Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mój M jest bardzo opiekuńczy,czasami aż za bardzo i szybko zmienia zdanie:)
    Od 10 sprzatamy i powiem wam że jest masakra,ja już padam z nóg, obiad robie w nowej kuchni ale jeszcze na starym sprzęcie:)M czyści jeszcze łazienkę,no i z grubasza będzie porządek,ale co tu sie działo to ojjjjjj
    pewnie do końca roku bedziemy zyć w takiej prowizoryczniej kuchni bo dopóki meble sie zrobią to minie troche czasu, najgorzej że zlew jest niepodłączony i naczynia musimy myć w łazience;/ moze uda nam się na razie podłaczyć ten stary (bo nowego brak)

    Maluszek pewnie zdziwiony co ta mama tak lata,wiecznie siedzi nic nie robi a dziś ciągle lula:)

    Merida ja tez w taką desczowa pogode lubie pod kocykiem z ksiązką:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho
    Dziś był leniwy dzień ale to dlatego że bardzo senna pogoda, a w nocy źle mi się śpi, niewygodnie, kręgosłup boli no i brzuszek co raz większy.jak leżę na lewym boku to mam wrażenie ze przygniatam główkę maluszkowi, wiem ze trzeba spać na lewym boku tak robię , bo na wznak się już nie da.

    A co u was?
    Merida szczęśliwego lotu życzę!
    Diamonds jak tam zdrówko?
    Bereda a u Ciebie co słychać? Rosniesz trochę? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju
    Merida, przecież Wy dopiero przyleciałyście! A jutro już powrót?!
    Gdzieś mi czas leci ostatnio, że na nic go nie mam.
    Może za słabo zorganizowana jestem.
    Albo przesilenie zimowe i organizm się poddaje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana ;-)
    Na zdrowie na ten czas nie narzekamy ;-) nie jest źle.

    Ja ponad 5 tyg temu miałam niby pierwszą @ i cisza. Krótkie to było i czytałam, że to mogło być jakieś krwawienie niekoniecznie @ ? Przez karmienie organizm nie wie jak ma się wyregulować ?
    Ciekawe, czy któraś też tak miała?muszę się zapisać na przegląd ;-) może Królik Bystrzak coś poradzi.
    A zapewne powie, że przyjdzie czas to samo się naprawi ;-)

    nick nieaktualny, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana
    Ty z tego co pamiętam jutro o 13 masz spotkanie z Maluszkiem uparciuszkiem ;-) więc za Was trzymamy kciuki :-) za pomyślne badanie i same dobre wieści.
    Ciekawe czy już w przybliżeniu Ci powie jak duży jest pływaczek ;-)
    Ile waży? Czy zapowiada się na dorodną dzidzie czy okruszka jak Mamusia :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bereda
    A u Was nadal bezobjawowo?
    Szczęściara :-)

    już weszliście w drugi trymestr więc czas goni.
    Zaczynasz myśleć o jakiś zakupach? O pokoiku, kolorach, no wiesz.
    A może już jakieś śpioszki wpadły do torby tak przy okazji ;-)

    A nie pamiętam czy pisałaś? Rodzina już wie? Wspominałaś, że przy okazji ślubu nie mówiłaś głośno o ciąży co by nie zabrać młodym ich dnia ;-) Czy gwiazdkowy prezent będzie dla reszty rodzinki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Jeju
    Merida, przecież Wy dopiero przyleciałyście! A jutro już powrót?!
    Gdzieś mi czas leci ostatnio, że na nic go nie mam.
    Może za słabo zorganizowana jestem.
    Albo przesilenie zimowe i organizm się poddaje.


    Czas zapiernicza, niestety :/
    Jutro już wracamy.
    Kto, jak kto, ale Ty jestes dobrze ogarnieta, tylko w napiętej grafiku znajdź 6 minut dla nas przed snem ;)
    Jestes ważnym członkiem/ czlonkinia tego zgrupowania ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana, o której trzymać kciuki jutro?
    My startujemy wieczorem ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frozenko!
    5 tyg temu??? Mi sie wydawało, ze max 3!
    Idź do Bystrzaka, obys nie zdziwila sie tak, jak ja ;)
    Chociaż Ty ciagle cycujesz ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida
    Ale co się zdziwiłaś? Nie jestem w temacie :-/
    Jest Kropek ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Merida
    Ale co się zdziwiłaś? Nie jestem w temacie :-/
    Jest Kropek ;-)


    Ha ha! Nie ma kropka i mogłam se smigac, jak i ile chce bez obaw, bo podwozie miało wakacje na maxa ;) nawet nie myślało, by wrócić do pracy, więc o Kropku nie ma mowy na tym etapie.
    Jutro odbieram resztę wyników (LH) i odnośnie co tam wyjdzie- zdecydujemy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 23:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamonds nie bądź taka surowa dla siebie, właśnie Ty jesteś przykładem bardzo dobrze zorganizowanej mamy dwójki dzieci:) szacun!
    Jak przestaniesz karmić pewnie wtedy @ zawita na dobre, ale na przegląd pójść nie zaszkodzi;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo ciekawa jak tam maluszek się rozwija i co ma między nóżkami;)
    A dziś dla odmiany przytulił kibelek przed śniadaniem:/
    Wczoraj sąsiad podłączyl nam stary zlew i to chyba przez ten zapach tak mnie pogonilo, jakaś wilgoć czy coś nie mogę do kosza się dostać bo nawet na bezdech mnie rzuca.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Udana, o której trzymać kciuki jutro?
    My startujemy wieczorem ;)

    A my startujemy o 13:)
    Ty daj znać jak wyladujecie!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana na moim zegarki 13:25!
    Cos mi mówi- chłopak ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida zgadlaś:) chłopak jak nie wiem co;) mam zdjęcie siusiaka;) ciesze się bardzo bo to synuś mamusi jest ah..
    Najważniejsze ze jest wszystko ok waga 305 gram ,serduszko głośno biło piękny dźwięk;) ah jak ja kocham to moje dzieciątko♡
    Mój M szczęśliwy;) reszta rodziny pewnie będzie trochę zawiedziona bo u nas same chlopaki tylko jedna dziewuszka jes
    Ale najwazniejsze zeby zdrowe o!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Udana ;-)
    Super, że Syn współpracował ;-)
    Niewielu tu było chłopców więc podnosicie statystykę wątku :-)
    Super, że wszystko w porządku.
    No i Zuch waży już prawie 1/3 torebki cukru :-)

    Świetnie.
    Możesz zacząć szaleć na zakupach :-)
    A siostrzyczka będzie druga.
    Fajnie jest mieć starszego brata ;-)

    nick nieaktualny, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to byłby najlepszy scenariusz syn a druga córcia;) starszy brat jest extra, wiem bo mam;)
    A na wątku więcej dziewczynek to jeszcze u Beredy będzie chlopak i się trochę wyrówna;)

    bereda11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ubranek to pewnie dużo dostane ich w spadku;) ale coś nowego mój malutki tez będzie miał;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana bedzie krótko, ale GRATULUJE!!!!!! ;)
    Musze sie zbierać, więc nadrobie z innego kraju ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ