Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2024
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 697 684

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wymówkę bo czekam na szafę... ale już pojutrze będzie złożona i skończą mi się argumenty 😅 chociaż jest piękna pogoda to zmobilizuję się i wypiorę. Mam taką stertę do prasowania naszych ubrań, a weny zero, za ładna pogoda 😅 akurat mąż ma tydzień wolnego i dzisiaj pojechaliśmy sobie nad zalew, pospacerowaliśmy, zjedliśmy lody, teraz zrobiliśmy grilla i siedzimy na ogródku.

    Domi_95, Katt lubią tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 598 494

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiałam dziś co u Gosi9 i Kokosanki, swego czasu sporo tu z bani pisały.

    Ja Wam dziewczyny zazdroszczę, ze Wy macie siłę w ogóle myśleć. Ja dziś wstałam znów o 11, dwa prania, smażenie kotletów i reszta dnia na kanapie :/ mam serio nadzieję, ze jeszcze 3 tygodnie czekania, a nie 5…

  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1458 1315

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko ja nie prasuje ciuszków ? 🙈😅

    Ja dziś zrobiłam listy co do spakowania w walizkę co w torbę do szpitala, podomawialam jeszcze kilka pierdół, zrobiłam jeszcze listę co trzeba odświeżyć i uprać poza ciuszkami, bo ciuszki już uprane. I po majowce plan jest taki ze pakuje torbę i walizkę już ze wszystkim, w trakcie majówki popiore rożki, prześcieradła itp i ostatni miesiąc mówiłam do męża, że leżę i palcem nie kiwam w czasie kiedy młoda będzie w żłobku 🙈😅

    Kaktusowa lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • agnieszkallo Ekspertka
    Postów: 123 88

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że będziemy jechali dziś do szpitala. Miałam dość często skurcze, ale na szczęście magnez, nospa i leżenie pomogły. Od kilku dni dokucza mi też spojenie. Wizyta za tydzień. Mam nadzieję, że nic się nie będzie wcześniej działo.

    Mąż skończył malować. Teraz składa meble. Jak tylko złoży szafę dla Starszaków i przerzuci ich ubrania z komody to biorę się za pranie rzeczy dla malutkiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 20:54

    Kaktusowa lubi tę wiadomość

    01.2007🩵
    09.2014🩷
    04.2017🩵
    06.2024 czekamy na 🩷🥰
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1458 1315

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszkallo wrote:
    Myślałam, że będziemy jechali dziś do szpitala. Miałam dość często skurcze, ale na szczęście magnez, nospa i leżenie pomogły. Od kilku dni dokucza mi też spojenie. Wizyta za tydzień. Mam nadzieję, że nic się nie będzie wcześniej działo.

    Mąż skończył malować. Teraz składa meble. Jak tylko złoży szafę dla Starszaków i przerzuci ich ubrania z komody to biorę się za pranie rzeczy dla malutkiej.

    Oby jednorazowa sytuacja ✊🏻 Mi po tych akcjach dwóch na razie przeszło, mam nadzieje że tak zostanie 🙈

    age.png

    preg.png
  • Coffeebreak Autorytet
    Postów: 390 246

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja też nie prasuje. Nawet technicznie nie wiem jak to się robi. Przykladac raz żelazko ? ;)
    Ogólnie to mniej więcej do 2 lat wogole dzieciom nie prasuje. Za małe toto ;)

    Jakiś czas temu narzekałam na okropnś mgłę mózgową. Zauważyłam że odkąd mam dobrane leki do odpowiedniej dawce ten problem zniknął. Nigdy nie kojarzyłam takiego symptomu z ciśnieniem... Ból głowy, zawroty, szum w uszach ale problemy z pamięcią i otępienie to nie. Ciekawe... Ale dobrze że przeszło :)

    meggie94 lubi tę wiadomość

  • Kaatii Ekspertka
    Postów: 214 188

    Wysłany: 29 kwietnia, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfiatuszek666 wrote:
    Ja się zastanawiałam dziś co u Gosi9 i Kokosanki, swego czasu sporo tu z bani pisały.

    Ja Wam dziewczyny zazdroszczę, ze Wy macie siłę w ogóle myśleć. Ja dziś wstałam znów o 11, dwa prania, smażenie kotletów i reszta dnia na kanapie :/ mam serio nadzieję, ze jeszcze 3 tygodnie czekania, a nie 5…
    Ja też się byle pierdołą męczę, dzisiaj musiałam odpoczywać po zakupach, gdzie w obie strony pojechaliśmy samochodem, a na miejscu byliśmy pewnie z pół godziny 😅 i tempo chodzenia znacząco mi spadło, już nawet na niewielkie odległości się wlokę 🫣

    preg.png
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 697 684

    Wysłany: 29 kwietnia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to jest strasznie szkoda, że nigdzie nie jedziemy na majówkę, szczególnie, że mąż ma tydzień wolnego...no ale samolotem bym się bała obecnie, nad polskie morze trochę za daleko mamy, w góry się nie nadaję bo kondycja obecnie leży 😅 moglibyśmy jechać do spa, ale teoretycznie jacuzzi i termy odpadają, sauna to już w ogóle. No a opalać się mogę u siebie w ogrodzie i mam bezpieczniej. No ale nie powiem, że mnie nie nosi i jutro idziemy do ogrodu botanicznego 🤣

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1398 1592

    Wysłany: 30 kwietnia, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie prasuję ubranek 😁 Nienawidzę prasować, używam parownicy, żeby było szybko, jak coś jest wygniecione. Zazwyczaj od razu po suszeniu w suszarce składam cieplutkie ubrania i są spoko.

    Ja i moja mgła ciążowa dziś poszalałyśmy. Wyszliśmy ze starym na spacer z psem do lasu, poturlałam się za nimi trochę, wracamy i mój mówi do mnie, żebym wzięła klucze do domu. Mówię mu, że przecież ich nie mam, on zamykał. Ten do mnie, że jak on, skoro jeszcze mi przełożył klucz do przodu, miałam zamknąć. No to ja tam prawie go zjadłam, bo mnie zdenerwował, że nie mam tych kluczy. W głowie już układałam plan co dalej, z nerwów zachciało mi się siku, wjeżdżamy windą na górę a klucze w drzwiach 🙈🙈🙈 Zostawiłam je 😂 dobrze, że ten chłop ma do mnie cierpliwość

    meggie94, Kaktusowa, Emimo, Coffeebreak, Katt lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Kaktusowa Autorytet
    Postów: 697 684

    Wysłany: 30 kwietnia, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola jesteśmy usprawiedliwione naszym stanem 😅 Ja za to w nocy robiłam akcję bo obudziłam się o 24, Młody się nie ruszał, ale no myślę pewnie śpi, obudziłam się znowu po 3 rano, poszłam siku, wracam, leżę i nic, dalej zero ruchu. Obudziłam mojego męża, że oszaleję i zaraz do szpitala jedziemy, oczywiście moja ostoja spokoju mówi: nie panikuj, pewnie śpi. No ale ja już łzy w oczach i słuchajcie pokochałam mojego psa jeszcze bardziej, nie wiedziałam, że to możliwe bo kocham go max... wskoczył do łóżka, przytulił się do brzucha, zaczął tracąć nosem i się Młody zaczął ruszać 😍 wiem, że to pewnie przypadek, że akurat przytulił się do brzucha, ale to mnie tak rozczuliło...

    Domi_95, Emimo, Riptide, Coffeebreak, meggie94, Nowa_Ola, Saimi, agnieszkallo, Anuska0907, AEGO, Katt lubią tę wiadomość

    preg.png
    🩵nifty niskie ryzyka, chłopczyk🩵
  • Riptide Ekspertka
    Postów: 173 243

    Wysłany: 30 kwietnia, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktusowa wrote:
    Ola jesteśmy usprawiedliwione naszym stanem 😅 Ja za to w nocy robiłam akcję bo obudziłam się o 24, Młody się nie ruszał, ale no myślę pewnie śpi, obudziłam się znowu po 3 rano, poszłam siku, wracam, leżę i nic, dalej zero ruchu. Obudziłam mojego męża, że oszaleję i zaraz do szpitala jedziemy, oczywiście moja ostoja spokoju mówi: nie panikuj, pewnie śpi. No ale ja już łzy w oczach i słuchajcie pokochałam mojego psa jeszcze bardziej, nie wiedziałam, że to możliwe bo kocham go max... wskoczył do łóżka, przytulił się do brzucha, zaczął tracąć nosem i się Młody zaczął ruszać 😍 wiem, że to pewnie przypadek, że akurat przytulił się do brzucha, ale to mnie tak rozczuliło...

    Ale słodko 🥹❤️ rozczuliło mnie to bardzo

  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 598 494

    Wysłany: 30 kwietnia, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i moje 2700 gramów klocuszki witamy się po wizycie :)

    Skarbek001, Kaktusowa, meggie94, Nowa_Ola, Saimi, Domi_95, agnieszkallo, Anuska0907, Coffeebreak, Riptide, Emimo, Kasia1988, Katt lubią tę wiadomość

  • Andzia2519 Przyjaciółka
    Postów: 112 90

    Wysłany: 30 kwietnia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby mój się nie ruszał w nocy, to bym go chyba błogosławiła :D Dzisiaj było spoko, ale wczoraj, co się obudziłam, to szła taka kopanina, żeby czasem mamusia nie mogła znowu zasnąć... mały złośliwiec :D

    I oficjalnie przebiłam mojego męża, jeśli chodzi o apetyt. Byłam na badaniach, wróciłam do domu i zjadłam dwa razy większe śniadanie niż on. Ale kurcze no, potrzebowałam :)

    Też nie prasuję, nie mam żelazka. Mam suszarkę. Trudno, nie będę idealną matką prasującą dziecięce ubranka.

    Pozwoliłam sobie w ogóle przeczytać fragmenty o mgle mózgowej mojemu mężowi. Żeby zrozumiał, że nie ma ze mną tak źle :D

    Kaktusowa, meggie94, Nowa_Ola, Katt lubią tę wiadomość

  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z nadmorskiej plaży. Leżę do góry brzuszkiem i nic nie robię. 😁

    Wczorajsza droga minęła całkiem ok. Jakoś tutaj człowiek ma więcej siły w sobie.
    Tylko w nocy ciężko mi się spało, bo bardzo miękki materac, a ja do twardych jestem przyzwyczajona. 🫣

    Torby żadnej dodatkowej nie brałam.

    Kaktusowa, Domi_95, Anuska0907, Riptide, Emimo, Skarbek001, Saimi, Katt, meggie94 lubią tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1151 669

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Ola kupiłaś laktator ja właśnie nie wiem czy brać mam kod na 22% zniżki czy czekać na dzień mamy ( czytałaś może gdzieś jakie dają kody w ten dzień )

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Andzia2519 Przyjaciółka
    Postów: 112 90

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak któraś z Was ma kod na >15 % do Neno, to przygarnę :) Mam 15% z apki. Słyszałam ploty od koleżanek, że coś może być na Dzień Matki, ale nie wiadomo.

    W ogóle w niedzielę idę się spotkać z położną, z którą będę rodzić (biorę pakiet z położną dedykowaną, zawsze mniej nieznajomych osób na sali). Poza przegadaniem planu porodu w sumie nie wiem, o co jeszcze zapytać. Wyposażenie sali? Kwestia nacięć itd? Coś jeszcze?

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1398 1592

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo, ja finalnie dostałam laktator Neno bella twin na baby shower, ale z paragonem gdybym już miała kupiony. Nie mam kupionego, więc chyba zostawię na start ten, a jak dobrze pójdzie kpi to kupię muszlowy :)

    Emimo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1151 669

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra Kubicka miała 20% na neno może się powtórzy. Można też na IG poszukać.
    Mi się wydaje że będą jakieś fajne kody w sklepach na dzień mamy i czekam 😀
    Andzia2519 wrote:
    Jak któraś z Was ma kod na >15 % do Neno, to przygarnę :) Mam 15% z apki. Słyszałam ploty od koleżanek, że coś może być na Dzień Matki, ale nie wiadomo.

    W ogóle w niedzielę idę się spotkać z położną, z którą będę rodzić (biorę pakiet z położną dedykowaną, zawsze mniej nieznajomych osób na sali). Poza przegadaniem planu porodu w sumie nie wiem, o co jeszcze zapytać. Wyposażenie sali? Kwestia nacięć itd? Coś jeszcze?

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1398 1592

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wrote:
    Sandra Kubicka miała 20% na neno może się powtórzy. Można też na IG poszukać.
    Mi się wydaje że będą jakieś fajne kody w sklepach na dzień mamy i czekam 😀

    Jeśli nadal chcesz Momcozy to pamiętaj, że on potrafi trochę czasu iść. Chociaż w sumie Ty jesteś bardziej lipcowa, to masz jeszcze zapas czasu :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Kfiatuszek666 Autorytet
    Postów: 598 494

    Wysłany: 30 kwietnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, ja na dzień matki to już mogę być mamą 😂

    Taka mnie dziś refleksja naszła, ze rok temu na początku czerwca wychodziłam ze szpitala po zabiegu usuwania ciąży… w tym roku jeśli córka nie będzie się spieszyć to dokładnie w tym samym terminie tez mogę wychodzić ze szpitala, ale z zupełnie odwrotnego powodu 🩷

    Jeśli chcecie coś kupować bezpośrednio na stronie Momcozy to pamiętajcie, ze nie ma bezpłatnych zwrotów, a najbliższy punkt zwrotów jest w Niemczech i paczka kurierska kosztuje około 60zl :(

    Emimo, Kasia1988 lubią tę wiadomość

‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ