Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Czerwiec 2023 👶
Odpowiedz

👶 Czerwiec 2023 👶

Oceń ten wątek:
  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, melduje się i ja 🙈 z nerwów poszłam dzisiaj do gina sprawdzić czy wszystko jest ok i mamy serduszko! Termin z usg wskazuję 5w6d+3 (czyli 6t2d? Nie wiem jak to +3 rozumieć)

    Madziq6, edka85, Domi87, Anulka87 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po! Fasol ma 1,15 cm, serducho bije. Na USG jest już widoczna owodnia, pęcherzyk żółtkowy w normie - w ogóle totalnie inaczej to wygląda niż przy tamtej ciąży zakończonej poronieniem. Założyli mi kartę ciąży, gdzie ostatnio nie dostałam takowej do 9 tygodnia. Kolejna wizyta 30.11 - kupa czasu, ale jestem już dobrej myśli 💚 Powoli, bardzo powoooli zaczynam wierzyć w pomyślne zakończenie 🥹

    Dominisia35, Madziq6, edka85, Domi87, Basniowa, Anulka87, Martyna175, KarMar, Gravity lubią tę wiadomość

  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na pewno takie będzie! Bardzo się cieszę i niech Mały rośnie!❤️❤️❤️

    Namisa lubi tę wiadomość

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa już pisałam na grupie staraniowej że cieszę się że miałaś udaną wiztę ♥️

    Namisa lubi tę wiadomość

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam takie wiadomości ♥️

    Namisa lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się z wami żegnam... moja beta spadła, plamię, byłam na cito u gin i jedyna Dobra rzecz w tym wszystkim to to, ze nie potrzebuję zabiegu i powinno oczyścić się samo.
    Życzę wam wszystkiego dobrego i pięknych, zdrowych maluszków.
    Dbajcie o siebie!

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, ja się z wami żegnam... moja beta spadła, plamię, byłam na cito u gin i jedyna Dobra rzecz w tym wszystkim to to, ze nie potrzebuję zabiegu i powinno oczyścić się samo.
    Życzę wam wszystkiego dobrego i pięknych, zdrowych maluszków.
    Dbajcie o siebie!

    Bardzo współczuję </3 To prawda, jedyny pozytyw przy ciążach biochemicznych to fakt, że zazwyczaj organizm błyskawicznie wraca do siebie. Przytulam mocno, dużo siły!

  • MalaEw Autorytet
    Postów: 1299 2203

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka przykro mi. Dużo zdrowia!

    👩🏼 89
    🧔🏻‍♂️80
    26.05.23 Franuś ❤️

    10.25 start starań o rodzeństwo
    04.26 hsg oba drożne
    09.05 II
    17.06 poronienie zatrzymane 8tc
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po biochemie od razu zaszłam. W następnym cyklu! Wierze, Że zaraz wrócisz do nas ♥️

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Dominisia35 Autorytet
    Postów: 376 318

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka strasznie mi przykro 😔 ściskam wirtualnie, nie poddawaj się i trzymam kciuki abyś w następnym cyklu wróciła na fioletową stronę

    👱‍♀️ - 27 lat
    🍀 - Starania od 08.2021
    ✔️ - podstawowe badania
    💊 - Ona: FertilCare, Inofem, Euthyrox 25 On:
    FertilMan
    💔 - 6 cs - ciąża biochemiczna
    ⏸ - 7 cs (10 dpo) --> 👼 7tc/9tc
    ❌ - Hashimoto, IO, PAI 1 4G/5G
    ⏸ - 8 cs (10 dpo)
    👶 - 19.06.2023 godz. 8.33 👑 Pola 3200g 52 cm SN (39+0)

    event.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 2 listopada 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka, przykro mi :( Ale dziewczyny dobrze piszą - po cb szybko zachodzi się w kolejną ciążę. Dodam, że prawidłową ciążę. Sama jestem tego przykładem. W marcu 2021 biochem, w sierpniu 2021 ciąża, z której urodził się syn.

    Dominika, mam nadzieję, że teraz w końcu przestaniesz tak panikować :)

    Namisa, super wieści!

    Namisa, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Basniowa Ekspertka
    Postów: 151 93

    Wysłany: 2 listopada 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka.. bardzo mi przykro.. :( 😞 tak jak dziewczyny mowia, pozytyw jest taki ze dosc szybko mozna wrocic na ta strone..

    Stwierdzone pcos.
    💔 czerwiec 2021, ciaza naturalna

    Starania na powaznie od maja 2022
    Termin: 21.06 chlopak 🥰
    Polowkowe: 01.02 (pepowina dwunaczyniowa)
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 2 listopada 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, ja się z wami żegnam... moja beta spadła, plamię, byłam na cito u gin i jedyna Dobra rzecz w tym wszystkim to to, ze nie potrzebuję zabiegu i powinno oczyścić się samo.
    Życzę wam wszystkiego dobrego i pięknych, zdrowych maluszków.
    Dbajcie o siebie!
    Mocno tulę i czuję,że już niedługo będziesz tutaj spowrotem ❤️

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Martyna175 Przyjaciółka
    Postów: 102 86

    Wysłany: 3 listopada 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, ja się z wami żegnam... moja beta spadła, plamię, byłam na cito u gin i jedyna Dobra rzecz w tym wszystkim to to, ze nie potrzebuję zabiegu i powinno oczyścić się samo.
    Życzę wam wszystkiego dobrego i pięknych, zdrowych maluszków.
    Dbajcie o siebie!


    Bardzo Ci współczuję, trzymaj się

    preg.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 3 listopada 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, ja się z wami żegnam... moja beta spadła, plamię, byłam na cito u gin i jedyna Dobra rzecz w tym wszystkim to to, ze nie potrzebuję zabiegu i powinno oczyścić się samo.
    Życzę wam wszystkiego dobrego i pięknych, zdrowych maluszków.
    Dbajcie o siebie!
    Bardzo mi przykro 😥😥😥

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • KarMar Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 3 listopada 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo, bardzo mi przykro, Meginka.

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 3 listopada 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i mam taka ogromna prośbę- na pierwszej stronie po prostu usuwajmy nicki osób, które poroniły. Byłam w takiej samej sytuacji i ciężko mi było patrzeć przy swoim nicku na złamane serce. To jest bardzo przykre. Nie róbmy tego innym

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • magggie Przyjaciółka
    Postów: 66 38

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Meginka, cięzko wyobrazić sobie jak to musi boleć :(

    My byliśmy w piątek na wizycie, według USG 6+0 co idealnie pokrywa się z moimi obliczenimi, owulacja w 23dc. Z OM 9 dni rożnicy :D
    Z dzidziulkiem wszystko dobrze, serduszko bije <3
    Myślałam, że przestanę się stresować, ale niestety... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2022, 11:02

    12.10.2022 DWIE KRESKI!!! ❤ naturals!
    28.10.2022 Mamy serduszko ❤

    Czekamy na chłopca 💙

    preg.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka przykro mi z powodu straty :( Wierzę że już niedługo będziecie cieszyć się ❤️ na nowo. Przytulam 😢

    Hej, ja się położyłam. Po przebojach w ostatniej ciąży wiem że chodźby chałupa się waliła to w ciągu dnia muszę mieć czas na odpoczynek i poleżenie. Nie chcę powtórki z rozrywki. Mdłości są coraz mocniejsze i praktycznie cały czas 😬 o dziwo pomaga mi guma do żucia 😁 wieczorami mam problem żeby zasnąć. Nawet jak w dzień nie zrobię drzemki.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • KarMar Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 3 listopada 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magggie, to cudowne wieści. Gratulacje!
    Teraz będziesz mogła się stresować prenatalnymi ;D

    magggie lubi tę wiadomość

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ