Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe dzieci 2019
Odpowiedz

Czerwcowe dzieci 2019

Oceń ten wątek:
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    mam wynik bety z dziś: 69,3.

    dziękuję Wam za krótką wspólną podróż przez ciążę. mam nadzieję, ba, jestem pewna, że to wyczerpało limit nieszczęść na tej grupie i Wasze maluchy pojawią się na świecie najwcześniej w połowie maja, będą zdrowe, radosne i będą wnosiły do Waszego życia mnóstwo radości (a oprócz tego: nieprzespane noce, upaćkane kaszką buźki, odcisk małej łapki na ścianie...)

    proszę o wypisanie mnie z pierwszej strony bez adnotacji "mama aniołka" czy coś w tym stylu. niech taki wpis nie straszy niepotrzebnie innych wchodzących na forum :)

    Bardzo mi przykro - wierzę że kolejny cykl będzie pozytywny - podobno po ciąży biochemicznej łatwiej jest zaskoczyć w kolejnym cyklu bo organizm jest w trybie ciążowym... trzymaj się ciepło!

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita wrote:
    U mnie pierwsze USG będzie w 12 tygodniu ciąży (mieszkam za granicą). Bety nie robiłam ani razu, ani w tej ciąży ani w pierwszej :)

    ja też bety nie robiłam, ale jednak te usg w 7 tygodniu jest bezcenne żeby wiedzieć że ciąża jest w dobrym miejscu i że bije serduszko...

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 października 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wizytę z usg zapisałam się na 17.10. Powinno być już serduszko a wcześniej nie chce się nakrecac. W pierwszej ciąży też robiłam w 7tc

    Ariette1983, Maltusia lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 1 października 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    ja też bety nie robiłam, ale jednak te usg w 7 tygodniu jest bezcenne żeby wiedzieć że ciąża jest w dobrym miejscu i że bije serduszko...
    Rozumiem. Tu gdzie mieszkam po prostu nie robią USG wcześniej niż w 12 tygodniu. Wcześniej jest tylko wizyta u położnej, założenie karty ciąży a ogólnie w trakcie całej ciąży (zdrowej) są dwa, trzy USG. Mieszkam w UK

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 1 października 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wyniki dostałam.
    Beta w 3 dni skoczyła z 240 na 822.
    Progesteron 26,6.

    Daję sobie spokój z kolejnymi badaniami. I tak dostaję końską dawkę duphastonu, więc tak czy owak nikt mi nic nie poradzi jeśli coś złego się będzie dziać. Martwią mnie tylko te koszmarne bóle brzucha ale będzie co będzie. Teraz tylko oby do czerwca (lub maja) ;)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 1 października 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trókeczka bardzo mi przykro :( Niestety ale wiem co czujesz, trzymaj się ciepło i mocno trzymam kciuki żeby kolejny cykl to było to :*
    Miło że nasze grono się powiększa... Ja obecnie siedzę pod gabinetem lekarza cała w nerwach mam nadzieję że da mi recepty i będzie ok... Dzisiejsza beta 184 więc wygląda na to że ok przyrost

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 1 października 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    Dobra, wyniki dostałam.
    Beta w 3 dni skoczyła z 240 na 822.
    Progesteron 26,6.

    Daję sobie spokój z kolejnymi badaniami. I tak dostaję końską dawkę duphastonu, więc tak czy owak nikt mi nic nie poradzi jeśli coś złego się będzie dziać. Martwią mnie tylko te koszmarne bóle brzucha ale będzie co będzie. Teraz tylko oby do czerwca (lub maja) ;)
    Okeśka normalnie jak bym czytała o sobie.. Też po stratach i też schizy na punkcie wyników, bóli itp.... Mam nadzieję że będzie nam dane dotrwać do czerwca :*

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • cathy_y Przyjaciółka
    Postów: 110 62

    Wysłany: 1 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie druga beta wyszła 4706 i mam nadzieję, że gin w czw potwierdzi ciąże. Wg OM data wychodzi ma 7.06, ale pierwszy poród był grubo po terminie, więc raczej połowa czerwca;)

    Trójeczka przykro mi :( Trzymaj się!

    Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    oar8skjolwir3778.png
  • Adina Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 1 października 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja dziś w pracy płakałam bo mnie pobolewa podbrzusze i jakieś dziwne zapachy intymne wyczuwam.. Koleżanka innego hrabstwa co miała OM w tym samym dniu utraciła ciąże. ( wg clearblue i trochę się Zdołowalam.
    Jutro ide do lekarza ogólnego (gp) wybłagał o skierowanie na badanie tsh chociażby

    Zamiast się cieszyć to mam dola i koszmarne wZdecia! Wy tez?

    A.
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 października 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja. Przypuszczalny termin 11.06 (tak jak moj malz) :-)
    Totalnie nie ogarniam tych kalendarzy. Nie wiem czemu wiek ciazy i plodu sie rozni od siebie, ani nie wiem czemu uznano ze moj cykl byl od wrzesnia, a byl od 11 sierpnia :-) dluuugasny wieem :-) prawie 8tyg ale bylooo warto :-)
    Jestem z Uk :-) widze ze nie sama :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 21:43

    Maltusia, Ariette1983, Adina lubią tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Lilka26 Autorytet
    Postów: 265 202

    Wysłany: 2 października 2018, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin wg ovufriend wyliczony na 9.06.19 teaz jestem wg ovu w 6 niżej jest zapisane 5tyg+1 tygodniu nie wiem kkiedy zapisac sie go gin bo moge tylko w piatki i czy lepiej w ten czy zaczekać jeszcze do kolejnego...

    Maltusia lubi tę wiadomość

  • Hooney Przyjaciółka
    Postów: 117 49

    Wysłany: 2 października 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka26 jeśli chcesz na USG już zobaczyć serduszko i nie stresować się to lepiej w kolejny

    Mama Wojtka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgfeipk3wz.png

    hchygov3q28aqgz8.png

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 2 października 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka26 też myślę że kolejny. Jesteś na tym samym etapie co ja. Ja idę 17.10. Będzie to 7t3d.
    Odebrałam betę 405 i progesteron 27. Jutro sprawdzę przyrost bety

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 2 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    ja też bety nie robiłam, ale jednak te usg w 7 tygodniu jest bezcenne żeby wiedzieć że ciąża jest w dobrym miejscu i że bije serduszko...

    Ariette ja tez nie robie bety. Nawet z testami nie wariuje. tak naprawde zrobilam jeden test dwa dni przed terminem miesiaczki i po minucie byla mocna druga kreseczka. troszke jasniejsza niz kontrolna. dzis kupie drugi test i jutro rano zrobie. od soboty druga kreseczka chyba powinna juz byc identyczna jak kontrolna?

    milego dnia dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 09:25

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 2 października 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka przykro mi :(

  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 2 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do czerwcowego grona. Termin na 10 czerwca. :) Wierzę, że tym razem będzie już wszystko ok i ciąża będzie nudna i spokojna.
    Wczoraj beta 212, progesteron 25.7. Jutro ide na kolejną betę.
    Dzwoniłam do swojego gina powiedział, że mam brać profilaktycznie duphaston do czasu wizyty.

    Ariette1983, Lorella, Maltusia lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 2 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Wczoraj wróciłam od lekarza o 24 więc już nic wam nie pisałam ...ogólnie dostałam duphaton , progesterone besis oraz neoparin 0,4 w zastrzykach ....wszystko aby tym razem się udało to moja 4 ciąża licząc 1 biochemiczną i 2 straty ...Wolimy dmuchać na zimne ...do tego acard na noc , pregna uno oraz metformina..kolejna wizyta za tydzień w poniedziałek, powinniśy zobaczyć pęcherzyk ciążowy w macicy i oby tak było bo strasznie się boję czy będzie ok.

    Lorella
    Podziwiam za spokój też chciałabym tak podejść do ciąży ale obecnie kompletnie nie umiem ;/ Z ta intensywnością kresek na teście ciążowym to różnie bywa co nie znaczy że z samą ciąża nie jest ok
    Lilka
    Jeśli chodzi o termin wizyty to powiem tak przy becie około 1500 na dobrym USG można wyłapać pęcherzyk ciążowy , jeżeli chcesz odrazu zobaczyć serduszko lepiej poczekac tak do około 6+4 tyg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:44

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 2 października 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi91 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Wczoraj wróciłam od lekarza o 24 więc już nic wam nie pisałam ...ogólnie dostałam duphaton , progesterone besis oraz neoparin 0,4 w zastrzykach ....wszystko aby tym razem się udało to moja 4 ciąża licząc 1 biochemiczną i 2 straty ...Wolimy dmuchać na zimne ...do tego acard na noc , pregna uno oraz metformina..kolejna wizyta za tydzień w poniedziałek, powinniśy zobaczyć pęcherzyk ciążowy w macicy i oby tak było bo strasznie się boję czy będzie ok.

    Lorella
    Podziwiam za spokój też chciałabym tak podejść do ciąży ale obecnie kompletnie nie umiem ;/ Z ta intensywnością kresek na teście ciążowym to różnie bywa co nie znaczy że z samą ciąża nie jest ok
    Lilka
    Jeśli chodzi o termin wizyty to powiem tak przy becie około 1500 na dobrym USG można wyłapać pęcherzyk ciążowy , jeżeli chcesz odrazu zobaczyć serduszko lepiej poczekac tak do około 6+4 tyg
    Lusi, bedzie dobrze! dostalas leki, teraz wrzuc na luz. Stres w niczym nie pomoze. ja tam 3mam mocno za ciebie kciuki :)
    Co do intensywnosci kresek w sumie masz racje. roznie moze byc. test wlasnie kupilam, moze zrobie jeszcze dzis moze doczekam do rana. Wiesz, ja siebie znam wiem ze jak zaczne panikowac tak koniec, a na zdrowie mi to nie wyjdzie. nie zagladam nawet na watki staraczek bo nie chce sie zamartwiac, analizowac i porownywac.Przynajmniej nie teraz. Ja mam przegrode w macicy, i gdyby cos bylo nie tak z ciaza, gdyby byla nie tam gdzie trzeba to i tak zaden lekarz i zaden lek nie pomoze. tak wiec pozytywne nastawienie i spokoj :)

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 2 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorella wrote:
    Ariette ja tez nie robie bety. Nawet z testami nie wariuje. tak naprawde zrobilam jeden test dwa dni przed terminem miesiaczki i po minucie byla mocna druga kreseczka. troszke jasniejsza niz kontrolna. dzis kupie drugi test i jutro rano zrobie. od soboty druga kreseczka chyba powinna juz byc identyczna jak kontrolna?

    milego dnia dziewczyny :)

    ja robiłam te clearblue elektroniczne które pokazują tydzień ciąży - dzień po terminie @ pokazał 2-3 tygodnie, a w kolejnym tygodniu 3+

    Adina lubi tę wiadomość

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 2 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam dziś wizytę u ginki bez usg - zbadała mnie i powiedziała że kształt macicy i rozpulchnienie tak jak we wczesnej ciąży. Na usg umówiłam się na 13-stego to akurat będzie początek 7-go tygodnia i mam nadzieję, że już zobaczę serduszko...

    Lusi91 lubi tę wiadomość

    2nn33e3k17zi5yne.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ