Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda34 wrote:
    miluszka wrote:
    Tak prenatalne mam 27 listopada u gina, którego poleciła mi moja gin. U mojej gin kolejną wizytę mam jeszcze przed prenatalnymi, 24 listopada :-)

    Tez mam 27.11 prenatalne :) Wizyte u gin 4.12
    Oooo to fajnie :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Hania222 Przyjaciółka
    Postów: 101 123

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za slowa otuchy :)

    eiktk0s3jfkxfoh4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto maleństwo, jakość według mnie słaba, ogólnie na ekranie mało wyraźnie widać było, ale jak lekarz przyłożył głowicę do brzucha to podskoczyło, śmiesznie to wyglądało.
    Maluszek ma 4,22 cm i NT 0,8mm bodajże.

    http://iv.pl/images/24555588736211279981.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 20:34

    Kamila ;), miluszka, madziak2202, Magda34, Helen, Helenucha Klucha, nick nieaktualny, kirys, nick nieaktualny, xpaulinax, wisnia11 lubią tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Hania222 Przyjaciółka
    Postów: 101 123

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Oto maleństwo, jakość według mnie słaba, ogólnie na ekranie mało wyraźnie widać było, ale jak lekarz przyłożył głowicę do brzucha to podskoczyło, śmiesznie to wyglądało.
    Maluszek ma 4,22 cm i NT 0,8mm bodajże.

    http://iv.pl/images/24555588736211279981.jpg
    Gratuluje z calego serca!

    sylwiak lubi tę wiadomość

    eiktk0s3jfkxfoh4.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dolaczam do was :) teoretyczny termin mamy na 15 czerwca :) jesteśmy z Wrocławia :) w poniedziałek mamy wizyte juz sie niw moge doczekać

    Hania222, Magda34, Helenucha Klucha, nick nieaktualny, xpaulinax lubią tę wiadomość

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Oto maleństwo, jakość według mnie słaba, ogólnie na ekranie mało wyraźnie widać było, ale jak lekarz przyłożył głowicę do brzucha to podskoczyło, śmiesznie to wyglądało.
    Maluszek ma 4,22 cm i NT 0,8mm bodajże.

    http://iv.pl/images/24555588736211279981.jpg

    Gratulacje:)

    sylwiak lubi tę wiadomość

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Kredkaczarna :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Oto maleństwo, jakość według mnie słaba, ogólnie na ekranie mało wyraźnie widać było, ale jak lekarz przyłożył głowicę do brzucha to podskoczyło, śmiesznie to wyglądało.
    Maluszek ma 4,22 cm i NT 0,8mm bodajże.

    http://iv.pl/images/24555588736211279981.jpg

    <3 super!

    sylwiak lubi tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Juz wiem :)
    Ten ktory Ci wysle rozni sie wygladem od naszego ale w środku ma to samo...http://www.woda.com.pl/p1227,ro-top-csm-filtr-ro6-z-mineralizacja-wody.html
    Z tej samej stronki kupujemy wszystko na wymiane.
    Takze Polecam :)
    o dziękuję :) przekazuję mężowi do czytania :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak, ,Maluszka GRATULACJE wielkie :) <3 niech dzieciaczki rosną zdrowe :)

    miluszka, sylwiak lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Hej hej dolaczam do was :) teoretyczny termin mamy na 15 czerwca :) jesteśmy z Wrocławia :) w poniedziałek mamy wizyte juz sie niw moge doczekać

    Witaj:) Twoja pierwsza ciąża?

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Hej hej dolaczam do was :) teoretyczny termin mamy na 15 czerwca :) jesteśmy z Wrocławia :) w poniedziałek mamy wizyte juz sie niw moge doczekać

    Witam :) mam taki sam termin! Trzymam kciuki za udane podglądanie maleństwa :)

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    o dziękuję :) przekazuję mężowi do czytania :)

    Ok :) daj później znac co sadzicie.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • JajkoNiespodzianka Ekspertka
    Postów: 239 534

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane! Ja też mam termin na 15 czerwca, to moja pierwsza ciąża, na którą czekaliśmy ponad 2 lata... Spełniło się moje marzenie - pod sercem w końcu noszę naszego Okruszka!:)

    nick nieaktualny, Helenucha Klucha, Magda34, nick nieaktualny, HoniKa89, wisnia11, miluszka lubią tę wiadomość

  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania222 wrote:
    Witam, jestem po wizycie i serduszko pieknie bilo:) jestem bardzo szczesliwa , ale wiem ze badanie za 4 tyg bedzie wazniejsze i wtedy bede sie cieszyc pelna piersia, bo niestety przy ostatniej mojej ciazy ( utracona w ok 6 miesiacu) przeziernosc karkowa wyszla 5,7cm ..... ale poki co jestem pelna nadziei

    Oczywiście trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki kochana
    I bardzo mi przykro straty maluszka w 6 miesiacu. Co oznaczała taka poziermosx karkowa?

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka ale masz fajnego misia hihi
    Gratuluję udanych wizyt laski!
    Ja idę so lekarza jeszcze raz w poniedziałek. Pewnie mi opowie troche o moich blizniakach, i jak będzie wyglądało prowadzenie takiej ciąży.

    miluszka lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane. Nie odzywalam sie dzisiaj bo strasznie zle sie czulam. Brzuch mnie bolal i wyniotowalam prawie caly dzien. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z tego wszystkiego calkiem zapomnialam ze dzisiaj wkroczylam w juz 11tydzien :)

    miluszka, xpaulinax, aneczka2015 lubią tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus, no to będę trzymać kciuki :-)
    Kourtney, współczuję samopoczucia :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 22:46

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ