X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3888 1185

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodka, taaak, uwielbiam jej treningi :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4253 1256

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi położna powiedziała że dreszcze są normalne. Myśle, ze to może tez być efekt wysiłku. Zimno mi na pewno nie było

  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani ja się piszę na przyszły weekend 😁🤪 Już nawet termin ze swoim ginem mam dogadany 😁 na niedzielę, bo wtedy ma dyżur

    Dani, ina-1409 lubią tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Chaos Autorytet
    Postów: 1131 612

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dreszcze miałam ale już po porodzie jak mi dali młoda na klatę. Z synkiem było identyko.

    Dzis w ogóle szykowałam się już do kąpieli, właściwie jedna noga byłam pod prysznicem, ale młoda upomniała się o cyca i tak nago do niej poszlam i na stojąco przystawiłam.. I nagle jak chlusnela ze mnie krew... Pisałam, że te odchody poporodowe mam mniejsze niż po pierwszym porodzie i nie wiem czy to teraz nie było wyrównanie czy podobny przypadek jak u Karoliny? Sporo się tej krwi wylało, nogi moje wygladaly jak z horroru. Dobrze że był stary to ogarniał na bieżąco.. Jutro idę do gina żeby zerknął czy wszystko tam ok. Wsytraszylismy się oboje🙄🙄

    I tym samym będę miała pierwsze samotne wyjście dalej niż do warzywniaka 😅

    3jvzg7rf8l045ugq.png
    ckai43r818gdn5mx.png
  • Niezapominajka5 Autorytet
    Postów: 3114 2603

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, brawo! Gratulacje mamusiu 💐

    Chaos, oby to były zwykle odchody. Może po prostu taka kumulacja?

    Akcja z krwawieniem może się zdarzyć nawet po cc i to sporo po porodzie.
    Przyjaciółka dostała krwotoku jakoś w 10-11 dobie po cc. Urodziła wcześniaka w 32tc i akurat była u niego w szpitalu jak niej chlusnelo. Zrobili jej łyżeczkowanie i transfuzje krwi, bo sporo jej straciła.
    Obserwuj się Kochana. Gdyby było gorzej, to jedz na IP.

    Tyle przeszliśmy, że wciąż nie wierzę, że Was mam..
    Nigdy się nie poddawaj, bo warto walczyć.


    km5sp07wycc10ujp.png
    Naturalsik ❤️
    wnid9vvjhnimte9l.png
    Po latach walki 💝
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4253 1256

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedwczoraj miałam gości, szwagierka z trójką nieznośnych pociech. Mój mały przy nich w ogóle nie spał w tym hałasie. Ale też ani razu nie zakwilił. Wczoraj był wręcz nieodkladalny. Zastanawiam się czy przeżywał tak ich wizytacje. Mam nadzieje, że dziś będzie lepiej. Już trzeci dzień przybieram się do regulacji brwi a paznokciami u stóp będę asfalt skrobać 🙈 chyba czas umówić się na pedicure bo boje się o swoją ranę jak zacznę się tak wyginać.
    Dziś w nocy odpadł kikut 💪

    Batylda lubi tę wiadomość

  • Batylda Autorytet
    Postów: 878 456

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, złapałam od rana stres, bo przy podcieraniu, kiedy z nadzieją sprawdzałam czy wyleciał czop, zauważyłam, że mam podbarwiony na różowo-czerwono śluz, ale nie galarowatej konsystencji jak wyobrażałam sobie czopa. I teraz pytanie: czy to normalne? Niepokoi mnie ten kolor trochę, czy mogę wstawić Wam zdjęcie?

    relgtv73ymxx11gn.png


  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1872

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batylda, wrzucaj. I się nie stresuj. Czop mógł odpaść wcześniej i nie zauważyłas.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batylda wstawiaj bez problemu.
    Miałaś może stosunek na noc albo jakiś większy wysiłek wczoraj?
    Pamiętam jak siostra przed porodem też coś takiego miała ale nie pamiętam czy miała jakoś stosunek czy coś ale wystraszyla się i pojechała na ip i ogólnie to po iluś godzinach urodziła ale położna jej później po czasie mówiła że miała czas i mogła spokojnie w domu dłużej siedzieć bo to poprostu się szyjka rozwierala czy coś takiego. W każdym razie myślę i mam nadzieję że u Ciebie to.dobra oznaka zbliżającego się porodu 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 07:48

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Batylda Autorytet
    Postów: 878 456

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wrzucam: https://naforum.zapodaj.net/36ea36d51e0d.jpg.html

    Kolor robi się coraz bledszy, czekam na rozwój sytuacji, bo jeszcze mam hipotezę że stary wczoraj za mocno pogmerał 🙄

    relgtv73ymxx11gn.png


  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i ja raz też tak miałam ale wyczailam później że to nie z pochwy tylko tam bardziej z tylu hemoroid o którym nie wiedziałam.

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batylda wrote:
    Dobra, wrzucam: https://naforum.zapodaj.net/36ea36d51e0d.jpg.html

    Kolor robi się coraz bledszy, czekam na rozwój sytuacji, bo jeszcze mam hipotezę że stary wczoraj za mocno pogmerał 🙄
    Trochę tego jest wiec ja obstawiam Twojego starego albo zbliżający się poród kciuki 💪

    Batylda lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie te seksy wogole nie działają eh... z rana był i co cisza A tam Wkurza mnie już to wszystko A to dopiero kilka dni starań o wywołanie A co wy inne macie powiedzieć jak tyle czasu próbujecie eh
    ..

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batylda u mnie tak zaczynało się odchodzenie czopa. ☺️🤞🏻

    W temacie czopa…. 😂
    Dzisiaj znowu wypadł ze mnie gigantyczny kawał podbarwiony krwią i to właśnie taką świeżą, plecy bolą jak na okres - krótko mówiąc zapłonęła we mnie nadzieja, że w końcu urodzę tego dzidziora! 💪🏻
    W końcu dzisiaj taka ładna data…. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 09:10

    Batylda, slodka100, NatkaZ, Sumireguska, Dani lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Mala_syrenka Autorytet
    Postów: 4418 1872

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest tego na tyle dużo,żebyś się musiała martwić. Pewnie szyjka się rozwiera i podkrwawia.
    Słodka, ja do terminu cc próbowałam wykurzyć mała. Piłka, stary wyeksploatowany, wiesiołek, sprzątanie, spacery. I nic. Malin nie piłam tym razem. Te wszystkie sposoby nie działają i tyle. Tylko my czujemy się z tym lepiej,że robimy wszystko,taki komfort psychiczny;D
    Kiedyś myślałam,że to takie proste. Raz seksik i w nocy poród. Jaaasne;D

    Batylda, slodka100, NatkaZ, Dani lubią tę wiadomość

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala syrenka mi się wydaję, że to może i coś przyspieszy ale tylko jeśli coś faktycznie miałoby się dziać samo z siebie . 🤷🏻‍♀️
    Bo jeśli nic tam nie jest gotowe to niczym tego dziecka nie da się wyciągnąć. 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 08:04

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Batylda Autorytet
    Postów: 878 456

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ostatni raz widziałam krew na samym początku ciąży i spanikowałam 🙈 może coś z tego będzie, ale się nie napalam, Noelle, masz pierwszeństwo 🤪

    relgtv73ymxx11gn.png


  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tj mówicie dziewczyny pewnie nieliczne przypadki kobiet co coś tam zrobiły z magicznych rzeczy na przyspieszenie porodu i akurat zaskoczyło. No ale tak dla nas to lepsze niż nie robienie niczego taki komfort psychiczny ale również ja wiem że dzięki takim zabiegom rozwarcie coś tam postępuje bo miałam tak 2x w ciazy więc nic na marne bo chociaz przygotowujemy ciało do porodu żeby sprawniej szło. Nie bez powodu ginekolog i położna wręcz zalecają żeby teraz różne rzeczy robić A nie leżeć i czekać 😉

    Noelle ja to jestem mega ciekawa twojej wizyty we wtorek😉 ile miałaś ost rozwarcia 2cm ?? Po tylu dolegliwościach co miałaś to na bank coś tam ruszyło.

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka jak ostatnio rozwarcie było na dwa palce i w sumie nie wiem ile to w cm. 🤔
    Mam wrażenie, że rodzę już trzy tygodnie z małymi przerwami na odpoczynek. 😂 Wczoraj zorientowałam się, że muszę dopakować małej coś lżejszego do ubrania przy takiej pogodzie. 🤦🏻‍♀️ Miałam przygotowane body z długim rękawkiem, spodenki, skarpetki i czapę - dopakować tylko body z krótkim rękawem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 08:21

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapakowalam kilka pajacyków i body z krótkim plus polspiochy do tego i osobno skarpetki bo można wtedy różnie ubrać np. Najcieplej to body kr rękaw plus pajac. Trochę lżej sam pajac albo jak.goraco to same body kr rękaw plus polspiochy albo mega upał same body kr rękaw ew skarpetki. Więc wiele możliwości. Body dł rękaw niepotrzebne jak dla mnie ale też co kto woli bo dla mnie wygodniejszy jest pajac A dla innej body dł rekaw i polspiochy.

    Noelle lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
‹‹ 854 855 856 857 858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ