Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bloodflower wrote:
    Witajcie, dobrze poczytac, ze wszystko sie dobrze rozwija.
    Ja sobie jakas taka faze wkrecilam, ze nie mam objawow, ze az dzis zrobilam test ciazowy....

    OJ Kochana tez ich nie mam i się martwie włąśnie tu rozmawiam z dziewczynami ale uspokoiły mnie troszkę że każda inaczej je przechodzi.
    Jest u Nas ok uwierz w to !
    Patutka tez ma ten sam tydz ciązy i tez nie ma objawów wiec nie jesteśmy same...

    bloodflower lubi tę wiadomość

  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    23sierpnia miałam, a ty?
    wczoraj tez miałam lekkie mdłosci, ale to dlatego bo byłam głodna, jak zjadłam, to miałam jeszcze się pomęczyłam z 15minut i przeszło :), a nie było za fajnie bo prowadziłam auto.
    Jejku co za pogoda...:/ u nas mleko, szaro, buro :(
    spać mi się chce, wchodzę w stan hipnozy.

    Ja mialam 17.08 wiec wczesniej troszke. w sumie to tydzien roznicy powinien byc. masz suwaczek wedlug lekarza czy stad?

    Kamenka lubi tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    oj bete juz robiłąm kochana
    a lekarza 3cia wizyta 10.11
    pierwszy wynik 22.10 - 1111.99
    drugi wynik 26.10 - 5626,75

    ;-)a pecherzyk 26.10 - 9mm z ciałkiem żółtym

    TY kiedy po wynik 2giej Bety?
    teraz czekam na wizyte 10 mam nadzieje ze bd juz serducho!
    TY kiedy po wynik 2giej Bety?
    Ja ide dopiero zrobic bete o 19, wynik bedzie kolo 20 :) troche sie denerwuje.... bo nie wiem czy bedzie wszystko dobrze...

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Ja ide dopiero zrobic bete o 19, wynik bedzie kolo 20 :) troche sie denerwuje.... bo nie wiem czy bedzie wszystko dobrze...

    wiem tez sie balam odbioru wyniku :( okropnie płakałam nic nie jadłam stres Masakra
    Ale trzymam kciuki za Cb bedzie dobrze

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:30

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Nie wiem Ja to chyba boje sie tak przez te cycki....
    Ale ze nie bola?
    Mnie troche bolaly pare dni i tez przestaly i teraz nic. Na to nie ma reguly

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 2 listopada 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przeszczęśliwa :D moje małe serduszko bije sobie 170 razy ma aż 15,1 mm :) wszystko jest dobrze rozwija sie prawidłowo :) zdjęcie wstawię później :) za dwa tygodnie powtórka założy mi kartę ciąży i da skierowanie na prenatalne :)

    nick nieaktualny, kirys, nick nieaktualny, Madzik84, Helen, Magda34, Magdzialena, Kamila ;), Andzia SM, Paula222, xpaulinax lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 wrote:
    Dziewczyny jestem przeszczęśliwa :D moje małe serduszko bije sobie 170 razy ma aż 15,1 mm :) wszystko jest dobrze rozwija sie prawidłowo :) zdjęcie wstawię później :) za dwa tygodnie powtórka założy mi kartę ciąży i da skierowanie na prenatalne :)

    jej gratuluje Pati!!!
    superrrrrrrrrrrrrr!!!!! Ciesze sie razem z Toba!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 wrote:
    Dziewczyny jestem przeszczęśliwa :D moje małe serduszko bije sobie 170 razy ma aż 15,1 mm :) wszystko jest dobrze rozwija sie prawidłowo :) zdjęcie wstawię później :) za dwa tygodnie powtórka założy mi kartę ciąży i da skierowanie na prenatalne :)
    Gratulacje :)

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis miałam ochote na rosołek nie wiem co mnie tak wzieło wiec sobie zrobiłam
    zjadłam aż dwie miseczki hehe ;-)
    teraz mi tak ślina zbiera sie w buzi ze tragedia ;/ metaliczny posmak jakiś czuje ....

    nick nieaktualny, wisnia11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    Dziewczyny dzis miałam ochote na rosołek nie wiem co mnie tak wzieło wiec sobie zrobiłam
    zjadłam aż dwie miseczki hehe ;-)
    teraz mi tak ślina zbiera sie w buzi ze tragedia ;/ metaliczny posmak jakiś czuje ....
    Ten metaliczny posmak to objaw ciazy ;)
    https://parenting.pl/portal/jak-ciaza-wplywa-na-twoje-kubki-smakowe

    Kamenka lubi tę wiadomość

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Ten metaliczny posmak to objaw ciazy ;)
    https://parenting.pl/portal/jak-ciaza-wplywa-na-twoje-kubki-smakowe

    no to jakies minimalne znaki daje ta ciaża ;-)

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 19:31

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też w pierwszej ciąży czułam metal. :)
    kamenka i dziewczyny nie mające na razie objawów... nie martwcie się że nie ma i nie cieszcie się jeszcze bo mogą was jeszcze dopaść ;P zazwyczaj w pierwszej ciąży objawy pojawiają się ok 8 tygodnia więc jeszcze wszystko przed wami. :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    też w pierwszej ciąży czułam metal. :)
    kamenka i dziewczyny nie mające na razie objawów... nie martwcie się że nie ma i nie cieszcie się jeszcze bo mogą was jeszcze dopaść ;P zazwyczaj w pierwszej ciąży objawy pojawiają się ok 8 tygodnia więc jeszcze wszystko przed wami. :)

    tak tylko ze to moja druga ciąża ;)
    ale przy pierwszym dziecku tez nie mialam objawów wiec może taki moj los :)

    wisnia11 lubi tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    To znaczy bolą Ale nie tak bardzo. Sa duze Ale nie tak bardzo napuchniete
    Patutka mnie też raz bolą a raz nie. nie ma reguły. w sobote jak zdjęłam stanik to myślałam że odjade a wczoraj nic nie czułam. tak naprawdę cycki będą nas boleć pod koniec ciąży jak mega urosną :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy u was znajomi juz wszyscy wiedza o ciazy?
    Bo u nas nadal tylko rodzice,moje dwie przyjaciolki i w pracy i w szoku jestem ze nikt noe puscil dalej famy :) chyba ze o tym nie wiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzielam sie za porzadki w szafie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest jakies ograniczenie w piciu rumianku w ciazy? Bo juz trzeci raz parze rumianek dzisiaj

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 2 listopada 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka to się ciesz kobietko że cię to ominie :)
    ja miałam mało objawów i raczej krótko bo 8-12 tc i tylko mdłości a co niektóre biedne dziewczyny z marcowych mamuś 2014 rzygały do końca :(

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ