X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2024
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1974 1417

    Wysłany: 17 października 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wychodzi termin na 22.06, a na pierwszą wizytę idę w przyszłym tygodniu. Chociaż i tak będzie raczej za wcześnie, żeby coś porządnie zobaczyć bo to 5+4. Ale nie mam innego wyjścia bo muszę załatwić ten papier dla ubezpieczalni.

    Kropka_93 lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • Nutka -88 Koleżanka
    Postów: 54 29

    Wysłany: 17 października 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się przywitam to moja 6 ciąża która jest pełnym zaskoczeniem chodz nie planowana to upragniona bo z pozostałych 2 tylko donoszone od dziś zaczynamy 8 tydzień w piątek było widać zarodek z serduszkiem ciało żółte , karta ciąży założona i czekamy na kolejną wizytę do 30 .10 chodz nie ukrywam jest mo ciężko bo codziennie chciała bym poklepania i aby ktoś mi powiedział jest dobrze dzidzia się rozwija . U mnie z miłościami tez bywa różnie raz są bardzo mocne a raz ich praktycznie nie odczuwam chyba że jestem głodna. Tez niestety bardzo obserwuje swój organizm czy coś się zmienia czy nie . Narazie jeszcze pracuje a pracuje w przedszkolu mam lekki stresik ale mamy obecnie mało dzieci i mam nadzieję że nic ni nie przywleka . Zresztą mam 2 w szkole które również mogą mnie poczęstował jakimś wirusem 😪 cytomegalia przesyłam siedzieć z dzieckiem w domu wiec nic nie przewidzimy ☹️a w domu jeszcze bardziej bym się zamartwiała .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka -88
    Mam nadzieję, że dzieciaczki w przedszkolu nie przyniosą choróbska żadnego 🙂 trzeba być dobrej myśli, no i super że już widziałaś serduszko ❤ ja nie mogę się doczekać aż w ogóle coś zobaczę na usg.. 😉

  • Anuska94 Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 17 października 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki jestem po pierwszej wizycie widać narazie tylko pęcherzyk.Mam L4 do 7 listopada żeby nie było 30 dni.Nie wiem czy informować swojego kierownika że jestem w ciąży czy poczekać z tym do 7 listopada.Jak myślicie?

    Patka28 lubi tę wiadomość

  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 17 października 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim zafasolkowanym i nie tylko😍
    Ja z miesiączki mam termin na 18 czerwca :)
    Byłam dzisiaj u gina (5 tydzień) I widać piękny pęcherzyk ciążowy a w nim coś co mnie mega zastanowiło... Gin powiedział, że przebija się już pęcherzyk żółtkowy stąd może być widać dwie plamki jedną wyżej drugą niżej a ja zaczęłam się zastanawiać czy to możliwe, żeby były bliźniaki? 🙈To moja 3 ciąża. Koleżanka po bliźniakach mówi, że miała bardzo podobne 1 usg a na 2 już było widać pięknie dwójeczkę...😅Miałyście tak? Chyba już świruję... 😆Kolejną wizytę mam 14 istopada 😊

  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 17 października 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Dziewuszki jestem po pierwszej wizycie widać narazie tylko pęcherzyk.Mam L4 do 7 listopada żeby nie było 30 dni.Nie wiem czy informować swojego kierownika że jestem w ciąży czy poczekać z tym do 7 listopada.Jak myślicie?


    A lekarz nie wpisał Ci kodu B na L4? Bo jak tak to już będzie wiadomo, że jesteś w ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Dziewuszki jestem po pierwszej wizycie widać narazie tylko pęcherzyk.Mam L4 do 7 listopada żeby nie było 30 dni.Nie wiem czy informować swojego kierownika że jestem w ciąży czy poczekać z tym do 7 listopada.Jak myślicie?

    Ja bym osobiście poinformowała w pracy że jestem w ciąży, pewnie i tak się dowiedzą z kodu z l4, no chyba że nie jest tam wpisane 🙂 a lekarz mówił który to tydzień? Kiedy masz przyjść znowu na wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek wrote:
    Hejka wszystkim zafasolkowanym i nie tylko😍
    Ja z miesiączki mam termin na 18 czerwca :)
    Byłam dzisiaj u gina (5 tydzień) I widać piękny pęcherzyk ciążowy a w nim coś co mnie mega zastanowiło... Gin powiedział, że przebija się już pęcherzyk żółtkowy stąd może być widać dwie plamki jedną wyżej drugą niżej a ja zaczęłam się zastanawiać czy to możliwe, żeby były bliźniaki? 🙈To moja 3 ciąża. Koleżanka po bliźniakach mówi, że miała bardzo podobne 1 usg a na 2 już było widać pięknie dwójeczkę...😅Miałyście tak? Chyba już świruję... 😆Kolejną wizytę mam 14 istopada 😊
    Gratulacje 😊 pocieszyłaś mnie ze w piątek może i u mnie będzie coś widać 😀 to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak to z bliźniakami wiec w tej kwestii nie pomogę 😅 ale nawet gdyby to tylko się cieszyć 🙂 a robiłaś testy z krwi przed wizytą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2023, 21:21

  • Anuska94 Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 17 października 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek wrote:
    A lekarz nie wpisał Ci kodu B na L4? Bo jak tak to już będzie wiadomo, że jesteś w ciąży :)
    Nie wiem bo to elektronicznie

  • Anuska94 Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 17 października 2023, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka28 wrote:
    Ja bym osobiście poinformowała w pracy że jestem w ciąży, pewnie i tak się dowiedzą z kodu z l4, no chyba że nie jest tam wpisane 🙂 a lekarz mówił który to tydzień? Kiedy masz przyjść znowu na wizytę?
    Następna 7 listopada L4 nie widziałam bo wysłał komputerowo

  • Anuska94 Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 17 października 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Następna 7 listopada L4 nie widziałam bo wysłał komputerowo
    L4 będą widziec kadry a kierownik nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2023, 21:53

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1310 1466

    Wysłany: 18 października 2023, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek wrote:
    Hejka wszystkim zafasolkowanym i nie tylko😍
    Ja z miesiączki mam termin na 18 czerwca :)
    Byłam dzisiaj u gina (5 tydzień) I widać piękny pęcherzyk ciążowy a w nim coś co mnie mega zastanowiło... Gin powiedział, że przebija się już pęcherzyk żółtkowy stąd może być widać dwie plamki jedną wyżej drugą niżej a ja zaczęłam się zastanawiać czy to możliwe, żeby były bliźniaki? 🙈To moja 3 ciąża. Koleżanka po bliźniakach mówi, że miała bardzo podobne 1 usg a na 2 już było widać pięknie dwójeczkę...😅Miałyście tak? Chyba już świruję... 😆Kolejną wizytę mam 14 istopada 😊


    Hej! Wiesz co, ja coś podobnego widziałam na usg w czwartek. Był pęcherzyk ciążowy, a w środku pęcherzyk żółtkowy i on wyglądał tak trochę jak C, na upartego mogłabym oddzielić tam dwie kropeczki :D ale raczej nie spodziewam się bliźniaków :D w czwartek mam wizytę kolejną, to Ci powiem, jak to się u mnie skończyło :D

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1310 1466

    Wysłany: 18 października 2023, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Następna 7 listopada L4 nie widziałam bo wysłał komputerowo

    Możesz zalogować się na swój portal ZUS PUE poprzez profil zaufany i podejrzeć zwolnienie :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Anuska94 Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 18 października 2023, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Możesz zalogować się na swój portal ZUS PUE poprzez profil zaufany i podejrzeć zwolnienie :)
    Sprawdziłam jeszcze nie mam jak się logowałam na internetowe konto pacjenta to mi dopiero L4 wyświetlało jak skończyłam L4 może tu też tak jest

  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 18 października 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka28 wrote:
    Gratulacje 😊 pocieszyłaś mnie ze w piątek może i u mnie będzie coś widać 😀 to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jak to z bliźniakami wiec w tej kwestii nie pomogę 😅 ale nawet gdyby to tylko się cieszyć 🙂 a robiłaś testy z krwi przed wizytą?


    Trzymam kciuki, żeby tak było! 😊Tak robiłam i to 3 razy co 2 dni bo nie czułam kompletnie objawów ciążowych i nie mogłam uwierzyć 😅Bo przy poprzednich 2 właśnie przez zachcianki i płacz się dowiedziałam, że jestem 😅

    Patka28 lubi tę wiadomość

  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 18 października 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Hej! Wiesz co, ja coś podobnego widziałam na usg w czwartek. Był pęcherzyk ciążowy, a w środku pęcherzyk żółtkowy i on wyglądał tak trochę jak C, na upartego mogłabym oddzielić tam dwie kropeczki :D ale raczej nie spodziewam się bliźniaków :D w czwartek mam wizytę kolejną, to Ci powiem, jak to się u mnie skończyło :D


    Oki czekam z niecierpliwością 😊😍Ja tylko żałuję, że serduszka nie słyszałam :( Najchętniej bym poszła za półtora tygodnia znowu na usg, żeby tylko zobaczyć, że jest bije a później mogę spokojnie czekać na następne wizyty... :(

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1310 1466

    Wysłany: 18 października 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek wrote:
    Oki czekam z niecierpliwością 😊😍Ja tylko żałuję, że serduszka nie słyszałam :( Najchętniej bym poszła za półtora tygodnia znowu na usg, żeby tylko zobaczyć, że jest bije a później mogę spokojnie czekać na następne wizyty... :(

    Ja właśnie z tego powodu powtarzam usg po tygodniu, żeby sprawdzić czy jest zarodek z serduszkiem :)

    Patka28 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Klaudek Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 18 października 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Ja właśnie z tego powodu powtarzam usg po tygodniu, żeby sprawdzić czy jest zarodek z serduszkiem :)


    W sumie też się umówię... Przynajmniej będę spać spokojnie 😊

    Patka28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Sprawdziłam jeszcze nie mam jak się logowałam na internetowe konto pacjenta to mi dopiero L4 wyświetlało jak skończyłam L4 może tu też tak jest
    Na internetowym koncie pacjenta może jeszcze nie być, ale na ZUS PUE juz powinno 🙂 ja też ostatnio tam sprawdziłam i było już drugiego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudek wrote:
    Trzymam kciuki, żeby tak było! 😊Tak robiłam i to 3 razy co 2 dni bo nie czułam kompletnie objawów ciążowych i nie mogłam uwierzyć 😅Bo przy poprzednich 2 właśnie przez zachcianki i płacz się dowiedziałam, że jestem 😅
    A jakie miałaś wyniki bety ? Jeśli można zapytać 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2023, 09:39

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ