Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 13 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie masz do gina zaufania to jasne że trzeba go zmienić. Daj znać co ci powiedział.
    Aka81 wrote:
    Violu mam zadzwonić wieczorem z wynikami. Zobaczę co mi powie, ale nie wiem czy pójdę do niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 11:58

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1530 1826

    Wysłany: 13 października 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam we wtorek zeszły u lekarza i juz widziałam mini serduszko.

    Magda_lena88, Werbenka, Natka88, Z. lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aghata zazdroszczę widoku :)

    Violu ufam mu. Chodzę do niego od kilku lat z różnymi problemami. Nigdy mnie nie zawiódł.
    Ale nie wiem co mam o tym myśleć. Drugi raz w życiu robiłam bete (pierwszy raz po poronieniu).
    Czy na wizycie mogło być źle a równocześnie beta może dobrze przyrastać?
    Czytam, że dobry przyrost = ciąża dobrze rozwijająca się. Czy tak??

    Mam mętlik. Zasiała mi się nadzieja.

    Viola lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 13 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aghata wrote:
    Ja bylam we wtorek zeszły u lekarza i juz widziałam mini serduszko.
    ooo to prawie tydzień temu :) ale fajnie :) bo ja teraz jestem w 6tc = 5t+3dniu może uda się dziś coś wypatrzeć pięknego :)
    Dam znać po wizycie :)
    Aka81 super beta :) a co do lekarza, tak jak dziewczyny pisały jeśli nie masz do niego zaufania to może zapisz się do innego póki jeszcze jest wczesny etap ciąży bo trzeba pamiętać, że jak to pisało w poradach do 28tc z lekarzem będziemy widywać się ok co 4tyg, po 28tc co dwa tygodnie a po 38tc co tydzień, więc powinien to być lekarz, któremu ufamy :) i chyba dobrze jest też wybrać lekarza, który pracuje w szpitalu :)
    A u mnie im bliżej wizyty tym jakiś stresik mnie ogarnia i non stop sikam :P już nie tylko jako objaw ciąży ale jako objaw stresu :P ale nie ma co MUSI BYĆ DOBRZE !! :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 13 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w takim razie idź skonsultować wynik i USG do innego gina jeśli ten zasiał taką niepewność w tobie. Będziesz wiedziała na czym stoisz.
    Aka81 wrote:
    Aghata zazdroszczę widoku :)

    Violu ufam mu. Chodzę do niego od kilku lat z różnymi problemami. Nigdy mnie nie zawiódł.
    Ale nie wiem co mam o tym myśleć. Drugi raz w życiu robiłam bete (pierwszy raz po poronieniu).
    Czy na wizycie mogło być źle a równocześnie beta może dobrze przyrastać?
    Czytam, że dobry przyrost = ciąża dobrze rozwijająca się. Czy tak??

    Mam mętlik. Zasiała mi się nadzieja.

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1530 1826

    Wysłany: 13 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ooo to prawie tydzień temu :) ale fajnie :) bo ja teraz jestem w 6tc = 5t+3dniu może uda się dziś coś wypatrzeć pięknego :)
    Dam znać po wizycie :)
    Aka81 super beta :) a co do lekarza, tak jak dziewczyny pisały jeśli nie masz do niego zaufania to może zapisz się do innego póki jeszcze jest wczesny etap ciąży bo trzeba pamiętać, że jak to pisało w poradach do 28tc z lekarzem będziemy widywać się ok co 4tyg, po 28tc co dwa tygodnie a po 38tc co tydzień, więc powinien to być lekarz, któremu ufamy :) i chyba dobrze jest też wybrać lekarza, który pracuje w szpitalu :)
    A u mnie im bliżej wizyty tym jakiś stresik mnie ogarnia i non stop sikam :P już nie tylko jako objaw ciąży ale jako objaw stresu :P ale nie ma co MUSI BYĆ DOBRZE !! :)


    Mi w poczekalni zawsze chce się siku ze stresu a killka razy jeszcze cos innego hehehe na wizycie juz przechodzi hihi

    preg.png[/url]
  • aghata Autorytet
    Postów: 1530 1826

    Wysłany: 13 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka ciekawostką http://tech.wp.pl/martykul.html?kat=1009793&wid=16947357

    preg.png[/url]
  • Amberla Autorytet
    Postów: 1195 3386

    Wysłany: 13 października 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykreślcie mnie proszę z listy.... poroniłam dzisiaj....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla co Ty mówisz?

    Bardzo mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 12:31

  • Viola Autorytet
    Postów: 1806 4428

    Wysłany: 13 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla, przykro mi :-( :-(

    w57vrjjglblign5h.png

    b952b8bd28.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1530 1826

    Wysłany: 13 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro nam bardzo.

    preg.png[/url]
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla wrote:
    Wykreślcie mnie proszę z listy.... poroniłam dzisiaj....

    Ooo niee ;(((( Kochana trzymaj się :* Na 100% poronienie? Może to jakies zwykłe krwawienie było?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 13 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, odpoczywaj i nabieraj siły - jestem pewna że doczekasz upragnionego maluszka kiedy już wydobrzejesz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 12:51

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 13 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku..:( Ambrela...tak mi przykro:( trzymaj się i nie załamuj :( teraz to i ja się zaczynam bać o swoja fasolkę:(

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 13 października 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aka81 wrote:



    A ty kochana widzisz jest ok:) więc dwupaczek jak nic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 12:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko dzięki :* jestem o niebo spokojniejsza. Ale niepewność jest dalej mniejsza ale jest.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże... Amberla... Tak bardzo mi przykro.
    Nie znajduję słów pocieszenia.

  • Inesicia Autorytet
    Postów: 757 1431

    Wysłany: 13 października 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrela bardzo mi przykro. Nie wiem co powiedzieć. Trzymaj się jakoś;*

    "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż."
    Janusz Korczak

    km5svcqgn978gm4o.png
    Córcia, Córeczka;*
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 13 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambrela bardzo, bardzo mi przykro :-( brak mi słów :-(

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 13 października 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla bardzo mi przykro :((((( jejku :(

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ