Czerwiec 2015 =)
-
WIADOMOŚĆ
-
O rany aghata rzeczywiście okropny sen. U mnie dziś zapowiada się kiepski dzień. Wstałam rano co najmniej tak zmęczona jak poszłam spać wczoraj. Myślałam, że się z łóżka nie podniosę, ale jakoś się pozbierałam chociaż najchętniej wróciłabym pod kołderkę. Co prawda udało mi się zmusić do prasowania, ale jak pomyślę, że musimy jeszcze pojechać na zakupy to naprawdę wolałabym się schować. Na dodatek od kilku dni zaczęły mnie znów męczyć zaparcia. Ehh...
No dobra wiem, że marudzę;/ -
Witam wszystkie Panie w sobote
Z tymi snami to rzeczywiscie jakas masakra, albo ktos mi umiera, albo jestem nieuleczalnie chora, ktos kogos zabija itd. Okropnosci. Budze sie po kilka razy w nocy i pozniej nie moge zasnac.
Dzisiaj mam zaplanowane sprzatanie calego domu, ale moja corcia jakos sie nie rwie do pomocy, wiec pewnie troche mi to zajmie.
Milego dnia zycze:)1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.
-
Hej dziewczyny
Widzę że nie tylko u mnie taka marna sobota.Jestem mega zmęczona i cały dzień bym przespała.dobrze że córcia jest cały dzien u cioci:) a mąż zabierze ja dopiero wieczorem,ale zeby nie było tak kolorowo to musze jeszcze obiad ugotowac najlepiej na dzis i jutro!A wy co dzis pichcicie w kuchni?Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 14:15
-
Juz posprzatane:) U mnie na obiad barszcz bialy z kielbasa i kurczak pieczony na drugie.
Dziewczyny, ale ja wlasciwie nie po to wpadlam, chcialam Wam powiedziec ze podczas prysznica "cos mi wypadlo". Nie duze wielkosci obcietego paznokcia bylo brazowe. Bardzo sie przestraszylam. Poronilam juz tyle razy...ale zawsze tyowarzyszyly mi bole i krwawienie a niekiedy krwotoki. Mam tylko nadzieje , ze z malenstwem wszystko ok.
Moze ktoras tak miala? Moze to od tego progesteronu?
Wizyte mam w poniedzialek, a juz sie tak oryczalam ze nie mam sily na nic. W dodatku maz w pracy.1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.
-
Witam dziewczyny, u mnie zgodnie z planamy były kopytka smażone z cebulką. Pychota!:)Rano byłam pobrac krew i oddac siuśki do wszystkich badań, które zlecił mi lekarz. Dziś generalnie cały czas śpię, jestem mega zmęczona. Mąż pojechał do znajomych, a ja zalegam pod kołdrą...
kiniusia ja się nie znam, więc niestety nie pomogę...Wiem tylko że byłabym spokojniejsza gdyby zobaczył mnie lekarz. Masz możliwośc podejścia/podjechania do szpitala? Powinni przyjąc Cię od ręki... -
kiniusia00 wrote:Juz posprzatane:) U mnie na obiad barszcz bialy z kielbasa i kurczak pieczony na drugie.
Dziewczyny, ale ja wlasciwie nie po to wpadlam, chcialam Wam powiedziec ze podczas prysznica "cos mi wypadlo". Nie duze wielkosci obcietego paznokcia bylo brazowe. Bardzo sie przestraszylam. Poronilam juz tyle razy...ale zawsze tyowarzyszyly mi bole i krwawienie a niekiedy krwotoki. Mam tylko nadzieje , ze z malenstwem wszystko ok.
Moze ktoras tak miala? Moze to od tego progesteronu?
Wizyte mam w poniedzialek, a juz sie tak oryczalam ze nie mam sily na nic. W dodatku maz w pracy.kiniusia00 lubi tę wiadomość
-
Dzieki dziewczynki
Jak juz pisalam mieszkam w Irlandii, a tu ciaza do 12 tyg niestety ma przetrwac sama. W moim przypadku mam prawo do wczesniejszych usg, ale nic poza tym. W ostatniej ciazy pojechalam na osrty dyzur z krwawieniem a lekrz powiedzial mi ze widocznie tak ma byc i ze moze mnie zapisac na usg, gabinet jest czynny od pon-pt 8.30-12 i to wszystko. Nie ma nic takiego jak oddzial patologia ciazy czy cos w tym stylu, kobiety w ciazy leczy sie dopiero po 12tc. Tutaj usg na Early Pregnancy Unit mam w poniedzialek na 11, ale chyba pojade wczesniej, bo z terminami tez tu jest smiesznie. Zasada kto pierszy tem lepszy. Czyli jak wezme karte o 9 i wpisze sie na liste bede przyjeta wczesniej. Smiechu warte...1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.
-
nick nieaktualnyAaa dziewczyny!!! Umieram chyba... Jestem tak zakatarzona, że gadam jak żaba czy coś... Katar to moja największa zmora od zawsze. Mam bardzo wysoki próg bólu, nie skarżę się na migreny, przeżyłam kolkę nerkową (a podobno nie ma gorszego bólu, serio - nawet poród tak nie boli), ale katar... Dostaję kataru i zgon. Leżę w łóżku i dogorywam. Posiłkuję się tylko solą morską w aerozolu, bo prenalen katar póki co jest niedostępny w aptekach.
Życzę Wam zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Jak nie wykituję do jutra, to coś skrobnę. Paaa -
lauda jeśli masz inhalator to zrób sobie inhalacje z soli fizjologicznej w takich małych ampułkach. U mnie zdziałało to cuda przy katarze. Ja póki co spokojniejsza bo objawy mam takie jak przy pierwszej ciąży, wtedy było wszystko ok. Przy tej drugiej poronionej całkiem inne miałam. Byliśmy na małych zakupach a teraz odpoczywam.
-
witajcie
ja też mało się odzywam bo szczerze czasami nie mam siły komp właczyć...
mam pytanie do was : czy któraś może z was miała doświadczenie krwiaka na macicy ?
mam niestety ten problem - krwiak mały (trochę pomad 1 cm),po lewej stronie, lekarz robiący usg powiedział że nie jest problemem ale wiadomo człowiek się trochę martwi... szczególnie ze ja trochę plamie - głownie rano, po nocy po długim lezeniu jak wstane do ubukacji to lekkie krwawienie siepojawia, później w ciągu dnia go nie ma. na usg mi w czwartek wyszedł ten krwiak niedobry ...
mam jeszcze polipa na szyjce - też mały (w lipcu go nie było) i myślałam że to zniego to kapkap ale teraz to może z tego krwiaka ...
u swojej gin prowadzącej będę w srodę.
podkusiło mnie i trochę w necie poczytałam o tych krwiakach to roze rzeczy o tym pisza...
gdyby nie ten krwiak to w sumie wszystko jest ok - zrodke 2 cm prawie, tak 9 tydzień z usg wychodzi. Luteine biorę ale tylko 1 tabl na dobe mam zaleconą.ula83 -
ula83 ja też miałam krwiaka i po 3 tygodniach zniknął. To że plamisz to jak najbardziej normalne w takiej sytuacji i tak jak powiedział lekarz- nie ma powodów do zmartwień A internet to zło
-
kiniusia00 wrote:Juz posprzatane:) U mnie na obiad barszcz bialy z kielbasa i kurczak pieczony na drugie.
Dziewczyny, ale ja wlasciwie nie po to wpadlam, chcialam Wam powiedziec ze podczas prysznica "cos mi wypadlo". Nie duze wielkosci obcietego paznokcia bylo brazowe. Bardzo sie przestraszylam. Poronilam juz tyle razy...ale zawsze tyowarzyszyly mi bole i krwawienie a niekiedy krwotoki. Mam tylko nadzieje , ze z malenstwem wszystko ok.
Moze ktoras tak miala? Moze to od tego progesteronu?
Wizyte mam w poniedzialek, a juz sie tak oryczalam ze nie mam sily na nic. W dodatku maz w pracy.
Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
Anialkow w niebie 5 [*] -
Hej dziewczyny mój oszalał... wyczytal gdzieś w necie że kobieta w ciąży powinna pić 3 litry wody dziennie gdzie ja to wleje. Strasznie się uparł nie mam prawa sprzeciwu mam pić i koniec słyszeliście o takim czymś
Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
Anialkow w niebie 5 [*] -
Hej dziewczyny. Ja po wczorajszej wizycie jestem. Fasolka urosla serducho bije. Nawet krwiaka nie bylo widac na usg i nie plamie juz 2 dni. Mdlosci mnie dopadaja do poludnia ale mycie zebow to koszmar..musze lezakowac oszczedzac sie dalej. Badania podstawowe zrobic i za miesjac jak sie nic nie zmieni na genetyczne.
Tez chodze do faceta lekarza i ja wole na lyso, mysle ze ginekolog tyle widzial ze nie robi mu roznicy.
PozdrawiamNieukowa, Z., Aka81, lauda, karollaa, Inesicia lubią tę wiadomość
Marcel 16.06.2015 cc. 3200g 55 cm -
I ja witam...asiaaaa wypijac plynow a nie wody. Np jesz zupe to zobacz ile w niej jest wody, ogolnie w wiekszosci pokarmow jest woda, ale to nie zmieniq faktu, ze powinno sie pic z poltora litra dziennie wody niegazowanej...ja nie pije az tyle, pije jak chce mi sie pic.
Ja mam od rana placzliwy nastroj, krzyczalam na swojego ze wszystko na mojej glowie...ze mi zimno,ze to, ze tamto...asiaaaaaa lubi tę wiadomość
[/url] -
nick nieaktualnyHej. Jeszcze żyję, ale jest ciężko. Całą noc nie spałam, bo zapchany nos, bo coś z niego leci, bo nie mogę wydmuchać porządni i tak dalej... Bolą mnie stawy, plecy, głowa, gardło. Przeziębienie pełną gębą. Idę dzisiaj do lekarza, nie ma co zwlekać. Na swojego męża krzyczę, bo mi za gorąco i zakręcam każdy termostat w domu, a on chodzi i odkręca bo mu zimno. Nie dogadamy się raczej A poza tym nawrzeszczałam na niego, że to on mnie zaraził i teraz nie ma prawa głosu. Ufff chcę być zdrowa!
P.S. Jutro mam USG. Myślę o moim ludku, czy moja choroba mu nie szkodzi. Jak nie urok, to sraczka, ot i cała życiowa filozofia. -
aghata wrote:I ja witam...asiaaaa wypijac plynow a nie wody. Np jesz zupe to zobacz ile w niej jest wody, ogolnie w wiekszosci pokarmow jest woda, ale to nie zmieniq faktu, ze powinno sie pic z poltora litra dziennie wody niegazowanej...ja nie pije az tyle, pije jak chce mi sie pic.
Ja mam od rana placzliwy nastroj, krzyczalam na swojego ze wszystko na mojej glowie...ze mi zimno,ze to, ze tamto...
Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
Anialkow w niebie 5 [*] -
lauda wrote:Hej. Jeszcze żyję, ale jest ciężko. Całą noc nie spałam, bo zapchany nos, bo coś z niego leci, bo nie mogę wydmuchać porządni i tak dalej... Bolą mnie stawy, plecy, głowa, gardło. Przeziębienie pełną gębą. Idę dzisiaj do lekarza, nie ma co zwlekać. Na swojego męża krzyczę, bo mi za gorąco i zakręcam każdy termostat w domu, a on chodzi i odkręca bo mu zimno. Nie dogadamy się raczej A poza tym nawrzeszczałam na niego, że to on mnie zaraził i teraz nie ma prawa głosu. Ufff chcę być zdrowa!
P.S. Jutro mam USG. Myślę o moim ludku, czy moja choroba mu nie szkodzi. Jak nie urok, to sraczka, ot i cała życiowa filozofia.
Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
Anialkow w niebie 5 [*] -
Widze ze wszystkie dzis jestesmy pogodowo rozwalone ja wlasnie przezpalam 2h a wczesniej caly ranek mdlosci... nie do zycia jestem a moj chlop zapieprza budujac podjazd do garazu mam wyrzuty sumienia bo nawet obiadu dobrego mu nie mam sily zrobic... niby nie jest na mnie zly ale widze ze ma na koncu jezyka ze on zapierdziela a ja paocem nie ruszam ;(((