X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe dzieci 2019
Odpowiedz

Czerwcowe dzieci 2019

Oceń ten wątek:
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 30 września 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trójeczka a czy to był ten sam test co ostatnio - tej samej firmy ? Jeżeli nie to nie porównuj testów 2 różnych firm dla spokoju powtórz jutro test tej samej firmy.....ew polecam bobo testy z rosmana ..wprawdzie czyłości 25 ale wykrywają już bętę na poziomie 4 ...Trzymam kciuki i wierze że ten test o którym piszesz był wadliwy albo jakiś kiepściak :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2018, 14:26

    trójeczka lubi tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 30 września 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi91 wrote:
    Lorella wybierasz się na betę ?
    Narazie nie. Poczekam na wizyte u lekarza i potem zastosuje sie do jego zalecen

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 30 września 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia :)

    Lusi91 tak, był to test tej samej firmy. to nie chodzi o to, że kreski nie ma, bo jest, tylko cholerka zmienia się na gorsze...
    jedno dobre, bo jutro już będę wiedzieć na pewno. znalazłam lab czynny od 7 rano, jak pójdę na 7 to zdążę wrócić zanim mąż będzie wyjeżdżał na tydzień. z tego się cieszę, bo ja strasznie nie lubię niepewności.

  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 30 września 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia :)

    Lusi91 tak, był to test tej samej firmy. to nie chodzi o to, że kreski nie ma, bo jest, tylko cholerka zmienia się na gorsze...
    jedno dobre, bo jutro już będę wiedzieć na pewno. znalazłam lab czynny od 7 rano, jak pójdę na 7 to zdążę wrócić zanim mąż będzie wyjeżdżał na tydzień. z tego się cieszę, bo ja strasznie nie lubię niepewności.
    W takim razie nie pozostaje nic jak trzymać kciuki za jutrzejszą betę :*..Oby ten tes był wadliwy po prostu :*

    trójeczka lubi tę wiadomość

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Mama Wojtka Autorytet
    Postów: 415 438

    Wysłany: 30 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska mogła być słabsza, bo np. miałaś bardziej rozcieńczony mocz...

    smeg lubi tę wiadomość

    Rysiu i Marysia 29.04.2019r.

    Wojtek 10.08.2016r.
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 30 września 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, również chciałabym nieśmiało do was dołączyć. Data porodu według OM to 8 czerwca.
    Mam synka z grudnia 2016 :)
    Pozdrawiam

    Maltusia, Ariette1983, Mama Wojtka lubią tę wiadomość

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 1 października 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja po piątkowym napadzie histerii (bo inaczej tego nazwać nie można) przez weekend pracowałam nad utrzymaniem spokoju. Zrezygnowałam z robienia dzisiaj kolejnej bety. W takich momentach jeszcze bardziej doceniam tego mojego B. Oaza spokoju która trzyma mnie w ryzach.
    Bałam się ciąży po stracie. Bałam się jakie figle będzie płatać głowa. Mam nadzieje, że z czasem się uspokoje. Przecież ta fasolka we mnie potrzebuje spokoju :)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 1 października 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już dzisiaj pierwszy października... bardzo mi ten czas leci

  • cathy_y Przyjaciółka
    Postów: 110 62

    Wysłany: 1 października 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to ja też będę czerwcową mama :) Testy wychodziły już na 6 dni przed terminem miesiączki. Dzień po zrobilam betę i wyszła 2369. To było w sobotę. Teraz czekam na wynik drugiej bety, a w czw lekarz.

    Ariette1983, Mama Wojtka, Maltusia lubią tę wiadomość

    oar8skjolwir3778.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia :)

    Lusi91 tak, był to test tej samej firmy. to nie chodzi o to, że kreski nie ma, bo jest, tylko cholerka zmienia się na gorsze...
    jedno dobre, bo jutro już będę wiedzieć na pewno. znalazłam lab czynny od 7 rano, jak pójdę na 7 to zdążę wrócić zanim mąż będzie wyjeżdżał na tydzień. z tego się cieszę, bo ja strasznie nie lubię niepewności.

    Trzymam mocno kciuki za pozytywną dużą betę!

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro pierwszą wizytę u gina, ale bez usg bo u mnie lekarz nie ma go w gabinecie (jestem w wawie w luxmedzie i chyba tu tak mają że nie ma usg w gabinecie) w sumie to dobrze bo na usg to jeszcze za wcześnie - kiedy planujecie pierwsze usg?

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bety ale dzieś zrobiłam jeszcze ten elektroniczny clearblue co pokazuje tydzień ciązy - więc w zeszłym było 2-3, a dzieś 3+ więc coś na pewno przyrasta mam tylko nadzieję że to są dobre przyrosty ;)

    ja mam termin na 1 czerwca no i wczoraj zaczęły się leciutkie jakby mdłości - bardzo leciutkie... w pierwszej ciąży miałam tylko mdłości bez wymiotowania, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie :)

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Hooney Przyjaciółka
    Postów: 117 49

    Wysłany: 1 października 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette, ja już miałam pierwszą wizytę, w Medicover więc też bez USG, ale dostałam skierowanie i pierwsze mam 12 października :)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgfeipk3wz.png

    hchygov3q28aqgz8.png

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 1 października 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    I ja do Was dołączam. 26 września, 3 dni przed spodziewaną @, zrobiłam test i ku mojemu zdziwieniu ujrzałam dwie krechy :) Zdziwieniu- bo staraliśmy się o drugie dziecko 2 lata i 8 miesięcy i już powoli traciłam nadzieję...
    Wg OM termin mam na 5 czerwca.

    Beta z 29dc wyszła 96,6, dwa dni poźniej 241,1. Chyba nie jest źle? Dzisiaj byłam po dodatkową receptę na duphaston u mojej lekarki i przy okazji zrobiła mi USG. Widać 2 mm pęcherzyk.

    Szczerze mówiąc to świruję jak nie wiem co. Zrobiłam chyba z 8 testów, dzisiaj znowu poleciałam na betę i progesteron. Chyba sama nie wierzę, że wreszcie się udało i że wszystko będzie OK.


    Ariette1983, Maltusia lubią tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 1 października 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szczerze mówiąc to świruję jak nie wiem co. Zrobiłam chyba z 8 testów, dzisiaj znowu poleciałam na betę i progesteron. Chyba sama nie wierzę, że wreszcie się udało i że wszystko będzie OK.[/QUOTE]

    miałam podobnie że robiłam kolejne testy - nawet dziś zrobiłam ;) masze piękny przyrost bety - na pewno będzie dobrze - bądź dobrej myśli i uwierz że to się dzieje naprawdę :)

    Oleśka11 lubi tę wiadomość

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 1 października 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    miałam podobnie że robiłam kolejne testy - nawet dziś zrobiłam ;) masze piękny przyrost bety - na pewno będzie dobrze - bądź dobrej myśli i uwierz że to się dzieje naprawdę :)[/QUOTE]

    Dzięki za miłe słowa :) siedzę właśnie jak na szpilkach i czekam na wyniki. Jeśli teraz będą OK to obiecuję sobie, że zostawię temat w spokoju. Na zasadzie będzie co ma być :) w przyszłym tygodniu mam przyjść na USG i wtedy się okaże czy maluch rośnie i czy serducho bije.

    gann3e3k131pma53.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 1 października 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    ja mam jutro pierwszą wizytę u gina, ale bez usg bo u mnie lekarz nie ma go w gabinecie (jestem w wawie w luxmedzie i chyba tu tak mają że nie ma usg w gabinecie) w sumie to dobrze bo na usg to jeszcze za wcześnie - kiedy planujecie pierwsze usg?
    U mnie pierwsze USG będzie w 12 tygodniu ciąży (mieszkam za granicą). Bety nie robiłam ani razu, ani w tej ciąży ani w pierwszej :)

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • trójeczka Znajoma
    Postów: 24 19

    Wysłany: 1 października 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wynik bety z dziś: 69,3.

    dziękuję Wam za krótką wspólną podróż przez ciążę. mam nadzieję, ba, jestem pewna, że to wyczerpało limit nieszczęść na tej grupie i Wasze maluchy pojawią się na świecie najwcześniej w połowie maja, będą zdrowe, radosne i będą wnosiły do Waszego życia mnóstwo radości (a oprócz tego: nieprzespane noce, upaćkane kaszką buźki, odcisk małej łapki na ścianie...)

    proszę o wypisanie mnie z pierwszej strony bez adnotacji "mama aniołka" czy coś w tym stylu. niech taki wpis nie straszy niepotrzebnie innych wchodzących na forum :)

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 1 października 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Wyglada na to że też będę czerwcowa mamą. Według owu dzisiaj 5t1d a om 7t2d. Owulacja miałam prawdopodobnie 16.09. Test wieczorem w sobotę pozytywny. Dzisiaj beta i progesteron. Czekam na wyniki :)
    Pozdrawiam

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 1 października 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trójeczka wrote:
    mam wynik bety z dziś: 69,3.

    dziękuję Wam za krótką wspólną podróż przez ciążę. mam nadzieję, ba, jestem pewna, że to wyczerpało limit nieszczęść na tej grupie i Wasze maluchy pojawią się na świecie najwcześniej w połowie maja, będą zdrowe, radosne i będą wnosiły do Waszego życia mnóstwo radości (a oprócz tego: nieprzespane noce, upaćkane kaszką buźki, odcisk małej łapki na ścianie...)

    proszę o wypisanie mnie z pierwszej strony bez adnotacji "mama aniołka" czy coś w tym stylu. niech taki wpis nie straszy niepotrzebnie innych wchodzących na forum :)

    Bardzo, bardzo mi przykro :(

    gann3e3k131pma53.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ