Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana ja tylko pije wode z cytryna lub wode od ponad 2 lat ,kiedys czesciej mialam zapalenie pecherza ...

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skąd u Ciebie to zapalenie pęcherza?

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och zebym to ja wiedziala , ale kiedys czesto nawet miewalam ...przeczytalam dzisiaj ciekawa rzecz "ze zapalenie pęcherza jest tez nazywane zapaleniem miodowego miesiaca ,gdyz moze to byc problem czestego kochania sie " zaskoczylo mnie to ale u nas by sie zgadzalo , albo jakas bakterie zalapalam ..trudno powiedziec...

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to życzę żeby szybko minęło, a może twój partner ma jakąś bakterie którą Ci nieświadomie przekazuje i stad te ciągle zapalenia pęcherza?

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie , z nim mam pierwszy raz ..ale wczesniej z innym mialam ciagle zapalenia i grzybice..z nim nie mam , albo jestem tak wrazliwa ..

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może po prostu masz predyspozycje do zapaleń pęcherza, współczuję Ci bo wiem że to jest mega uciążliwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda
    Popatrz :-) suwaczek podpowiada, że właśnie skonczyłaś 5 tyg ciąży :-)
    Jeszcze tylko 7x tyle i spotkacie się ze swoim Maleństwem <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana
    A jak samopoczucie?
    Wnioskując, ze nie "chwalisz" się sensacjami żołądkowymi, zakładam, że ich nie ma ;-)
    Maleństwo grzecznie siedzi ;-) i rośnie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak
    Wszystkiego najlepszego dla Janeczki i dla rodziców z okazji ukończenia 7 miesięcy ;-)
    Pewnie jeszcze wypoczywacie, więc moc radości, pogody i relaksu ;-)

    icoxeukqktp4_t.jpg

    nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jakieś rewolucje są,żołądek mi nie pracuje i boli, ale to chyba nie jest związane z dzidziusiem tylko coś strasznie ciężkiego zjadłam:( nie wiem co mogłabym zjeść żeby się ruszył, może zsiadłe mleko?

    Sto lat dla Janeczki!!!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak, ja tez gratuluje 7 miesięcy ;)
    Zdroweczka dla Janeczki!!
    I duzo uśmiechu :)

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyte mam wyznaczona na 9.10.15 wiec juz wtedy uslysze bicie serduszka mam nadzieje..
    Diamonds suwaczek mowi ze 5 tydz ale to od ostatniego @ a ja jeszcze wtedy nie bylam w ciazy ? wg testu ktory robilam wyszlo ze 3 tydz i to by sie zgadzalo ze koniec 3 tygodnia

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki juz dzis mniej boli pecherz , ale niestetyy musialam wziac jedna tabletki 2 bo az zwijalam sie przy robieniu siusiu..dzisiaj juz nie biore ...no i narazie ceblibat (ach to najgorsze ):-)

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda to oby już było lepiej z tym pęcherzem.

    Dziewczyny a co u was?jak tam walka z katarem itp. piszcie co tam wasze małe skarby umieją już robić,albo jakie nowe bunty mają:)

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki udana..a ty jak sie czujesz ?

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już lepiej, żołądek zaczął pracować. Wygłodziłam się a teraz jem coś lekkiego:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super udana , nasze mamuski chyba bardzo zajete swoimi pociechami :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bereda11 wrote:
    wizyte mam wyznaczona na 9.10.15 wiec juz wtedy uslysze bicie serduszka mam nadzieje..
    Diamonds suwaczek mowi ze 5 tydz ale to od ostatniego @ a ja jeszcze wtedy nie bylam w ciazy ? wg testu ktory robilam wyszlo ze 3 tydz i to by sie zgadzalo ze koniec 3 tygodnia

    Suwaczek odlicza dobrze ponieważ to od @ liczy się wiek ciąży :)
    Pierwszy tydz to zwykle przygotowanie pęcherzyków, endo itp
    Potem drugi tydz owulacja
    Trzeci to zwykle wędrówka Zygotki do endo i zagnieżdżenie
    Czwarty dalszy podział Zygotki itd
    Więc dla ginekologa będziesz w ciąży tak jak wskazuje suwaczek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana
    A może Kropek ma swoje smaki i kiedyś nic by Cię nie ruszyło a teraz a i owszem ;-)
    Grunt, że przeszło ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda
    Dobrze, że pęcherz już mniej boli.
    W ciąży nie trudno o zapalenie pęcherza i kłopoty z nerkami.
    Oby omijały Was wszelkie choroby szerokim łukiem.

‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ