Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brzuch totalnie ciążowy 😂 ale to już 3 ciąża no i zawsze miałam duży brzuch czy dzidziuś był duży czy mały :D chyba taka budowa a przed ciążą waga 51/52kg i 158

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aqata Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już brzuszek mocno widoczny ale to może dlatego, że przed ciążą byłam mega chuda (od początku ciąży przytyłam ok 6 kg)

    oar83e3kwjdutiep.png
    Czekamy na Ciebie maleńka <3
  • Gdynianka41 Ekspertka
    Postów: 151 72

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 19 tydzień brzuszek bardzo widoczny, chociaż dopiero 4kg na plusie. Druga ciąża 😊

  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro 20+0 wg miesiączki a wg usg dzisiaj juz 20+4. 2 ciąża i powiem wam ze ja mam juz taka śmieszna piłeczkę 😂taka typowo ciążowa. 3 kg na plusie od początku ciąży a 3 rozmiary więcej w samym biuście…

    Przyszły mi te dwie koszule co zamawiałam i powiem wam ze jestem zakochana w nich 😍 w dotyku mięciutkie i przede wszystkim długie bo o to się najbardziej bałam. Ze przy moich 170 cm jak mi brzuch urośnie to będę latać po oddziale z gołym tyłkiem jak to było w przypadku zwykłych koszul nocnych 🤦🏻‍♀️ I jeszcze te napy do karmienia i te kolory ☺️ No za taka cenę to naprawdę. Mój mąż powiedział ze na spokojnie mogę w nich w lato wyjść z domu bo nie wyglądają jak nocne 😂 zaraz wam zdjęcia podrzucę

    ewe90, AgaJulia lubią tę wiadomość

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6ded45f854583b75med.jpg
    0f092e9b5df2b053med.jpg

    Tylko oczywiście jakoś się zepsuła po przesyle i kolory tez nie są tak ładne jak na żywo 😞

    aqata, aannkka, Limosa, Gdynianka41 lubią tę wiadomość

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie czy wam się wyświetlają serduszka na pierwszej stronie ☺️ Jakbym kogoś pominęła (starałam się screenowac sobie na bieżąco ale mogłam kogoś pominąć) to napiszcie jeszcze proszę i się przypomnijcie 😉

    Limosa lubi tę wiadomość

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Gosianka Ekspertka
    Postów: 226 95

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne te koszule, zupełnie jak sukienki. A dokąd Ci sięgają?

    thgfs65gnrco3vzr.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosianka wrote:
    Fajne te koszule, zupełnie jak sukienki. A dokąd Ci sięgają?
    Tak trochę za polowe uda. Niewiele nad kolano z tylu. Wiadomo z przodu zawsze nieco wyżej 🙄

    Gosianka lubi tę wiadomość

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    Dziewczyny zobaczcie czy wam się wyświetlają serduszka na pierwszej stronie ☺️ Jakbym kogoś pominęła (starałam się screenowac sobie na bieżąco ale mogłam kogoś pominąć) to napiszcie jeszcze proszę i się przypomnijcie 😉
    U mnie dziewczynka ❤️

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Daisy_87 Ekspertka
    Postów: 248 142

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super te koszule, jak letnie sukienki!😁
    Współczuję tym z Was, które jeszcze męczą mdłości i wymioty. Ja nie tęsknię za Panią porcelaną.
    U Nas od wczoraj wieczora tak wieje, że dzisiaj rano myślałam że pęknie mi głową. Pewnie to nie pomogło samo w sobie, ale zrobiłam sobie filiżankę decaf kawy z 0% mlekiem i o tak, tego mi trzeba było!
    Słodkie mamy - czy Wy coś słodkiego jecie, w sensie kupujecie albo pieczęcie coś dla cukrzyków? Ja kocham zjeść domowe ciasto i przyznam że mi tęskno 😪

    w4sqrjjgdooeimz6.png
  • ewe90 Autorytet
    Postów: 348 269

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy_87 wrote:
    Super te koszule, jak letnie sukienki!😁
    Współczuję tym z Was, które jeszcze męczą mdłości i wymioty. Ja nie tęsknię za Panią porcelaną.
    U Nas od wczoraj wieczora tak wieje, że dzisiaj rano myślałam że pęknie mi głową. Pewnie to nie pomogło samo w sobie, ale zrobiłam sobie filiżankę decaf kawy z 0% mlekiem i o tak, tego mi trzeba było!
    Słodkie mamy - czy Wy coś słodkiego jecie, w sensie kupujecie albo pieczęcie coś dla cukrzyków? Ja kocham zjeść domowe ciasto i przyznam że mi tęskno 😪
    Mnie wczoraj bolała, wypiłam kawe z mlekiem (bez laktozy) i zjadłam 2 ptysie z kremem i cukier po godzinie 96....🤷‍♀️ Także jak na razie nie muszę kombinować ze słodyczami dla cukrzyków.

    I procedura
    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ♥️
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024 beta HCG <0,2
    II procedura
    3BB - 07.2024 cb
    4BC - 02.2025 beta HCG <0,2
    III procedura
    4AA - 07.2025 - 10.2025 [*] 16 tc.
    4AA - 02.2025
    ❄️❄️
  • AgaJulia Koleżanka
    Postów: 38 31

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    6ded45f854583b75med.jpg
    0f092e9b5df2b053med.jpg

    Tylko oczywiście jakoś się zepsuła po przesyle i kolory tez nie są tak ładne jak na żywo 😞

    Annie, podeślesz jeszcze raz linka do nich? Wyglądają super! :)
    Może na moje 176cm też będą ok ;)

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzucho już tez typowo ciążowy , choć dużo osób mówi ,że mały.
    Ja widzę juz mega różnice 🤭😆
    Cycki dwa rozmiary większe i jak wydawały się giganty z miseczki B urosły do D tak teraz jak brzuch trochę wyskoczył to nie wygląda już na takie duże ,wręcz się schowały jak się patrzy na nie i brzuch 🤣🤣

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Daisy_87 Ekspertka
    Postów: 248 142

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe90, ale zazdroszczę ptysi! Ja się zastanawiam, czy nie zjeść czegoś jutro i iść na długi spacer, skoro sobota to mąż zajmie się mała. U mnie bez spaceru cukier na 100% wystrzeli w górę😔

    w4sqrjjgdooeimz6.png
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Któraś przebije? 😂

    1594c1bc2906.jpg

    legusta, Gosianka, Muflonek, nick nieaktualny, agawka83, AgaJulia, Kasia86 lubią tę wiadomość

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie_ wrote:
    6ded45f854583b75med.jpg
    0f092e9b5df2b053med.jpg

    Tylko oczywiście jakoś się zepsuła po przesyle i kolory tez nie są tak ładne jak na żywo 😞
    Świetne koszule! :d

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wrócił mi smak o ochota na kawę , a tam Ochota jest taka ,że wygląda to tak jakbym chciała nadrobić te 4 MSC nie pocia jej 🤣🤣
    No i smakuje mi tylko smak prawdziwej ,
    Robię sobie pół na pół z mlekiem . Jak myślicie te chociaż dwie mogę wypić na dzień. ??

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka haha jaki okrągluszek, ale u mnie też już prawie taki :P rano jeszcze spoko, ale wieczorem… aż się boję, bo jestem mega szczupła, za to biust.... mrrrr :D

    A u nas termin ostateczny 21.06, dziewczynka, mój mąż akurat chciał córeczkę :)

    A jeśli chodzi o koszulę do szpitala to dzisiaj przymierzałam fajną zwykłą koszulę do kolan oversize w Zarze i chyba nie będę kupowała tradycyjnej… ale ładne te sukienki, które wrzuciłyście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2022, 14:07

    aannkka lubi tę wiadomość

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • aannkka Autorytet
    Postów: 907 803

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    aannkka haha jaki okrągluszek, ale u mnie też już prawie taki :P rano jeszcze spoko, ale wieczorem… aż się boję, bo jestem mega szczupła, za to biust.... mrrrr :D

    A u nas termin ostateczny 21.06, dziewczynka, mój mąż akurat chciał córeczkę :)

    A jeśli chodzi o koszulę do szpitala to dzisiaj przymierzałam fajną zwykłą koszulę do kolan oversize w Zarze i chyba nie będę kupowała tradycyjnej… ale ładne te sukienki, które wrzuciłyście :)
    Dawaj fotke brzuszka! 😁 W sumie spoko pomysł z taką zwykłą koszula z Zary z tym, że ja zwykle noszę piżamki więc potrzebowałam do szpitala i na chwilę w domu a tak to wrócę do swoich podomek 😂

    8599ikgnwfmhvhys.png



    • beta 14.10.21 - 37mIU/ml prog 30.04
    • beta 16.10.21 - 100mIU/ml prog 26.25
    • beta 19.10.21 - 610 mlU/ml

    👶👶
  • legusta Autorytet
    Postów: 863 839

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkka wrote:
    Któraś przebije? 😂

    1594c1bc2906.jpg

    ja to bym już chciała taki brzuszek :D
    U mnie +3kg różnicy, brzucha ciążowego prawie w ogóle nie ma, wyglądam tak jak przed ciążą przy wzdęciach, nawet spodnie sprzed ciąży ubieram :O

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ