X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • espoir Autorytet
    Postów: 4386 5554

    Wysłany: 20 kwietnia, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękna dekoracja! ❤️

    Syrenka gdzie pod namiot chcecie?

    ja ostatnio wpadłam na insta irenkaimarian - mam nadzieję, że to ja na starość 🙂

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4416 1872

    Wysłany: 21 kwietnia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, super! efekt elegancki!;)
    Ula ma rzuty, że na mnie wisi, a czasem bawi się sama. Za to jak są we dwie to się ostatnio dramat zrobił. nie mogą się dogadać, tłuką się i w ogóle niby do siebie lgną, ale tylko po to,żeby przed sobą uciekać.
    Espoir, ja też tak chcę że starym. Na emeryturze oby zdrowie pozwoliło. na razie zetknęłam, ale widać po nich taka szczera radość z życia. będę obserwować!
    Jeśli dobrze pójdzie, to jedziemy nad Balaton, ale nie wiem co i jak. Najpierw testujemy wyjazd do Czech na apartament, zobaczymy jak dojazd itd. Czy w ogóle przetrwamy w aucie 10 godz nawet na 2-3 razy. I wtedy będziemy planować. Ja bym chciała przez 2 tygodnie jakieś 3 miejsca. Coś z aquaparkiem,żeby dzieci się cieszyły, ale żeby było coś fajnego w okolicy. może jakieś góry.. Ale nie wiem co i jak. Muszę kupić dobry namiot, klamoty i to przetestować, rozkładanie, składanie.

    Dziewczyny ciągle wspominają Egipt, w ogóle uwielbiają wyjazdy i ciągle pytają kiedy gdzieś lecimy, ale Egipt to był dla nich urlop marzeń. Więc jak będziemy przy aquaparku to dla nich pełnia szczęścia.

  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4416 1872

    Wysłany: 21 kwietnia, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, super! efekt elegancki!;)
    Ula ma rzuty, że na mnie wisi, a czasem bawi się sama. Za to jak są we dwie to się ostatnio dramat zrobił. nie mogą się dogadać, tłuką się i w ogóle niby do siebie lgną, ale tylko po to,żeby przed sobą uciekać.
    Espoir, ja też tak chcę że starym. Na emeryturze oby zdrowie pozwoliło. na razie zetknęłam, ale widać po nich taka szczera radość z życia. będę obserwować!
    Jeśli dobrze pójdzie, to jedziemy nad Balaton, ale nie wiem co i jak. Najpierw testujemy wyjazd do Czech na apartament, zobaczymy jak dojazd itd. Czy w ogóle przetrwamy w aucie 10 godz nawet na 2-3 razy. I wtedy będziemy planować. Ja bym chciała przez 2 tygodnie jakieś 3 miejsca. Coś z aquaparkiem,żeby dzieci się cieszyły, ale żeby było coś fajnego w okolicy. może jakieś góry.. Ale nie wiem co i jak. Muszę kupić dobry namiot, klamoty i to przetestować, rozkładanie, składanie.

    Dziewczyny ciągle wspominają Egipt, w ogóle uwielbiają wyjazdy i ciągle pytają kiedy gdzieś lecimy, ale Egipt to był dla nich urlop marzeń. Więc jak będziemy przy aquaparku to dla nich pełnia szczęścia.

  • espoir Autorytet
    Postów: 4386 5554

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syrenka mnie właśnie nie tyle sam pobyt pod namiotem przeraża co dojazd na miejsce i te kilkanaście godzin w aucie...

    kiedyś tu była dziewczyna która drugi raz wybierała się do Włoch nad jezioro Garda, nie wiem czy to nie Chaos była... jak nasz czytasz to napiszesz mi namiary gdzie byłaś? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 10:37

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4416 1872

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Włoch też uderzymy, o ile nam się spodoba namiotowanie;) Chcesz już w tym roku? czy tak na przyszłość podpytujesz?
    Mnie przeraża jeszcze wrzask. Bo w apartamencie się dra, ale są sciany, a tu materiał i całe pole będzie miało nas dość. Moje dziewczyny są głośne. Już i tak jest lepiej, ale każdego dnia na pewno chociaż jedną awanturka wjedzie. I niby mam wywalone, bo to tylko dzieci i to normalne, ale...

  • espoir Autorytet
    Postów: 4386 5554

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje, że wszystkie dzieci będą hałasować... bardziej w nocy mi głupio, bo się Młody by budził.
    w tym roku nie, będę na samej końcówce w wakacje. a poza tym w tym roku odkładamy na tacierzyński Starego zamiast wycieczki 🫣 bo w UK jest tak, że na każde dziecko masz 18 tygodni bezpłatnego urlopu do wykorzystania do 18 urodzin dziecka, ale max 4 tygodnie na jedno dziecko w roku. więc robimy tak że Stary weźmie 4 tyg bezpłatnego na Bartka, 4 tyg bezpłatnego na Maćka, trzyma urlop na ten czas (5 tygodni) i 2 tygodnie płatnego tacierzyńskiego na Kajtka i będzie w domu 4,5 miesiąca za mną po porodzie 🤪 wróci do pracy dopiero w połowie lutego (w grudniu między Świętami i Sylwestrem tylko pójdzie).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 12:24

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4416 1872

    Wysłany: 21 kwietnia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wszystkie. Może mam pecha, ale gdzie się z moimi nie pojawiam, tam tylko one robią sceny. Albo po prostu u kogoś nie dostrzegam..
    Fajnie,że będziesz miała starego tak długo! Super, ten trudny początek, pewnie jakieś infekcje, bo to początek jesieni, przyda się tata do pomocy.
    Na kiedy dokładnie masz termin? idziesz pod noz 2 tygodnie przed?

  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ehhh życie mnie pochłonęło. Nie nadrobię wszystkiego.
    Kasia serdeczne gratulacje, niech Igusia zdrowo rośnie!
    U nas praca, dzieci, dom, choroby - życie.

    Karolina piękna dekoracja!

    KasiaC lubi tę wiadomość

    tm01qjv.png
  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy pod namiotem w zeszłym roku (jedną noc na próbę) i było całkiem fajnie ale wiadomo, że rok to przepaść u takich dzieci.

    tm01qjv.png
  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy dobrze pamiętam, że któraś z Was kupowała dla dziecka łóżeczko z firmy Luletto? Chciałam zapytać jak się sprawuje i jakiej jest jakości. Chciałam wymienić małej na coś większego bo ona dalej w łóżeczku ze szczebelkami - co prawda 140/70 ale jednak. Myślałam o czymś klasycznym (nie domek). Już byłam prawie zdecydowana na tą firmę ale jak zaczęłam oglądać zdjęcia to jako reklamowe wstawili z wystającymi śrubami, pękniętymi elementami także obawiam się jakiej są jakości skoro jako zdjęcie reklamowe wstawiają z niedoróbkami.

    tm01qjv.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 21 kwietnia, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy łóżko z Lulleto i jestem bardzo zadowolona :) tez mamy takie klasyczne - nie domek :)
    Nie ma żadnych wystających śrub ani uszkodzeń :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karolina a który model macie i z jaką wysokością nóg? Surowe drewno czy kolor. Sorki za ilość pytań ;-)

    tm01qjv.png
  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie sie jeszcze to podoba https://mukaki.pl/lozko-drewniane-biale-sebra-junior-grow?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=2961312303&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIpZ6f-4TUhQMVAEpBAh1r_A1SEAQYASABEgI42vD_BwE
    ale cena kosmos zwłaszcza, że materac dedykowany trzeba kupić.

    A właśnie a jaki materac kupowałaś ? Jakiej firmy?

    tm01qjv.png
  • Kryśka Autorytet
    Postów: 988 389

    Wysłany: 21 kwietnia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pisałam o tym łóżeczku z luletto ( powiększ sobie ostatnie zdjęcie https://luletto.pl/pl/p/Lozko-Basic-Classic/921) taka trochę antyreklama wg mnie.

    tm01qjv.png
  • KasiaC Autorytet
    Postów: 2307 1834

    Wysłany: 21 kwietnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, wyjątkowo cudna ta dekoracja. Jestem aż zszokowana ♥️

    Syrenka, z kolejnymi dziećmi jest problem, gdyż mąż chce poprzestać na coreczkach. a ja przyznam, nie mam zamiaru go namawiać na tak poważną rzecz jak kolejne dziecko. Przykro mi, że to ostatnie, ale jednocześnie jestem szczęśliwa, że mam je dwie a nie tylko jedną.

    Co do mojej psychiki to z 3 wieczory było źle. A generalnie jestem zachwycona, zakochana, zauroczona Igusia. No kocham nad życie i nie mogę przeżyć że dni uciekają i zaraz nie będzie noworodkiem 😄

    Co do Soni to trudna kwestia. Super się od początku zachowuje do Igusi. Podchodzi głaszcze ją , całuję. Do niczego jej nie namawiam a ona sama prosi by pomagać przy kąpieli czy przewijaniu. Wszystko mi podaje, pieluchy wyrzuca. Nawet kremem tyłeczek jej posmarowała 😄
    Natomiast z jej psychika chyba mimo wsio jest źle. Po pierwsze po powrocie ze szpitala z dwa dni było pełno afer. Teraz jest lepiej, ale nadal rozdrażniona. Częściej się złości i zaczęła krzyczeć jak ma napad szału czego wcześniej nie było. A najgorsze że ma regres sikania. Od listopada jest odpieluchowana a na noc gdzieś od stycznia. A teraz zaczęła sikać w nocy. Po 4 nocach założyłam pampersa i wstaje z mokrym. I na dodatek dzisiaj zaczęła sikać w majtki w dzień. I to 3 razy się zsiusiała. I widać że nie jest to złośliwe.
    Nie wiem do końca jak jej pomóc. Nie złoszczę sie o to sikanie. Nie narzucam nic z Igusia. Poświęcamy jej czas. Mam nadzieję że to minie. Chyba że macie złote rady ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 22:04

    age.png

    preg.png
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3884 1185

    Wysłany: 22 kwietnia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ale bajeczka :D

    Syrenka jestesmy w Hurgadzie hotel Serenity Fun City. Jutro powrot i niestety pobudka o 3...

    Pod namiot rewelacja. Mi soe juz marzy taki wyjazd od dawna ale teraz absolutnie bym nie pojechała ze wzgledu na wrzaski mikołaja w nocy. Jezeli spalibyśmy na polu z innymi ludzmi to by pobudził wszystkich. On sie musi ogarnąć jeszcze.. igusiowi dawałam cyc i był spokój no a tu noe da rady. Iguś zrobił sie bezobsługowy na 2 latka około ale Mikołajowi to raczej zajmie wiecej czasu. W przyszłym roku zaplanowaliśmy camping i pewnie padnie na Chorwację. Dojazd na dwie tury po 6h dziennie

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3884 1185

    Wysłany: 22 kwietnia, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach. A Twojemu staremu do bloga bardzo polecamy gimbala do telefonu. Kazda wakacje tym filmujemy. Super sprzet :) ekstra filmy wychodzą

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4252 1256

    Wysłany: 22 kwietnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir będzie super wsparcie na początek! Mega!

    A ja czuję się za stara na namiot 😅 chce się wyspać na wygodnym łóżku. Mieć przy sobie łazienkę.
    Kiedyś z koleżanką całe wakacje w namiocie. Nad morzem też byłam w namiocie 10 dni. Fajnie było.

    My w dłuższą podróż ruszymy do Danii. Nie wiem czy w tym roku czy następny. Tanie loty są ale z przesiadką. Wychodzi 12 godz. A za naszą trójkę w tej cenie i w tym czasie to pojedziemy naszym autem. Duży, komfortowy. Zatrzymamy się kiedy będziemy chcieli. Na miejscu nie będzie problemu z fotelikiem. Mały dobrze znosi podróże autem.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 22 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka wrote:
    Dzięki Karolina a który model macie i z jaką wysokością nóg? Surowe drewno czy kolor. Sorki za ilość pytań ;-)

    My mamy Basic Alto w kolorze drewna, nóżki 10 cm, rozmiar 180*90 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 11:24

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4712 3472

    Wysłany: 22 kwietnia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A materac zamawiałam z Hevea z poleceń Fizjomommy :) super się nam sprawdza :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 2324 2325 2326 2327 2328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ