Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 24 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialena wrote:
    Witam :)

    Dołączam do czerwcoweczek :)
    Według OM termin na 28.06. Gdyby Maluch urodził się o czasie to mielibyśmy z mężem cudowny prezent na 4 rocznicę ślubu, która mamy 23 czerwca :)

    Krótko o mnie: Mam na imię Magda, mam 25 lat, jestem mamą niespełna trzyletniego przedszkolaka Bartusia ( ur. listopad 2012).
    W lipcu tego roku ppronilam samoistnie wczesna ciążę. Mam nadzieje ze tym razem wszystko będzie w porządku.

    Witamy i trzymamy kciuki żeby tym razem się udało! :)

    P.S. na mam termin na 15 czerwca czyli w naszą trzecią rocznicę ślubu :P

    Magdzialena, Helen lubią tę wiadomość

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 24 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, ale przynajmniej zobaczyłam, że bąbelek jest umiejscowiony wygodnie w macicy. Na serduszko jeszcze muszę poczekać. Niestety nie dała mi zaświadczenia lekarskiego o ciąży, ale i tak zamierzam oznajmić w poniedziałek szefowej o swoim stanie. Następna wizyta 02.11. u innego gin, bo jeszcze się nie zdecydowałam do kogo będę teraz chodzić.

    nick nieaktualny, Helenucha Klucha, Paula222, Helen, Zołzi, bloodflower, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Jestem po wizycie. Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, ale przynajmniej zobaczyłam, że bąbelek jest umiejscowiony wygodnie w macicy. Na serduszko jeszcze muszę poczekać. Niestety nie dała mi zaświadczenia lekarskiego o ciąży, ale i tak zamierzam oznajmić w poniedziałek szefowej o swoim stanie. Następna wizyta 02.11. u innego gin, bo jeszcze się nie zdecydowałam do kogo będę teraz chodzić.
    Na nastepnej wizycie juz na pewno zobaczysz <3.
    Wazne ze fasolka dobrze sie zagniezdzila :)

    kirys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialena witamy i gratki :* a skad jestes?

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 24 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) Podle się dziś czuje i co chwilę biegam modlić się do porcelanki dlatego dziś się specjalnie nie udzielam ;)

    Witam wszystkie nowe mamusie nudnych ciąż wam życzę! :)

    Kourtney ja jestem z Gdyni ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Agatka86 Debiutantka
    Postów: 13 23

    Wysłany: 24 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warszawa ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0d1ycsqvgct011bb.png
  • Magdzialena Przyjaciółka
    Postów: 85 89

    Wysłany: 24 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Magdzialena witamy i gratki :* a skad jestes?
    jestem z Mazur- okolice Mrągowa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    n59y3e5e1d7c849d.png
    uwo9s65g39da5pw6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj przyszly mężus zabiera mnie dzisiaj do jakiejs mega restauracji :) Takze robie sie na bóstwo i wychodzimy ;)
    Mam nadzieje ze nie spotkam nikogo wyperfumowanego bo wszystko zwroce

    Helen, Helenucha Klucha, Kawokado lubią tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 24 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialena o to bliżej mnie :)

    Kourtney wooow zazdroszczę, my się wybieramy do kina i na kolację z okazji 3 rocznicy ślubu :)

    Kirys super że maleństwo jest w macicy :)

    Helen, kirys lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 24 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    A widzialas juz oba serduszka? Ile maja mm?
    Jeden miał 0.5mm a drugiego ciężko było zmierzyć bo się chowal ale wyszło ok 0.35mm. Oba serduszka bily:)

    Helen, nick nieaktualny, Paula222, madziak2202, bloodflower, nick nieaktualny, pinka425 lubią tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 24 października 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinka425 wrote:
    Wstępnie termin porodu na 18 czerwca. A jestem z Chełma. :-)

    Oo, ja pochodzę z Chełma :) a mieszkam od paru lat w Lublinie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 18:27

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 24 października 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    A moj przyszly mężus zabiera mnie dzisiaj do jakiejs mega restauracji :) Takze robie sie na bóstwo i wychodzimy ;)
    Mam nadzieje ze nie spotkam nikogo wyperfumowanego bo wszystko zwroce

    mój mąż też ma zakaz perfumowania się :P

    a macie już jakieś zachcianki? ja dzisiaj zjadłam tonę kapusty kwaszonej... i tak jak przed ciążą codziennie musiałam zjeść coś czekoladowego, tak teraz nie mogę patrzeć na słodycze.

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • Zołzi Przyjaciółka
    Postów: 95 81

    Wysłany: 24 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    no ja szlam z mych obliczec w 3tyg i 6dni.... i nie było pecherzyka i nic ....:( aa testy 3pozytywne teraz też Beta potwierdziła ... a on ani mnie nie poinformowal ze poleciałam za wcześnie nic a nic brak słów .. A niby specjalista jakiś tam...
    Mam nadzieje że bedzie dobrze trzymajcie kciuki proszę....

    aktualnie mam (4 tyg. i 4 dni) we wtorek wejde w 5tydzien mam nadzieje ze bedzie pecherzyk co:(

    Nie martw sie, wszystko w normie! :-) Ja byłam pierwszy raz w 4t1d i nic nie było widać. Lekarz stwierdził ze macica rozpulchniona wiec pewnie ciąża. Ale wtedy juz bylam po 2 betach i pozytywnym tescie ciazowym (cien cienia ale był! ). Teraz jak byłam 5t4d to był pecherzyk i zarodek, na serduszko za wczesnie. Ale za to wg pomiarow wiek zarodka zgadzał sie z wiekiem liczonym od OM. :-)

    201606207452.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 24 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha hehe propo zachcianek... Naszło mnie na jabłecznik, pogoniłam męża do sklepu i zjadłam całe 0,5 kg :D

    Helenucha Klucha, Helen lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 24 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja orzechy włoskie prosto z drzewa :-) Też nie mogę patrzeć na słodycze. Ostatnio zjadłam czekoladkę, bo byłam głodna, a nic innego nie miałam przy sobie.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 24 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie: czy dostalyscie zwolnienia z kodem B jeśli nie było widać jeszcze serduszka?

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 24 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz pękam w szwach :P

    DeLaCruz ja dostałam po pozytywnej becie z kodem B, tzn pęcherzyk był w macicy potwierdzony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 18:41

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Zołzi Przyjaciółka
    Postów: 95 81

    Wysłany: 24 października 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzialena wrote:
    jestem z Mazur- okolice Mrągowa
    Hej , ja z Pisza! :-)

    201606207452.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 24 października 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na zwolnieniu od rodzinnego bo dopadly mnie wymioty. W poniedziałek będę próbowała dostać się do mojego ginekologa i się właśnie zastanawiam czy nie za wcześnie na kod B..:/ rodzinna na hcg nawet nie spojrzała

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • mia6 Autorytet
    Postów: 419 773

    Wysłany: 24 października 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenucha Klucha wrote:
    mój mąż też ma zakaz perfumowania się :P

    a macie już jakieś zachcianki? ja dzisiaj zjadłam tonę kapusty kwaszonej... i tak jak przed ciążą codziennie musiałam zjeść coś czekoladowego, tak teraz nie mogę patrzeć na słodycze.

    Ja przed zajściem też codziennie coś słodkiego musiałam zjeść, a teraz w ogóle mnie nie ciągnie, co mnie bardzo cieszy :) a na kapustę miałam fazę wczoraj. Na drugie śniadanie ugotowałam sobie białą i zjadłam cały garnuszek, a na obiad kiszoną wcinałam ;)

    Helenucha Klucha lubi tę wiadomość

    ckai3e3kq5o7xu9o.png





‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ