Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda34,beatas,HoniKa89,dais,kuleczka777 > Dziekuje Wam Dziewczyny za Wsparcie i słowa pocieszenia :*
    Jestem już po wizycie...
    Wyniki ocenił lekarz wszystkie na 6zplusem.
    Lekko podwyższone Leukocyty są spowodowane wirusem (wysypką)ktora obecnie przechodzę .
    Ciążą rozwija sie prawidłowo .

    Pozdrawiam

    nick nieaktualny, JajkoNiespodzianka, HoniKa89, jakka, Madzik84, beatas, kirys, Magda34 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. mozecie mnie usunac. moj 2 Aniolek jest w niebie
    Strasznie mi przykro :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wozkoe to ja mam kilka typow. Zdecydowalismy sie ze zainwestujemy wiecej w porzadny wozek zeby bylo do nasteonej dzidzi w przyszlosci :)
    Podoba mi sie najbardziej mima xari(bialy,bialo-czarny), quinny moodd(rozowy) , bugaboo buffalo albo cameleon3, orbit baby g2.
    Ktorys z tych napewno wybierzemy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie ciezko wybrac. Wozek bedziemy kupowac po 20tyg.
    http://iv.pl/images/06423272341605554620.png
    http://iv.pl/images/57694305101136937414.jpg
    http://iv.pl/images/75360813337757630715_thumb.jpg
    http://iv.pl/images/51313059886977448904_thumb.jpg
    http://iv.pl/images/85458907519027050866.jpg
    http://iv.pl/images/83381922524547059219_thumb.jpg
    http://iv.pl/images/28098685757221573742.jpg
    http://iv.pl/images/54699691483044901787_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 18:42

    Helen lubi tę wiadomość

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney moja siostra ma ten pierwszy różowy quinny, wygląda jak mercedes :-) Wymarzony dla małej księżniczki.

    nick nieaktualny, kamenkaa lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam ostatnio go tez na zywo. Po prostu jest cudowny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale tanie nie sa :(
    Zreszta nic nie jest tanie z nowych rzeczy dla dziecka. Male ubranka kosztuja oraktycznie tyle samo co do doroslych

  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. mozecie mnie usunac. moj 2 Aniolek jest w niebie

    Bardzo mi przykro i współczuję z całego serca :(

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney, różowy może się nie przydać przy kolejnej dzidzi:p ja zawsze chciałam czarny wózek i taki kupie niezależnie od płci:P model Black irony najbardziej do mnie przemawia i chyba nic lepszego nie znajde.. Nie wiem dlaczego, ale te orbit i bugaboo mi sie nie podobają, ale sa podobno bardzo wygodne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 19:10

    kamenkaa, Magda34 lubią tę wiadomość

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielov nie wiem czy dobrze kojarze ale pamietam ze ty chyba mialas dla coreczki ten quinymoodd. Tak? Masz go jeszcze? Czy sprzedalas? Jesli mozesz to napisz o tym wozku cos wiecej

  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Magda34,beatas,HoniKa89,dais,kuleczka777 > Dziekuje Wam Dziewczyny za Wsparcie i słowa pocieszenia :*
    Jestem już po wizycie...
    Wyniki ocenił lekarz wszystkie na 6zplusem.
    Lekko podwyższone Leukocyty są spowodowane wirusem (wysypką)ktora obecnie przechodzę .
    Ciążą rozwija sie prawidłowo .

    Pozdrawiam
    Kamenkaa, super!!! <3

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatas wrote:
    Kourtney, różowy może się nie przydać przy kolejnej dzidzi:p ja zawsze chciałam czarny wózek i taki kupie niezależnie od płci:P model Black irpny najbardziej do mnie przemawia i chyba nic lepszego nie znajde.. Nie wiem dlaczego, ale te orbit i bugaboo mi sie nie podobają, ale sa podobno bardzo wygodne!
    Ja wlasnie patrze na wyglad. Na te ktore mi sie najbardziej podobaja. A potem bede macac na zywo w sklepie. No i jeszcze opiniami sie bede kierowac

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. mozecie mnie usunac. moj 2 Aniolek jest w niebie
    Ojej :(
    Przykro mi :( Az mi łezka poleciała :(( Trzymaj sie kochana!!

  • beatas Autorytet
    Postów: 900 930

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Ja wlasnie patrze na wyglad. Na te ktore mi sie najbardziej podobaja. A potem bede macac na zywo w sklepie. No i jeszcze opiniami sie bede kierowac
    Ja niestety też:D a wiele osób narzeka na te quinny:/ a ja juz się tak zajawiłam, że żaden inny mi się nie podoba:d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 19:14

    w57vpc0zwhxsxpfc.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney jej jaki PIekny wózek normalnie sie w nim zakochałam !!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Kourtney jej jaki PIekny wózek normalnie sie w nim zakochałam !!!!!!
    Ktory?;)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena1991 wrote:
    hej dziewczyny. mozecie mnie usunac. moj 2 Aniolek jest w niebie
    Współczuję! Trzymaj się dzielnie.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatas wrote:
    Ja niestety też:D a wiele osób narzeka na te quinny:/ a ja juz się tak zajawiłam, że żaden inny mi się nie podoba:d
    No ja tez sie co nieco naczytalam. Glownie ze ta gondola jewt zbyt waska

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do trójkołowych wózków to mogę się wypowiedzieć narazie tylko z "pozycji" cioci. To skrętne kółko z przodu potrafi nieźle wkurzyć przy jeździe na wprost albo przy bujaniu w miejscu, tak do przodu, do tyłu i spowrotem. Ale nie znam się, jestem w tym temacie totalnie zielona, może i da się zablokować to kółko, żeby się nie skręcało.

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Magda34,beatas,HoniKa89,dais,kuleczka777 > Dziekuje Wam Dziewczyny za Wsparcie i słowa pocieszenia :*
    Jestem już po wizycie...
    Wyniki ocenił lekarz wszystkie na 6zplusem.
    Lekko podwyższone Leukocyty są spowodowane wirusem (wysypką)ktora obecnie przechodzę .
    Ciążą rozwija sie prawidłowo .

    Pozdrawiam

    Buziaki:)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ