentalna jestem :) w pudełkach mam też pierwsze ubranko, bransoletkę ze szpitala, kosmyk włosów - taka ja ;)
    i zrobiłam ten test, co to miał być pamiątkowy - niestety. bo na teście czułość 10 kreska jest ledwie widoczna, trzeba się wpatrywać, żeby dojrzeć. wczoraj wpatrywać się nie było trzeba. to raczej nie dobrze.

    bety raczej nie będę powtarzać, bo w przyszłym tygodniu jestem sama w domu z dziećmi, a z młodym przecież na pobranie nie pójdę...

    no to tak. trzymajcie kciuki albo coś, może test był niezbyt dobry (chociaż apteczny). chciałabym móc zrobić betę i mieć pewność, ale nie widzę możliwości niestety.

  • Onana36 Ekspertka
    Postów: 224 53

    Wysłany: 30 września 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    a ja chyba będę się wypisywać z forum...

    chciałam dziś znów zrobić test ciążowy ucieszona fajną betą. bo mam pudełka na pamiątki dla dzieci, a w każdym pozytywny test ciążowy z napisaną datą, a wczorajszy wyrzuciłam (głupia ja). taka sentymentalna jestem :) w pudełkach mam też pierwsze ubranko, bransoletkę ze szpitala, kosmyk włosów - taka ja ;)
    i zrobiłam ten test, co to miał być pamiątkowy - niestety. bo na teście czułość 10 kreska jest ledwie widoczna, trzeba się wpatrywać, żeby dojrzeć. wczoraj wpatrywać się nie było trzeba. to raczej nie dobrze.

    bety raczej nie będę powtarzać, bo w przyszłym tygodniu jestem sama w domu z dziećmi, a z młodym przecież na pobranie nie pójdę...

    no to tak. trzymajcie kciuki albo coś, może test był niezbyt dobry (chociaż apteczny). chciałabym móc zrobić betę i mieć pewność, ale nie widzę możliwości niestety.
    Trzymam kciuki i nie załamuj się. Ja we czwartek zrobiłam test-2 kreski ale obydwie baaardzo słabo widoczne. Dziewczyny na innym forum powiedziały że test wadliwy i żebym zrobiła 2. W piątek zrobiłam 2 innej firmy, czułość 20 i tylko jedna kreska. Dziś miałam mieć @ na razie cisza, cień nadziei mam, Ale tylko cień.
    A rzeczy jak testy i opaski szpitalne też zbieram. Pozdrawiam. Zostaje nam cierpliwie czekać na bieg wydarzeń.

    trójeczka lubi tę wiadomość

    ❤03.04.2008 Córeńka
    ❤02.06.2010 Synuś
    ❤07.07.2018 14 tc- Synuś Mój Aniołek[*]
  • Adonis_26 Autorytet
    Postów: 329 108

    Wysłany: 30 września 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    a ja chyba będę się wypisywać z forum...

    chciałam dziś znów zrobić test ciążowy ucieszona fajną betą. bo mam pudełka na pamiątki dla dzieci, a w każdym pozytywny test ciążowy z napisaną datą, a wczorajszy wyrzuciłam (głupia ja). taka sentymentalna jestem :) w pudełkach mam też pierwsze ubranko, bransoletkę ze szpitala, kosmyk włosów - taka ja ;)
    i zrobiłam ten test, co to miał być pamiątkowy - niestety. bo na teście czułość 10 kreska jest ledwie widoczna, trzeba się wpatrywać, żeby dojrzeć. wczoraj wpatrywać się nie było trzeba. to raczej nie dobrze.

    bety raczej nie będę powtarzać, bo w przyszłym tygodniu jestem sama w domu z dziećmi, a z młodym przecież na pobranie nie pójdę...

    no to tak. trzymajcie kciuki albo coś, może test był niezbyt dobry (chociaż apteczny). chciałabym móc zrobić betę i mieć pewność, ale nie widzę możliwości niestety.


    Nie załamuj się! Ja miałam betę 65 a testy wychodziły z cieniem cienia po ponad 5 minutach! Dopiero w 6 tyg wykorzystałam po prostu ostatni test, ktory został i wtedy wyszła szybko kreska i też były super czułe. Trzymam kciuki! :)
    Gratuluję wszystkim!

    trójeczka, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    QoJgp2.png
    I2MWp2.png
    08rTp2.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ