Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 14 września 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida nie , jeszcze nie bylam w tym tyg pojde na bank do gp ..ja mysle ze mnie to ominie (pawie )i te inne ale ha ha ha czekaj jak bede tu o tym pisala i sie uzalala nad soba

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie mdłości zniknęły, ale powrócił ból piersi, piecze aż pod pachami. Nie mam dużych piersi a czuję taki ból jakbym miała wielkie balony,biustonosza nie mogę nosić, ale bez też jest źle bo mi bluzka obciera, kupiłam sobie top może w tym będzie lepiej. Pomimo moich narzekań i tak się cieszę maleństwem w brzuszku bo dla niego/niej wytrzymam wszystko:)

    nick nieaktualny, bereda11, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna
    Dawałas wcześniej Maciusiowi Wit c i wapno na przeziębienie prawda
    5 kropli Wit c i 2,5 ml wapna. Tak to było ? Co prawda ostatnio w aptece farnaceutka oznajmiła, że młodzi lekarze odchodzą od podawania wapna, ale ja mam jeszcze starą lekarz i u nas na przeziębienie się sprawdziło więc nie ma co psuć ;-)

    Chodzi mi o to, czy orientujesz się czy można teraz podać więcej Wit c i wapna czy zostać przy tamtych dawkach?
    Nie chcę iść do przychodni, bo bankowo stamtąd coś przyniesie. A jest katar wodnisty, być może z ząbków.
    Ale zestaw Wit c+ wapno raczej nie zaszkodzi tym bardziej o takiej porze roku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamonds,
    Ja daje Cebion 2x3 kropelki i mam krople do nosa, ale woda i tak leci :/ to od rodzinnego dał mi ostatnim razem.
    O wapnie nie pomyślałam :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaminek nigdy dość:)

    A ja miałam dziś znowu bliskie spotkanie z kibelkiem,ale to było przed śniadaniem więc tylko albo aż mnie pociągało, ,myślałam że mi wszystkie wnętrzności wylecą. Teraz zjadłam i jak na razie jest ok:)

    Miłego dnia:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Królik Bystrzak (ginekolog) byłby z Ciebie dumny Udana i z Ktosia <3
    On mówił, że im więcej tym lepiej takich wrażeń ;-) znaczy, że Ktoś jest silny i nie da się wygonić :-)

    Ale co prawda, to prawda, że nie jest to przyjemne :-/
    Ale da się przeżyć :-)
    Choć na czczo to ohydne ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Diamonds,
    Ja daje Cebion 2x3 kropelki i mam krople do nosa, ale woda i tak leci :/ to od rodzinnego dał mi ostatnim razem.
    O wapnie nie pomyślałam :/

    Czyli można więcej tej witaminy.
    A psikadło do nosa mam nasivin ale wytrzymam się, bo to obkurcza naczynka i długo nie da się tego przecież stosować.

    Na razie uruchomiłam katarek ;-) o dziwo nie protestuje :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ...duzo sil dzisiaj zycze ciazowym i mamusiom :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też jestem z nas dumna:) niech maluszek rośnie, i niech daje popalić mamie, mama silna zniesie wszystko:)

    bereda11, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana ale ty jestes juz wyzej w ciazy wiec masz prawo juz miec jakies objawy ja to jeszcze nie bardzo bo wczesnie bardzo ...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Czyli można więcej tej witaminy.
    A psikadło do nosa mam nasivin ale wytrzymam się, bo to obkurcza naczynka i długo nie da się tego przecież stosować.

    Na razie uruchomiłam katarek ;-) o dziwo nie protestuje :-)

    Niezle :) katarek jest pod odkurzacz, prawda?
    Moja niekoniecznie lubi odkurzacz i suszarke, a podobne każde dziecko lubi :D
    Ale tak razem odkurzalysmy ostatnio, ze usnela ;) ha ha

    Krople mam te same co Ty ;) i tez stosuje sporadycznie, już tylko w ciężkich chwilach, bo na ulotce jest tak, jak mówisz ;)

    Pan pielęgniarka kazał przeczekać- marne pocieszenie :/

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udana wrote:
    No to ja też jestem z nas dumna:) niech maluszek rośnie, i niech daje popalić mamie, mama silna zniesie wszystko:)

    To prawda ale te moje objawy to nic przy tym co dziewczyny przeżywały. No u Ciebie dopiero mogą się zacząć albo i nie:)

    A mamusiom i dzieciaczkom życzę oby te katarki minęły szybciej niż za 7 dni:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 12:33

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bereda11 wrote:
    udana ale ty jestes juz wyzej w ciazy wiec masz prawo juz miec jakies objawy ja to jeszcze nie bardzo bo wczesnie bardzo ...

    No niektóre kobiety nawet nie przypuszczają że są w ciąży w 34 dc jak Ty jesteś :-)
    U Ciebie Ktoś dopiero mości sobie domek :-)
    Także spokojnie :-)
    Na Ciebie tez przyjdzie czas.
    Udana, też pisała jeszcze nie dawno że nie ma dolegliwości ;-) no to już ma ;-)

    nick nieaktualny, bereda11, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida,
    Moje drugie lubi wszystko elektryczne :-)
    Wszelkie szumy są wskazane.
    Bo w pierwszych tygodniach nawet zasypiala przy dźwięku odkurzacza z YouTube :-)
    Więc Katarek podłączony do odkurzacza nam nie straszny :-)

    Za to starsza bała się wszystkiego. Był płacz i panika przy suszarce, maszynce do mielenia, blenderze czy mikserze!!!
    Dopiero jak miała dwa lata kupiliśmy odkurzacz taki cichszy.
    Bo zwykły musiał być darowany w spadku. Nie dało się przy niej odkurzyc
    Więc szczotka i do przodu ;-)
    Tak to u nas wyglądało :-)
    A teraz ale od niedawna skończyły się z tym problemy i mikser obsługuje sama :-) (prawie sama ;-) )

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frozenko,
    Moja pierwsza lubi wszystko co sie stukac(bez zbereznych skojarzeń) :P
    Wszystkie halasy, zwłaszcza z tata w kuchni i wszystkie piłki sa super :)
    Odkurzacz jej nie przypadł do gustu (ale sam odkurzacz chyba bardziej niż hałas), ale ja nie wnikam. Biorę ja obok siebie i za chwile jest już dobrze :) trudno trzeba sie uczyć ;) a na tej chacie mamy okropna wykładzine pod każdym względem, to odkurzanie trwa pol wieku za każdym razem :P

    A moje drugie....pierwsze wyszkoli i powie co i jak :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie zastanowić to na tym wątku wiekszosc Dziewczyn miała okropne mdłości i dość długo trwały. Te, które nie miały, to cała ciąże czuły sie super i chyba, po prostu nie miały nigdy takich drastycznych sytuacji :)
    Udana jest pierwsza, ze cos ma i nie ma i znowu ma i nie ma :)

    Ale na tej podstawie związku z plcia tez nie można zauważyć :) jedynie tyle, ze wiekszosc to dziewczynki :)

    Udana, a Ty chcesz sprawdzać plec teraz (jak bedzie widać), czy niespodziankę sobie robicie?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co , ja to bym chciala chlopca a moj P mowi caly czas ze On wie ze to dziewczynka bedzie ...skad on to wie ? ja ja nawet nie wiem ha ha

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 15 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki , mam okrutne zapalenie pęcherza i juz nie daje rady ,zurawina nie pomaga ..co do furaginy opinie sa podzielone ..a do wizyty jeszcze bardzo daleko

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że chcielibyśmy wiedzieć, mam nadzieję że na najbliższej wizycie lekarz już coś zauważy:)

    Bereda ja miałam bakterie w moczu to mi lekarz przypisał antybiotyk Amotax i 3 razy dziennie żurawit to bez recepty i powiem Ci że mi pomogło,a no i dużo pić wody z cytryną, bo to ciągłe sikanie i pieczenie było nieznośne. Ostatnio znowu zaczęło mnie pobolewać więc biorę teraz sam żurawit i jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bereda11 wrote:
    wiecie co , ja to bym chciala chlopca a moj P mowi caly czas ze On wie ze to dziewczynka bedzie ...skad on to wie ? ja ja nawet nie wiem ha ha

    A mój M mówi że u nas będzie chłopak:)a ja że dziewczynka:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ